אוטובוס "כפול"

מצב
הנושא נעול.

jan777

New member
אוטובוס "כפול"

אוטובוס "כפול"
או מפרקית כמו שאתם קוראים לזה... היי חבר'ה אני מאוד מתעניין בתחבורה ציבורית מגיל קטן ורציתי לדעת משהו בנוגע למפרקיות היום יש לחברת דן שני סוגי מפרקיות,האחת חדשה שנכנסה לשירות רק מלפני שנתיים שלוש ועוד אחת די ישנה (אני ממש מצטער אבל אני המ זה לא מבין בדגמים אז אני מקווה שתבינו אותי ככה) רציתי לדעת האם למישהו יש תמונות של המפרקיות שהיו בשימוש לפני (אם אני לא טועה היו שניים)??? אני אודה מאוד למי שיעלה תמונות עם קצת הסבר אני לא מצילח למצוא באתר של דן... כנל לגבי אגד האם לפני הדגם הישן שבשימוש כיום היה עוד דגם? תודה תודה תודה ז'אן.

mister K

New member
אתה מתכוון למפרקיות 201-240

אוטובוס "כפול"
או מפרקית כמו שאתם קוראים לזה... היי חבר'ה אני מאוד מתעניין בתחבורה ציבורית מגיל קטן ורציתי לדעת משהו בנוגע למפרקיות היום יש לחברת דן שני סוגי מפרקיות,האחת חדשה שנכנסה לשירות רק מלפני שנתיים שלוש ועוד אחת די ישנה (אני ממש מצטער אבל אני המ זה לא מבין בדגמים אז אני מקווה שתבינו אותי ככה) רציתי לדעת האם למישהו יש תמונות של המפרקיות שהיו בשימוש לפני (אם אני לא טועה היו שניים)??? אני אודה מאוד למי שיעלה תמונות עם קצת הסבר אני לא מצילח למצוא באתר של דן... כנל לגבי אגד האם לפני הדגם הישן שבשימוש כיום היה עוד דגם? תודה תודה תודה ז'אן.
כולן מדגם MAN SG 201-209 הגיעו מוגמרות מגרמניה ואילו 210-240 הורכבו בארץ. בנוסף הייתה את מפרקית 200 הנסיונית שהגיעה אף היא מגרמניה והייתה בעלת צורה ייחודית. קיימות תמונות של המפרקיות הנ"ל בארכיון הפורום. כיום נוסעות בדן מפרקיות משני סוגים: הישנות-MAN SG292F והחדשות-MAN NG363F (כרגע 90 במספר ומתוכננות להגיע עוד בקרוב).

jan777

New member
תוכל להפנות אותי לקישור של התמונות של הישנות?

כולן מדגם MAN SG 201-209 הגיעו מוגמרות מגרמניה ואילו 210-240 הורכבו בארץ. בנוסף הייתה את מפרקית 200 הנסיונית שהגיעה אף היא מגרמניה והייתה בעלת צורה ייחודית. קיימות תמונות של המפרקיות הנ"ל בארכיון הפורום. כיום נוסעות בדן מפרקיות משני סוגים: הישנות-MAN SG292F והחדשות-MAN NG363F (כרגע 90 במספר ומתוכננות להגיע עוד בקרוב).
תוכל להפנות אותי לקישור של התמונות של הישנות?
אני לא מצליח למצוא ותודה רבה לך על התשובה!!!

jan777

New member
מצאתי תמונות של האוטובוסים

מצאתי תמונות של האוטובוסים
הישנים SL200 אבל לא של המפרקיות הישנות יש לך מושג היכן זה? תודה.

harhanegev

New member
נצל"ש - אם כבר מדברים על מפרקיים :

אוטובוס "כפול"
זכור לי שקראתי לפני כמה שנים על אוטובוס דו מפרקי (כלומר 3 חלקים) שיצא לשוק. יש למישהו מושג מה קורה איתו ? הצליח ? נכשל ? האם נעשה בו שימוש אי שם בעולם ?

אורי404

New member
בפורום עצמו העלו תמונות של אוטובוס

זכור לי שקראתי לפני כמה שנים על אוטובוס דו מפרקי (כלומר 3 חלקים) שיצא לשוק. יש למישהו מושג מה קורה איתו ? הצליח ? נכשל ? האם נעשה בו שימוש אי שם בעולם ?
בפורום עצמו העלו תמונות של אוטובוס
בעל שלושה חלקים. אם אני לא טועה התמונות היו או מספרד או מפורטוגל.

846

Active member
אוטובוסים כאלו מיוצרים ע"י מס' יצרנים

ונוסעים בהצלחה במס' מקומות בעולם בעיקר באירופה ולאחרונה גם באחת ממדינות דרום אמריקה.

harhanegev

New member
הם מסוגלים לעבור את השוק של פתח תקוה ? ../images/Emo8.gif

ונוסעים בהצלחה במס' מקומות בעולם בעיקר באירופה ולאחרונה גם באחת ממדינות דרום אמריקה.
הם מסוגלים לעבור את השוק של פתח תקוה ?

ואת הרחובות הצרים בתחנה המרכזית הישנה של תל אביב ?

846

Active member
רק אם היו מחלקים אותם לשלושה חלקים

הם מסוגלים לעבור את השוק של פתח תקוה ?

ואת הרחובות הצרים בתחנה המרכזית הישנה של תל אביב ?
רק אם היו מחלקים אותם לשלושה חלקים

מצב
הנושא נעול.
למעלה