אוטובוס לחרפ צריפין 8282

איתי 61

New member
אוטובוס לחרפ צריפין 8282

‬ שרשור הכוונה ומודיעין 25/06

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
אוטובוס לחרפ צריפין 8282
שלום יש לי ועדה רפואית למילואים בצו כתוב לי מרפא 8282 חרפ צריפין בבניין אשפוז קומה ראשונה בשעה 1 וחצי ובשובר נסיעה נסיעה כתוב מבאר שבע לראשון לציוון ואין לי מושג איך להגיע לשם השאלה יש קו שמגיע לשם בכלל מראשון או אולי עדיף לי לנסוע מי תחנה מרכזית תל אביב בכלל אשמח לעזרה

anatbazis

New member
קו 433

אוטובוס לחרפ צריפין 8282
שלום יש לי ועדה רפואית למילואים בצו כתוב לי מרפא 8282 חרפ צריפין בבניין אשפוז קומה ראשונה בשעה 1 וחצי ובשובר נסיעה נסיעה כתוב מבאר שבע לראשון לציוון ואין לי מושג איך להגיע לשם השאלה יש קו שמגיע לשם בכלל מראשון או אולי עדיף לי לנסוע מי תחנה מרכזית תל אביב בכלל אשמח לעזרה
קו 433
קו 433 מראשון לציון תח. מרכזית מגיע לך עד לחרפ צריפין. תדירות כל חצי שעה.

olli3

New member
מנהל
שתי אופציות לנסיעה ולא דרך ראשל"צ, ממש לא.

אוטובוס לחרפ צריפין 8282
שתי אופציות לנסיעה ולא דרך ראשל"צ, ממש לא.
קודם כל דבר עם המשרד קישור שלך, נסיעה לראשל"צ תיקח לך כשעתיים ורבע-שעתיים וחצי עם קו 367 או אפילו יותר עם 371.

האופציות הן:

1. רכבת ללוד, לצאת מתחנת הרכבת עם שובל האנשים, תגיע לתחנת אוטובוס (בלי לחצות כביש) ותיקח מממנה את קו 461 לנסיעה של כ-10 דקות לצומת ניר צבי (שער ירושלים). שם אתה יורד והולך פחות מ-5 דקות לחר"פ.

2. 370 למרכזית ת"א, מקומה 6 בסביבות מספר רציף 620 אתה עולה על קווי סופרבוס 157/451/461 לנסיעה של כ-20 דקות גם לצומת ניר צבי.

דניאל 130

New member
מראשון ההגעה בעיתית לחר"פ בשעה שציינת

אוטובוס לחרפ צריפין 8282
והנסיעה מבאר שבע לראשון לציון ארוכה יחסית ולא כדאית בעליל.
עדיף להגיע עם שובר המילואים או:
עם 370 ישיר מבאר-שבע לצחנה מרכזית חדשה בתל-אביב,ומהקומה השישית לעלות על הקווים
451/461 עד צומת שער ירושלים של מחנה צריפין(צומת ניר צבי),ומשם זה מרחק הליכה לחר"פ 8282.
באופציה זו קח את קו 370,שיוצא מבאר-שבע בשעה 06:40 בבוקר מתחנה מרכזית.
או
עם קו 369,עם ירידה בצומת אזור,חציית הכביש לצד הנגדי לתחנה הארוכה הגדולה המקורה
ומשם החלפה לאותם הקווים 451/461.
באופציה זו קח את קו 369א' של השעה שבע בבוקר.

olli3

New member
מנהל
לא!!!!!!!!!! בשום פנים ואופן לא 369!!!!!!!

והנסיעה מבאר שבע לראשון לציון ארוכה יחסית ולא כדאית בעליל.
עדיף להגיע עם שובר המילואים או:
עם 370 ישיר מבאר-שבע לצחנה מרכזית חדשה בתל-אביב,ומהקומה השישית לעלות על הקווים
451/461 עד צומת שער ירושלים של מחנה צריפין(צומת ניר צבי),ומשם זה מרחק הליכה לחר"פ 8282.
באופציה זו קח את קו 370,שיוצא מבאר-שבע בשעה 06:40 בבוקר מתחנה מרכזית.
או
עם קו 369,עם ירידה בצומת אזור,חציית הכביש לצד הנגדי לתחנה הארוכה הגדולה המקורה
ומשם החלפה לאותם הקווים 451/461.
באופציה זו קח את קו 369א' של השעה שבע בבוקר.
שעתיים וחצי של נסיעה לא כוללת פקקים, לא שווה את זה בשום פנים ואופן לעומת השעה ורבע-שעה ו20 של 370.

olli3

New member
מנהל
חוץ מזה שלא דיברו על שעות הבוקר, אלא צהרים.

שעתיים וחצי של נסיעה לא כוללת פקקים, לא שווה את זה בשום פנים ואופן לעומת השעה ורבע-שעה ו20 של 370.
חוץ מזה שלא דיברו על שעות הבוקר, אלא צהרים.

דניאל 130

New member
או,קיי,שמתי לב עכשיו שזה לא בבוקר

אוטובוס לחרפ צריפין 8282
עם שובר המילואים אי אפשר לנסוע ברכבת,וצריך לנסוע לפי שאיך שרשום בלבד:
קו 367 מבאר-שבע של השעה 10:35 עד ראשון לציון-יורדים בקניון רוטשילד והולכים מספר דקות
עד לתחנה מרכזית ישנה(תחנת רחוב הרצל פינת רחוב תרמ"ב),מחכים לקו 433,שאמור לעבור

בערך ב-12:35,ואיתו אתה נוסע עד צומת ניר צבי,ומשם,כפי שכבר נרשם.
ההגעה לראשן היא סביב השעה 12:20 בערך,אם נוסעים בקו 367 של השעה 10:35.

שובר מילואים זה גם רכבת

קו 367 מבאר-שבע של השעה 10:35 עד ראשון לציון-יורדים בקניון רוטשילד והולכים מספר דקות

שובר מילואים זה גם רכבת

mister K

New member
בהחלט אפשר לנסוע ברכבת עם שובר מילואים.

בהחלט אפשר לנסוע ברכבת עם שובר מילואים.
וההכוונה שנתת גרועה. מילא ההכוונה הגרועה שנתת קודם עם 369, אבל עכשיו אתה ממליץ על הכוונה עוד יותר גרועה עם 367? אוי ואבוי!

מבאר שבע לצריפין האופציה הכי טובה היא רכבת ללוד ומשם קו 461 לצומת ניר צבי. חד וחלק וחד משמעית.
אפשר בהחלט לנסוע ברכבת ללוד גם אם כתוב ראשון לציון, מכיוון שזהו רק קטע אחד של הנסיעה. הצבא הרבה פעמים לא מדייק במה שהוא כותב על השוברים אבל זה לא משנה כי נסיעה עד לוד יכולה להיחשב כקטע נסיעה וזה בסדר. כנ"ל לגבי נסיעה עם 369 עד צומת אזור, אבל כאמור זו אופציה גרועה.

צריפין שייכת לשטח המוניציפאלי של ראשון לציון

אוטובוס לחרפ צריפין 8282
צריפין שייכת לשטח המוניציפאלי של ראשון לציון
לכן רשמו לך ראשון

בכל מקרה לך על רכבת ללוד ומלוד לצריפין
שובר מילואים תקף גם ברכבת

mister K

New member
רכבת מב"ש ללוד ומשם קו 461 לצ. ניר צבי.

אוטובוס לחרפ צריפין 8282
רכבת מב"ש ללוד ומשם קו 461 לצ. ניר צבי.
משם הולכים ברגל לחר"פ.
זו האופציה הכי טובה וניתן להשתמש בשוברים גם ברכבת וגם אם כתוב ראשון לציון (שכן נסיעה עד לוד היא קטע נסיעה אחד. אין רכבת ישירה מבאר שבע לראשל"צ).
נא לא להתייחס להודעות של הגולש דניאל 130. הן מטעות ולא נכונות.

למעלה