אוטומציית מסחר על פלטפורמת FMR

• פותח הנושא jrd
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

jrd

New member

מישהו/י מכיר/ה תוכנה המאפשרת מיסחר אוטומטי ע"פ פרמטרים הנקבעים מראש על פלטפורמת FMR?

adi6573

New member
יש משהו שהם קוראים לו גירסה ל- "ילדי פלא"...

מישהו/י מכיר/ה תוכנה המאפשרת מיסחר אוטומטי ע"פ פרמטרים הנקבעים מראש על פלטפורמת FMR?
הייתי פעם בהרצאה של החברה מ- FMR. הם טוענים שיש להם מוד עבודה שנקרא גירסה ל-"ילדי פלא" המאפשרת מסחר ממוחשב, אם כי אני לא יודע אם זה רק לתחום אופציות מעוף או באופן כללי למסחר ברצף. אני יודע שיש לא מעט גורמים העושים שימוש במוד עבודה זה בתחום המעוף על מנת לנצל עיוותים בשוק ולקבל רווחים חסרי סיכון. קח בחשבון שזה משהו מסוכן לאללה...

jrd

New member
תודה.

הייתי פעם בהרצאה של החברה מ- FMR. הם טוענים שיש להם מוד עבודה שנקרא גירסה ל-"ילדי פלא" המאפשרת מסחר ממוחשב, אם כי אני לא יודע אם זה רק לתחום אופציות מעוף או באופן כללי למסחר ברצף. אני יודע שיש לא מעט גורמים העושים שימוש במוד עבודה זה בתחום המעוף על מנת לנצל עיוותים בשוק ולקבל רווחים חסרי סיכון. קח בחשבון שזה משהו מסוכן לאללה...
תודה.

jrd

New member

חגי

New member
אני סוחר ב FMR בפלא מניות(כמובן באגחים)

אני סוחר ב FMR בפלא מניות(כמובן באגחים)
ואין להם שם אפשרויות אוטומטיות החברה חוגגת ברווחים אדירים ומאחר והיא מונופול חזק בתחום - אין להם אינסנטיב לשפר ולהתקדם. כאחד שמקליד אלפי הקלדות ביום הייתי שמח לאפשרות כזאת אבל הם במוד של תחזוקה בלבד.

איציק100

New member
כן אני מכיר כזאת תוכנה צור קשר במסר

כן אני מכיר כזאת תוכנה צור קשר במסר

מצב
הנושא נעול.
למעלה