אוי ואבוי

אוי ואבוי

הפורום הזה חדש לגמרי וכבר לא זז.?... לא מוצא חן בעיני בכלל!
יאללההההה.... שאלה:
מה מייחד את סונטה ארקטיקה משאר להקות הפאוור, לדעתכם?
אני לא בטוחה..... פשוט יש בהם משהו שתפס אותי....הם פשוט.."עושים לי את זה" (
), לא בטוחה למה. כנראה בגלל הסיבה הפשוטה שהם פשוט אדירים, ולהרבה שירים שלהם אני יכולה להתחבר מבחינת המילים והמוסיקה (אין כמו השיר tallulah, שבגלל השם שלו זה השיר שלי (היי, גם אני טלולה, או טל, אבל זה לא קריטי
). בכל מקרה........ הם גם להקת המטאל הראשונה ששמעתי ובעקבותיה מאד נפתחתי לג'אנר.. אז תמיד ישאר להם מקום בליבי (וכולם ביחד.....
הווווווווווווווו...
)... יאללה, אז תגידו למה אתם כל כך אוהבים אותם ?....

זה הקטן- גדול יהיה ../images/Emo8.gif

לא לדאוג...אנחנו רק יומיים באוויר, המצב ישתפר. מה שמייחד את סונטה ארקטיקה והופך אותה ללהקת הפאוור המושלמת מבחינתי הם כמה דברים- קודם כל, המילים לא מנותקות מהמציאות, אך יחד עם זה- לא כבדות מדיי. מילים שהרבה פעמים קופצות לי לראש בכל מיני מצבים שאני נמצא בהם, ובעצם אני יכול לתאר את המצבים האלה הכי טוב באמצעות המילים של שיר מסויים. עד כדי כך.
עוד דבר- המוזיקה פשוט שמיימית, מלודית, מרגשת כזאת. יש שירים שממש נוגעים בלב, והשילוב של המילים (הרבה פעמים מילים שקשורות באהבה- עוף דיי נדיר כשזה מגיע לז'אנר המטאל) עם המוזיקה המהירה והמלודית- מהפנטת לא רק אותי, אלא אנשים שלא חשבתי שיאהבו את זה. ודבר אחרון- לסונטה ארקטיקה כולם יכולים להתחבר. זו לא להקה של אוהבי מטאל בלבד, זו להקה שגם "פופיסטים כבדים" יתחברו אליה. לא פעם המלצתי על שיר מסויים של סונטה לאנשים שבחיים שלהם לא התנסו במטאל, והיו בטוחים שכולו צרחות ומוזיקה מחרישת אוזניים, ונדהמתי מהתגובות. הרוב המוחלט אהב את זה. אז זהו. זאת להקה מיוחדת, ללא ספק, ואי אפשר לתאר את אנחת הרווחה שפלטתי כשטוני, בראיון, אמר שסונטה בשום פנים ואופן לא הולכים לשנות כיוון. הראיון איתו נמצא בפינת המאמרים של הפורום. בוקר טוב לכולם

cha ching

New member
כי אולי בניגוד לפאוור מטאל אחרות

הגיטריסט שלהם יודע מה הוא עושה....

כן, הם מעולים

חשוב לי מאד שהמוסיקה תהיה טובה, אבל קשה לי להתעלם מהמילים. אם יש שיר ממש ממש טוב מבחינת המוסיקה, אבל המילים לא משהו מבחינתי או שמאד קשה לי להתחבר איתן.. אז אני יאהב את השיר פחות (לא 100 אחוז
). דוגמא טובה היא השיר razor blade salvation של sinergy... זה שיר מדהים, אבל המילים מוזרות ודיי הפתיעו אותי... (שיר מאד מומלץ דרך אגב). זה לא הפריע לי לאהוב את השיר, אבל פחות התחברתי אליו. בלי קשר...אני שומעת עכשיו את השיר don't you cry של קמלוט, ומרוב שהוא יפה הוא עוד יגרום לי לבכות
...
אין, אין על פאוור... וסונטה בהחלט להקה מייצגת מהטובות ביותר!!!
והצעה למנהל-
תמונות שמצורפות להודעות אפשר להכניס לגלריה (אני למשל שמתי את התמונה של הגיטריסט, וגם את התמונה שלהם בסגנון יפני... זה יכול.. אמממ.. להעשיר את הגלריה.) רק הצעה

למעלה