אוכל בריא

אוכל בריא

הי כיוון שבעלי ואנ יהשמנו לאחרונה ונהיינו אוכלי ג'אנק מחפשת רעיונות למתכונים בריאים לארוחות צהריים וערב+ רעיונות מה לקחת לעבודה...אני רגישה למוצרי חלב אז רק בשרי או פרווה... תודה

רעיונות לאוכל בריא

חזה עוף- במקום לטגן לטבול כל פרוסה במעט שמן ותבלינים לשים בתנור על מצע של בצלים ולאפות עשר דקות, להפוך ולהמשיך לאפות עוד עשר דק. להקפיץ חזה עוף עם ירקות ורוטב סויה, מעט סוכר, מעט מיץ לימון . ומעט מלח. זה בטח לא סוד שתאכלי הרבה ירקות. חסה עלי ביבי ביזליקום עדבניות מלפפונים ובעצם מה לא. רוטב ממעט שמן זיית, לימון מלח. על סלט כזה את יכולה לשים את החזה האפוי וזו ארוחה טעימה ובריאה. על סלט כזה את יכולה לשים גם טונה וביצים קשות ולהכין רוטב ממיונז קל, סוכר, מלח ומעט חוץ. אם תוסיפי לזה גם שעועית מבושלת יהיה לך סלט ניסואז. אנטי פסטי: חצילים, גמבות ובטטה. לפרוס פרוסות עובי ס"מ למרוח בשמן זיית לפזר מעט אאורגנו למלח גס ולאפות בתנור. (אני עושה כל ירק בנפרד) מעל אני מכינה רוטב: שמן זיית, חומץ קצת חרדל, מעט סוכר מלח ופלפל. משקשקת ושופכת מעל. כל הדברים האמורים לעייל בכייף תוכלי לקחת לעבודה. בבית תוכלי גם להכין פשטידות, מרקי ירקות, מרק כתום, מה לא בעצם???? בבית בערב גם דגים יהיו מצוינים. את יכולה להכין רוטב פסטו לשפוך רוטב על דג סלומון ולאפות. בעצם כל הדגים לאפות בתנור עם עשבי טיבול בפנים, לימון ושמן זיית, שום ועבניות. קיצור. אין סוף רעיונות. תרצי משהו ספציפי בשמחה!!!

Rebeccan

New member
רק הערה קטנה

לא מספיק להחליט על "אוכל בריא" צריך לשנות סגנון חיים - לשלב גם פעילות ספורטיבית וכמובן כמובן - לעשות הכל בפיקוח ולאחר התייעצות עם דיאטן/נית

למעלה