אוכל...ושינה

liri251

New member
אוכל...ושינה

אקדים ואומר שיש לי 3 בנים . נראה לי שאתן כבר יודעות את זה

אחד בן 3 וחצי ותאומים בנים בני שנה וחודש
הגדול שלי היה בגן מגיל ארבע חודשים והם בבית עם מטפלת עד ספטמבר..
הגדול שלי ינק עד גיל שנה וחצי ולא נגע בבקבוק בכלל רק בגן ולהם השלמתי כמעט מהתחלה עם מטרנה וחלב שאוב. אותם הנקתי בעיקר שאבתי עד גיל 5 חודשים.
הגדול התחיל לאכול מוצק די מוקדם והסכים לאכול מכפית בלי בעיה ובכלל היה מאוד עצמאי בענייני אוכל מגיל קטן. נראה לי שהוא אכל מעדן לבד בכפית כבר בגיל שנה וקצת...
איתם אולי בגלל שהם בבית ממש קשה לי עם האוכל.
אצל המטפלת הם אוכלים בכפית ויש להם שיגרה של ארוחות. בבוקר בקבוק + פתיבר.ציריוס...זה אני נותנת
אחר כך המטפלת נותנת להם חתיכות של פירות ומשלימה בפירות טחונים עם שקדייה

ארוחת צהריים מרק עוף עם ירקות ופסטה. היא נותנת להם חתיכות קודם ואז משלימה בטחון.
שקמים נותנת להם גמדים בלי סוכר
ארוחת ערב : ביצה/פנקייק/אבוקדו/לחם/עגבנייה ואז בקבוק עם כף דייסה של מטרנה לפני השינה

הם אוכלים כמויות קטנות יחסית ..גם בקבוק לפני השינה הם יאכלו 180 אבל בתשלומים...בבוקר אולי 100/120

בשייש שבת אני מגוונת להם בצהריים ומכינה סלמון/קציצות או מה שיש אצל סבא סבתא. נותנת להם לאכול הכול

הבעיה הראשונה היא שאחד מהם קם עדיין לשני בקבוקים בלילה והשני לבקבוק אחד בדרך כלל. כולם אומרים שמגיל שנה לא צריך לאכול בלילה ואני לא סגורה אם הם רעבים או שזה הרגל באמת... הם הרי לא אוכלים מי יודע מה ביום. אוכלים מגוון אבל לא הרבה. הם גם רזים. שוקלים 9 קילו.

ובשיש שבת קשה לי איתם מאוד עם האוכל. אצלי הם לא אוכלים בכפית בשום אופן. הם פשוט עושים לי לא עם הראש. הם מוכנים לאכול רק חתיכות. הבעיה שהם לא אוכלים מספיק ואני לא יודעת אף פעם אם הם שבעים... ופחות מתלהבת להשלים עם בקבוקים...
עצות יתקבלו בברכה גם לגבי האוכל וגם לגבי האכילה בלילה

למעלה