אולי אתן יכולות להסביר מה....

אולי אתן יכולות להסביר מה....

הסיפור הזה שבין אמהות ובנות (שלא פתור) ? מאיפה בכלל זה בא ? איך זה שאצל הגברים הסיפור הזה לא קיים ? אצלינו הגברים
"התופעה" הזו לא קיימת, ואם יש כבר משהו שמזכיר את זה, אז זה ממש שולי. כשאני מביט מהצד על הקשר שבין האישה
שלצידי, לאמה בא לי לפעמים להתגלגל מצחוק
על מה הן מוצאות לפעמים לכעוס
אחת על השניה
נראה לי שלהבין את התעלומה, יהיה צעד חשוב , (בשבילי לפחות)

smagi

New member
יאללה... לא קיימת ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

תרשה לי להתפקע מצחוק !!!!!!!! אתה יודע למה אצלכם היא לא קיימת? כי אתם לא יוצאים מתחת לסינר של אמא שלכם עד גיל 200. אנחנו לפחות מעיזות למרוד, לענות, להגיד את האמת. אתם פשוט פ-ח-ד-נ-י-ם !

צימעס

New member
או-אה, כמה יש לא פתור בין בנים ואבות!

הבעיה היא שבנים לא מדברים
אני כל החיים רבה עם אמא שלי, ומשלימות כמעט מיד. אתה לא מאמין כמה פשוטים החיים האלה - אני לא שותקת, אין עלבונות שתקועים שנים (ומתפרצים בצורת אולקוס), תחושה נעימה, מכירות טוב זו את זו על העדפותיה.

../images/Emo13.gif אתה בטוח?

הקשר בין אימהות ובנות - שהוא קשר ביולוגי הדוק טומן בחובו כל כך הרבה . גם אצל אבות ובנים -רק שעוד שומרים על קשר שתיקה סביב זה. אני מכירה כמה סיפורי אבות שמאוכזבים מהבחירות של הבנים שלהם, כמה סיפורי אבות שגאים בבנים שלהם, כמה סיפורים על ניתוק בין אבות ובנים ועוד. העניין הוא שנשים היום כבר מדברות על האימהות שלהן באופן גלוי - גם אתם מוזמנים לעשות זאת כאן.

אולי בתור צעד ראשון תהיה אתה החלוץ

ותדבר על היחסים שלך עם אמא שלך? או אבא שלך? ידוע ומוכר לכל שגברים לא מדברים על רגשות ועל עניניי יחסים במשפחה וכו'. ותראה מה אתם מפסידים, ריבים, צעקות,ברוגז, שולם וכל מה שביניהם. לפחות לנו יש אקשן.....

למעלה