אולי לא חשבתם על זה, אבל...

yair999

New member
אולי לא חשבתם על זה, אבל...

מולקולה שמתעקשת יכולה להכנס לחדר האטום דרך שקעי החשמל והטלפון מהחדרים האחרים. ???

conatus

New member
מה את מריחה ?

אם ייפול הטיל על ביתך יווצר חלל שדרכו יוכלו עוד מספר מולקולות למצוא את דרכן פנימה לביתך ומשם לנחירייך...

-רוני-

New member
תראה

אם אותה מולקולה עקשנית היא יכולה לחדור מכל מקום כל הנילונים והדבקים למיניהם מספקים הגנה מסוימת אך לא אפסולוטית, לגבי איטום שקעים למיניהם הדבק מסביבם יריעת נילון 15X15 ס"מ כנ"ל גם על יציאת החוטי חשמל במנורות

LaLyBLooM

New member
ממ"ד...

שומר יותר טוב מאשר חדר אטום מהמלוקולה העקשנית הזאת?

יש לאטום שקעי חשמל וטלפון

אם בבית לא קיים ממ"ד אלא חדר אטום, יש לאטום גם את שקעי החשמל, הטלפון או כל צנרת אחרת אם יש.

LaLyBLooM

New member
ואם יש ממ"ד

אז לא צריך לאטום את שקעי החשמל והטלפון? כי הממ"ד שלנו נבדק (וזה אכן ממ"ד) ואמרו שהכל בו בסדר אז לא צריך לאטום את השקעים?

LaLyBLooM

New member
בבקשה שמישהו יענה..

אני מספיק בלחץ גם ככה

LaLyBLooM

New member
../images/Emo10.gif

חבל שההורים שלי כל כך בטוחים שהממ"ד שלנו בסדר גמור שהם לא נותנים לי לאטום את השקעים

LaLyBLooM

New member
הלוואי ויכולתי

הם כל כך עקשנים אז אם יפול טיל לא קונבנציונלי באיזור שלי, והשקעים לא יהיו אטומים... אז כולנו מתים וזהו?

פלסטיק

New member
בבדיקת אטימות של מכון התקנים

הם בודקים גם את השקעים בממ"ד (לראות אם הקבלן לא פישל בבניה). כמו כן יכול להכנס גז דרך המשקופים אם הם לא נאטמו כיאות. גם מטוס וצוללת אינם אטומים ב 100% אם האטימה היתה 100% לא היינו זקוקים למסיכות, להשלמת האטימה חובשים את המסיכות.

למעלה