אולי מישהו עשה מאגיה-שחורה נגד ישובי הדרום...

לוחהכפל

New member
אולי מישהו עשה מאגיה-שחורה נגד ישובי הדרום...

אני מתמחה בפרשנות-קרימינולוגית ורכשתי הרבה ידע בנושא "רצח פולחני" . האפשרות שגורם מעוניין עשה "מאגיה שחורה" נגד השקט בדרום היא בהחלט אפשרית ..... וכדאי לנסות לעשות משהו . אז קודם כל מי שיכול לרוץ לים ולעשות "טבילת טהרה" (( בלי בגדים או בשמלה רחבה )) שכוללת הכנסת הראש למים למשך שניה .... 3 פעמים . גם גברים גם נשים . ................ וחוץ מזה בבתי הכנסת ישנם סידורים מיוחדים שנקראים "מחזור לראש השנה" והם כוללים "סליחות" (( יש גם ברשת )) . לא יזיק . שיהיה שום בבית . למי שאין מזוזה שידביק על המשקוף "תפילת הדרך" שאפשר לקנות בשקל - על כל הפתחים . משלחות מהערים המופגזות צריכות לנסוע לירושלים לתפילה בכותל בשעת הנץ השחר ואחר כך לעלות על הר הבית (בחלקים שמותר). מי שרגיל להתפלל יקפיד על הגיית "ע" כמו התימנים . שבת-שלום .... קריאת התורה מחר בסביבות 8 בבוקר - אל תחמיצו . מי שמתעורר רק בצהרים אז יש "תפילת מנחה" קצרצרה שכוללת את הקריאה בתורה של הפרשה של השבוע הבא . ((כדאי לבדוק באתר כיפה אם יש תפילה כזאת בבית הכנסת הקרוב )). מי שלא הולך לבית הכנסת לפחות ילך לטהר בים או בברכה . תתפללו תוך כדי צלילה = זה גם מצויין . ממש מוזר שלערים המופגזות אין אתר בתפוז = אני בטוחה שחופש-הביטוי מונע פגזים ....

המעשים הכי טובים ,ז ה לדבר דברים טובים לא לקשקש תבוסתנות ודברי אלילות.

מעשים טובים תמיד רצויים בכל מקום ובכל זמן, כמובן

tch111

New member
אני מתנצל.....אני עשית בטעות את המאגיה השחורה

ואני לא יודע איך לבטל אותה.
ניסיתי להתפלל בזמן צלילה אולם נתקע לי דג בגרון.

tch111

New member
איך עושים זאת, כבר רצתי ערום לים

התפללתי בצלילה ובלעתי דג, מה עושים עוד??

רק אל תשתה את הים של עזה! עדיף לבלוע דג מאשר להיבלע על ידו... קרא בספר יונה.

בשעה זו עדיף להיות נץ.

אם האזעקות ייפסקו , נדע שהצלחת!

למעלה