אולי מכאן תבוא הישועה

Jack Cole

New member
אולי מכאן תבוא הישועה

מדי שישי בערב או בשאר הערבים מתיישבת לה חבורה של בני נוער מחוץ לשתי מכוניות ברחבה מאחורי בית המרקחת בכיכר דדו. הם משמיעים מוזיקה בקולי קולות עד לשעות הקטנות של הלילה. בכל פעם שמתקשרים למוקד העירוני, עוברות 20 דקות עד שהרכב מגיע. הרכב מגיע, מסלק את הצעירים ואחרי רבע שעה הם חוזרים שוב... שמישהו יעשה משהו עם זה...

מה לדעתך ניתן לעשות?

לטעמי, משמר אזורי שכונתי של מתנדבים מקומיים יכול לסייע למיגור התופעות הללו. איך מגייסים מתנדבים?

oshri19

New member
שוב אחותו של אושרי

פשוט אין לי כוח להעביר שם משתמש.. את לא היחידה שזה ככה אצלה אצלנו כל שבת וחופשים יושבים מאחורי הבית במתקנים חבורת נוער צורחים ... הבנות שם נשמעות כאילו הן נאנסות ומפחיד לאללה............ וגם בתחנה ליד הבית שלי יושבים או ערבים או בני נוער ומעשנים נרגילות ושמים מוזיקה.. המוקד פשוט לא רוצה לעשות כלום... אני לא הכי מסכימה עם הרעיון של משמר אזורי שכונתי... כי בד"כ הבני נוער האלה לא הכי נחמדים (לשם מה אנחנו משלמים שמירה בעיר?????????)........ אין לי כרגע פתרון להציע לך חוץ מלהתקומם נגד המוקד...... יום טוב

Jack Cole

New member
../images/Emo45.gifבדיוק

למה שאסכן את חיי ואתנדב למשמר אזרחי? עוד אחד הפושטקים יוציא עליי סכין. אנחנו משלמים על אבטחה ואנחנו צריכים לקבל תמורה. אין שום תירוץ. אין סיבה שאתקשר למוקד בכל יום שישי בלילה. אין סיבה שהמוקדנית תזהה את קולי ותדע מי אני. אם יודעים שיש בעיה, שיתגברו את הפטרולים במקום בו יש בעיה.

Barbie in love

New member
הו אה. הייתי אומרת על זה משהו

יש איזה אחת שגרה שם בסביבה שיש לה חברים מנצרת למטה והם אוהבים לזהם את העיר שלנו, זוועת עולם. צריך להעלות אותם לגרדום, פעם היא התהלכה ברחוב עם חלוק בלבד ויצאה מהמכונית של הפסיכים האלו. זאת היא כי ראיתי אותה כבר פעם כשעבדתי באיזור. המשטרה לא עושה כלום.

byana

New member
ומה בדיוק את מציעה לעשות בעניין?

קודם כל, קוראים לי יאנה , סיימתי השנה יב' בביה"ס שרת וקראתי פה וגם הייתי מדי פעם בפורום ב- YNET ובקשר למה שכתבת מה בדיוק מצפים מבני נוער בעיר פה לעשות? אם אנחנו מתאספים בבית של מישהו, זה מעיק על ההורים ועל השכנים וחוץ מזה בערבים יש מזג אוויר נחמד ביותר וחבל לשבת בבית אם אפשר להיות בחוץ מועדון? מקום לשבת? משהו? לא קיים .. בעבר הבעלים של מסעדת פראג באזור התעשייה ארגנו לנוער מסיבות .. עכשיו אין את זה ... המסיבות שהעירייה מארגנת .. כמה שהם לא ינסו שזה יופנה לעד כתה יב' וכאלה .. זה הרוב רק לחט"ב ושוב לא נפתרת הבעיה של היותר בוגרים ... על הפארקים אין בכלל מה לדבר... בלי להכליל ובלי להעליב בייחוד כשאני גם לא ילידת הארץ והכל ... יש שם רק ערבים ורוסיות או טיפוסים יותר מפוקפקים .. איפה קולנוע? איזה טיילת עם בתי קפה ומסעדות שיהיה אפשר להסתובב בה באמת? אני לא אומרת שהנוער מתנהג בסדר... כי זה לא בסדר להרעיש ולהפריע בייחוד אם זה בקרבת בתי מגורים .. אבל כל עוד אין פתרון אחר ... זה מה שיש ומלבד זאת .. רוב הרעש לא מגיע מאיתנו.. הנוער של העיר.. אלא מהערבים מהכפרים בסביבה.. שמשתלטים על העיר... והמוקד העירוני עצמו מפחד מהם. .. כנראה שהפתרון באמת צריך להגיע ממקום אחר כמו שקראתי באחד השבועות באחד העיתונים המקומיים שהועלתה הצעה פשוט להעמיד מחסומים בשעות הלילה בכניסה להעיר ולהתיר את הכניסה רק לתושבי העיר ו/או לבדוק מה המטרה של אותו אחד שרוצה להכנס לעיר ...

למעלה