אולי תוכלו לעזור לי

כלב קר

New member
אולי תוכלו לעזור לי

שאלתי את זה פה כבר אבל לא ממש ענו לי אני ינסה שוב: אני מחפשת שיר חדש בסגנון רוק -פופ שהולך ככה: (בפזמון) listen to your stereo... whant's to know תודה מראש

כלב קר

New member
מצאתי!!!

mark owen-four minute warning תתבישו לכם אמרו לי שזה היה להיט מאוד גדול באנגליה לפני כמה שבועות!!

שאלוהים ישמור את כולנו

מלהיטים גדולים כאלה. שיר סתמי, זמר סתמי עם תספורת סתמית. להיט מאוד גדול? נכנס סה"כ ל-4. נו שוין, תתחדשי

כלב קר

New member
בחייך

זה לא יותר גרוע מBeyonce - Crazy In Love שעושה לי כאב ראש כל פעם שאני שומעת אותו , או Robbie Williams - Something Beautiful ששוב נשמע כמו כל השירים שלו...

אז זהו שכן

השיר הזה הוא כל כך שגרתי שזה פשוט עצוב. לגבי ביונסה - מדובר לדעתי ביציאה מטורפת שלה, זו לא אשמתה שפימפמו אותו בכל פינה, השיר הזה הוא נאמבר חזק ואם לא ייצא משהו אדיר בקרוב אז הוא, פיפטי סנט ואוונסנס צפויים להתמודד על התואר שיר השנה. לגבי רובי - רובי הוציא סינגלים מעולים מהדיסק האחרון שלו. הבעיה של רובי לדעתי היא חוסר הערכה מצד הקהל שלא מבין עד כמה איכותי הדיסק. רובי הסתכן ולא שיגר דיסק פופ זול שסביר להניח שקל לייצר אלא הביא אותה בדיסק קצת יותר איכותי, ר' ערך ray of light של מדונה, שכשיצא הרימו גבה ואח"כ העריכו בטירוף.

אתה מרשה לי לחלוק עליך?

השירים של רובי ששמעתי נשמעים בדיוק,אבל בדיוק,כמו הסגנון הישן.זה לא אומר שזה רע,אבל אני לא מרגיש שום הבדל.איזה סיכון הוא לקח?אין אומן פופ שהולך על יותר בטוח ממנו.

למעלה