אולמרט מכנס ב-1600 מסיבת

• פותח הנושא duram
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

biz man

New member
בגלל שהיא אישה?

עצוב אבל נכון( אני מחכה לליבני)
בגלל שהיא אישה?
לדעתי המהלך שהיא עשתה היום גמר לה את הסיכויים. אהבתי איך שכינו אותה בערוץ 2: מיצי..
אמרו שם עוד משהו מצחיק: מי ששוחה חתירה ונשאר במקום טובע. מה שלא יהיה ציפי ליבני לא תהיה ראש ממשלה. משוכנע ב-100%. ציפי ליבני פחדנית. אני לא רואה בא מנהיגה. אם להתפטר מההממשלה הכושלת הזאת אין לה "בייצים" אז יהיה לה "בייצים" לנהל מדינה?

ג ב ר

New member
היא היתה יכולה לצאת גדולה רק אם היתה

מה את מקשיבה לליבני,תקשיבי ללבייב
היא היתה יכולה לצאת גדולה רק אם היתה
תומכת באולמרט ומצדיקה את צעדיו(חיבוק דוב) ותוקעת הסכין בזמן הנוח לה אם היתה מתפטרת היתה מתאבדת פוליטית אבל מרוויחה קצת פופולריות ובדרך שבחרה,גם קפה לאבו מאזן לא ייתנו לה להגיש מיצי-זה לא מרידור?הוא לפחות התפטר

הכל קישקושים

וואאוו השוביניזם שוב מרים את הראש
הכל קישקושים
העם ברחוב (והקופים על העצים) לא מתעניין בכלל במה שקורה. בבורסה במקרה בגלל ההשפעה על השוק יש קצת עניין. הריטינג ביום הדו"ח היה נמוך מהרגיל.... אין אף אחד שיחליף אותו - כולם קופים.

biz man

New member
אני שוביניסט? חחחחחח

וואאוו השוביניזם שוב מרים את הראש
אני שוביניסט? חחחחחח
אחד הדברים שאי אפשר אבל אי אפשר לומר עלי זה שאני שוביניסט. אני מעריץ של הרבה בחורות חכמות ולקרוא לי שוביניסט קצת מצחיק אותי. טוב נו.. מה כבר יכולת להגיד, הרי משהו ענייני לא תגידי.. אז משפט כמו "השוביניזם חוגג" הוא בדיוק בשביל למלא את החלל הריק

נורה בר

New member
מה אתה מתלהב? מי דיבר איתך בכלל?

אני שוביניסט? חחחחחח
אחד הדברים שאי אפשר אבל אי אפשר לומר עלי זה שאני שוביניסט. אני מעריץ של הרבה בחורות חכמות ולקרוא לי שוביניסט קצת מצחיק אותי. טוב נו.. מה כבר יכולת להגיד, הרי משהו ענייני לא תגידי.. אז משפט כמו "השוביניזם חוגג" הוא בדיוק בשביל למלא את החלל הריק
וכשאתה אומר שאתה אוהב בחורות חכמות אתה מתכוון כמובן שאתה חכם? ??? האם אתה עורך מבחני אינטלגנצייה לאנשים? אתה קצת מצחיק אותי ולגבי ליבני התקשורת חגגה עליה ולא אני לא חושבת שהיא צריכה להתפטר ( גם לא אולמרט) הממשלה עוברת מספיק זעזועים מכדי שיתחילו שוב בחירות...אך בנתיים נראה שהיא ישרה ולא מושחתת.ומיצגת אותנו בכבוד. ואם לא אכפת לך תרגיע קצת אתה כ"כ חכם ואינטלגנט ...

biz man

New member
החיים מתסכלים אה?

וכשאתה אומר שאתה אוהב בחורות חכמות אתה מתכוון כמובן שאתה חכם? ??? האם אתה עורך מבחני אינטלגנצייה לאנשים? אתה קצת מצחיק אותי ולגבי ליבני התקשורת חגגה עליה ולא אני לא חושבת שהיא צריכה להתפטר ( גם לא אולמרט) הממשלה עוברת מספיק זעזועים מכדי שיתחילו שוב בחירות...אך בנתיים נראה שהיא ישרה ולא מושחתת.ומיצגת אותנו בכבוד. ואם לא אכפת לך תרגיע קצת אתה כ"כ חכם ואינטלגנט ...
החיים מתסכלים אה?
תנחומי.. תוציאי עצבים בפורומים באינטרנט זה המקום, את רוצה אוזן קשבת? תתקשרי לער"ן. אני לא עורך מבחני אינטיליגנציה לאנשים, אני יכל לקלוט די מהר אם מדובר באדם סתום או לא. במקרה שלך אני לא חושב שאת סתומה. אני חושב שאת חיה בסרט שכל העולם נגדך וכולם רוצים לפגוע בך.

נורה בר

New member
אני מודה לך מעומק ליבי

החיים מתסכלים אה?
תנחומי.. תוציאי עצבים בפורומים באינטרנט זה המקום, את רוצה אוזן קשבת? תתקשרי לער"ן. אני לא עורך מבחני אינטיליגנציה לאנשים, אני יכל לקלוט די מהר אם מדובר באדם סתום או לא. במקרה שלך אני לא חושב שאת סתומה. אני חושב שאת חיה בסרט שכל העולם נגדך וכולם רוצים לפגוע בך.
אני מודה לך מעומק ליבי
שאתה לא חושב שאני סתומה ירדה לי אבן כבדה מהלב.. וואאו איזו הקלה לענייננו איש יקר ומקסים שכמותך תתפלא הסרט שאני חיה בו הוא סרט נהדר יש לי חברים והרבה בדרך כלל אני לא עסוקה בהתנצחויות.מן הסתם כי אני בקרבת אנשים מפרגנים שמחים בחלקם ולכן נטולי קטנוניות. ואם כבר ...נראה לי שאתה הית בטוח שדיברתי אליך ...ניצנים של יצר רדיפה??? ועוד דבר למה אתה חושב שאני עצבנית ומוציאה את העצבים בפורום? מאיפה הרעיון המגוחך הזה? יש אנשים שנעים ומעניין לקרא את דבריהם ... ויש אחרים שמתיעצים שומעים עוד דיעות ... ויש אחרים ד"א בדרך כלל אנשים קולטים את חולשותיהם באנשים אחריםדיי מהר...

biz man

New member
תירגעי נורה

אני מודה לך מעומק ליבי
שאתה לא חושב שאני סתומה ירדה לי אבן כבדה מהלב.. וואאו איזו הקלה לענייננו איש יקר ומקסים שכמותך תתפלא הסרט שאני חיה בו הוא סרט נהדר יש לי חברים והרבה בדרך כלל אני לא עסוקה בהתנצחויות.מן הסתם כי אני בקרבת אנשים מפרגנים שמחים בחלקם ולכן נטולי קטנוניות. ואם כבר ...נראה לי שאתה הית בטוח שדיברתי אליך ...ניצנים של יצר רדיפה??? ועוד דבר למה אתה חושב שאני עצבנית ומוציאה את העצבים בפורום? מאיפה הרעיון המגוחך הזה? יש אנשים שנעים ומעניין לקרא את דבריהם ... ויש אחרים שמתיעצים שומעים עוד דיעות ... ויש אחרים ד"א בדרך כלל אנשים קולטים את חולשותיהם באנשים אחריםדיי מהר...
תירגעי נורה
אף אחד לא יכנס איתך לקרב חתולות. את הכוח שלי אני צריך לשמור לזירה.

lernery

New member
אני לא שוביניסט

ואתה לא חושב בכלל יטמבל שובניסט
אני לא שוביניסט
יש הרבה גברים שחושבים מהגונאדות שלהם (האשכים), כמוך, ויש נשים שחושבות מהשחלות שלהן - כמו נורה, ויש משקיעים, שמנסים לחשוב מהראש ולא מהגונאדות

ויש פסיכים כמוך שאני נותן להם אולי לגרד לי

אני לא שוביניסט
יש הרבה גברים שחושבים מהגונאדות שלהם (האשכים), כמוך, ויש נשים שחושבות מהשחלות שלהן - כמו נורה, ויש משקיעים, שמנסים לחשוב מהראש ולא מהגונאדות
תגואנדה במקרה הטוב,לא רוצה להגיד לך מה עוד .... מה אתה חושב שאתה חכם יאהבל???? לך לשייף אפרסקים סוף עונה כבר.יש בטח מבצע שמעתי אם משייפים אפרסק מקבלים בננה ליישור יסתום. יש לך עוד הרבה ....לאכול לפני שתדגד לי או לננורה את המוח יחולה נפש מתוסכל בתול ועצבני!!!!

lernery

New member
מי שמתוסכל ועצבני זה אתה בעיקר

תגואנדה במקרה הטוב,לא רוצה להגיד לך מה עוד .... מה אתה חושב שאתה חכם יאהבל???? לך לשייף אפרסקים סוף עונה כבר.יש בטח מבצע שמעתי אם משייפים אפרסק מקבלים בננה ליישור יסתום. יש לך עוד הרבה ....לאכול לפני שתדגד לי או לננורה את המוח יחולה נפש מתוסכל בתול ועצבני!!!!
בתול אני גם, מה לעשות שאני דתי ורווק? לא רואה בעיה עם זה...

אתה דתי???אוי ואבוי השם ירחם איזה חילול שמים

בתול אני גם, מה לעשות שאני דתי ורווק? לא רואה בעיה עם זה...
אתה עושה פה,איזה פה מסריח,דרך ארץ קדמה לתורה בגיע הזמן שתלמד קצת למה נראה לי חסר לך המון שיעורים,כנראה היית יותר מדי בשיעורי ניבול פה. לגבי הבתול,כנראה עוד סוג של לחץ בראש אבל אם תמשיך לדבר ככה לבחורות כנראה גם תשאר ככה ועוד הרבההההה זמן!!!

lernery

New member
פה מסריח? פה מסריח???

אתה עושה פה,איזה פה מסריח,דרך ארץ קדמה לתורה בגיע הזמן שתלמד קצת למה נראה לי חסר לך המון שיעורים,כנראה היית יותר מדי בשיעורי ניבול פה. לגבי הבתול,כנראה עוד סוג של לחץ בראש אבל אם תמשיך לדבר ככה לבחורות כנראה גם תשאר ככה ועוד הרבההההה זמן!!!
פה מסריח? פה מסריח???
טול קורה מבין עיניך! מי שמדבר בשפת הגנון כאן זה אתה, לא אני! ולגבי בתולין - תסביר לי שנית, לא הבנתי מה הבעיה. אני כרגע לא בראש של חתונה ולכן אני רווק, זאת בעיה שאני בתול? מה, אני אמור בכוח לעבור על איסור בעילת-זנות רק כדי שאני אוכל להגיד שאני לא בתול? אני באמת לא הבנתי. נורה היא לא בחורה, נורה היא אישה כלשהיא, שמאוד לא מעניין אותי הפרטים האישיים שלה (פשוט כי אנחנו בפורום וירטואלי), ושאני מתייחס לצורת החשיבה שלה. אתה מצפה שאני אחזר אחרי נורה ואז אולי היא תצא איתי ונתחתן..?

היית מת שהיא תסתכל לכיוון שלך בכלל

פה מסריח? פה מסריח???
טול קורה מבין עיניך! מי שמדבר בשפת הגנון כאן זה אתה, לא אני! ולגבי בתולין - תסביר לי שנית, לא הבנתי מה הבעיה. אני כרגע לא בראש של חתונה ולכן אני רווק, זאת בעיה שאני בתול? מה, אני אמור בכוח לעבור על איסור בעילת-זנות רק כדי שאני אוכל להגיד שאני לא בתול? אני באמת לא הבנתי. נורה היא לא בחורה, נורה היא אישה כלשהיא, שמאוד לא מעניין אותי הפרטים האישיים שלה (פשוט כי אנחנו בפורום וירטואלי), ושאני מתייחס לצורת החשיבה שלה. אתה מצפה שאני אחזר אחרי נורה ואז אולי היא תצא איתי ונתחתן..?
היית מת שהיא תסתכל לכיוון שלך בכלל
אני גנון?????תראה כבר איך אף אחד לא יכול לסבול אותך באתר,בעילת זנות אף אחד לא ביקש שתעשה אבל את הפה הזנותי והמזלזל שלך הגיע הזמן שתסגור קצת.החשיבה שלה הביאה לה כבר המון מצלצלים ולא אתה הוא שמפרנס ומכלכל אותה, תאמין לי יש לה מי שיעשה את זה ובכבוד! לגבי הבתולים אין לי בעיה תישאר ככה ,ולפי ההלכה אתה גם צריך עד שיגיע זמנך, אבל אם תמשיך לדבר ככה לאנשים ולבחורות ולזלזל בהם אתה תישאר כזה הרבה זמן אני מבטיח לך אין אף אחת שתסבול אותך ככה. ממליץ לך לקרוא השבת את איגרת הרמבן זה יתמצת לך בשיא המהות לגבי ההתנהגות שיש לך ולאן אתה צריך לשאוף. ונורה היא לא אישה כלשהיא היא אישה מכובדת ותתייחס אליה בהתאם!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה