אולמרט נאשם, בקדימה נבוכים

אולמרט נאשם, בקדימה נבוכים

ח"כ מרינה סולודקין פנתה במכתב לציפי לבני בדרישה להסיר את תמונתו של אהוד אולמרט מקירות סניפי המפלגה. לבני הנבוכה השיבה שלאולמרט עדיין חזקת חפות. סולודקין אף העלתה את הנושא בשבתרבות בתל אביב בנוכחות ציפי לבני

yigal1602

New member
כשהירשנזון הורשע..

הוא היה בקדימה, ולא פחות כיהן כשר האוצר מטעמה.

gershon17

New member
אתה סתם כותב כדי לכתוב, נכון?

אתה לא מנסה לנהל דיונים. טוב, תמשיך למלא את הפורום בשטויות.

כשאתה תסתור עובדה אחת ממה שכתבתי הנהל איתך

דיון ,כאשר אני בפורום הליכוד כותב אמת אני מקולל עיי הבסטיונרים ,אבל אף אחד לא נכנס איתי לדיון ,והיו שם כמה בודדים שנהנהתי לפתח עימם דיאלוג ,אבל לא עם אנשים כמוך שקבעו שאני מדבר שטויות !

צורי80

New member
אין לי מצלמות נסתרות בכל מקום

אבל יש מפלגה אחת שאחד אחרי השני אנשים נופלים בה על שחיתות מפלגה שקמה על בסיס של עקירת אנשים מביתם בניגוד מוחלט להבטחה לבוחר לא הייתי יוצא בהצהרה גורפת כל כך, בא נחכה עוד 5 שנים לפני שאתה שם כל כך הרבה סימני קריאה

צורי קודם אלו שאתה מדבר עליהם גדלו בליכוד!

וכעת לנושא "העקירה , מי שיצר את תקדים העקירה הוא בגין ,שהיה הראשון שעקר ישובים ,ששיקר לבוחריו ,והראשון שהכיר בהסכמי קמפ דיוידבעם פלסטינאי ,אז "טול קורה מבין עיניך " ואחר כך בה השמאלן נתניהו וחתם בהסכם וואי על פינוי חברון !ואחר כך שיקר לבוחריו והכיר ב2 מדינות ,ועכשיו מקפיא את הבנייה ,תגיד לי מה אנחנו מפגרים ?מה עם ישראל עיוור ?וזו רק ההתחלה ! אני מסכים ל2 מדינות ואני מסכים לפינוי ישובים ,ואני יודע שהסכם זנבה הוא ההסכם של אובמה ,ונתניהו התחיל בו !ואין לי בעייה עם זה ,יש לי בעייה עם השקרים של הנוכל הזה ! למה ציפי ליבני מדברת אמת כול הזמן ?מדוע היא ישרה כסרגל ?מדוע ילדינו ילמדו שצריך לשקל על מנת להגיע למטרה ?אץתה לא חושב שהכול מתחיל בראש ? ובאשר למה שיהיה ?הלוואי שיהיה כבר !

צורי80

New member
אני כלל לא מעריץ של בגין

ונכון שאותם אנשים שאתה מדבר עליהם גדלו בליכוד, אבל לשמחתינו הליכוד הקיא אותם (שרון ואנשיו עזבו את הליכוד לאחר שהעריכו בצדק, שהבוחר הליכודניק יעניש אותם בפריימריז) נתניהו אמר לפני בחירות 96 שהוא מחוייב להסכמים של ממשלת ישראל, כך שביצוע התחייבות חברון והפעימות של אוסלו ב' אינה שקר, הוויכוח היה האם הוא מספיק עמד על העקרונות של לא יתנו לא יקבלו אכן צר לי מאוד שחוסיין לחץ עליו כל כך, אני לא יודע עד כמה כל אחד אחר היה מחזיק מעמד מוזר למה אתה לא רואה נוכלות בגירוש דוגית נסנית ואלי סיני שהיו ברצף טריטוריאלי עם אשקלון אחרי שאומרים דין נצרים כדין תל אביב זה שמישהו בקדימה שאין נגדו חקירה אינה הופכת אותו לאדם ישר כמו סרגל

כלומר לפי דעתך כולם חשודים עד שיוכח אחרת ?ואל

תשחק לי אותה אם המחויבות של השקרן הפתולוגי ,הוא מחויב ל2 מדינות ל2 עמים ?הוא היה מחוייב להקפאת התנחלויות ?הוא הבטיח לא להעלות מיסים נכון ?אז הוא היה מחויב נכון ? והליכוד לא הקיא אף אחד ,הם ראו מפלגה ללא דרך ללא חזון ללא מוצא ועזבו !ומכל הקיא שלך קדימה ניצחה את הליכוד ,וזה אל תשכח ,והיום אחרי שהשקרן התבוסתן שיקר לימין ,הוא חזר ל12 מנדטים . מי" שיזמבר" אותו בסוף יהיה ברק .

צורי80

New member
מי שמגרש יהודים כשזה 180 מעלות הפוך מההבטחה

שהוא נתן לבוחר הינו בגדר אשם (לא חשוד, אלא אשם) עד שיוכח אחרת כבר נאמר כל הפוסל במומו פוסל כל טענותיך על הליכוד זה מראה של מגרשי היהודים מקדימה וההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה קשה להודות בטעויות ושום מציאות לא תבלבל את תומכי הגירוש עליית החמאס לא תבלבל, מלחמת ההתנתקות הראשונה ומלחמת ההתנתקות השניה לא יבלבלו. קדימה בדיוק כמו ד"ש שינוי והגימלאים היא מפלגת מצב-רוח שתתמוסס במהרה לתוך שתי המפלגות המרכזיות

צורי עשה לי טובה אל תחרטט לי במוח !

לך לפורום הבסטות ושם תכתוב להם את מה שכתבת פה ,הם יסיכימו איתך לכל מילה .הנבואה ניתנה לשוטים ,ואל תבייש את עצמך בעתידות . בינתיים קדימה ניצחה את הליכוד בבחירות ,מה יהיה הלאה ?יש לי תאוריה אבל נמתין בסבלנות . 1

yigal1602

New member
אתה קצת פטאתי..

אתה רוצה לדבר על עברינים בקדימה, ואו בעבודה, וגם במרצ היה אחד או שתים..

למעלה