אום שמום. איזה פרק מעאפאן. חשבתי יהיה באלאגן והפתעות. זוארץ שקרן. ספוילר בפנים

איציק5111

Well-known member
צודק כל העונה הזאת שקר אחד גדול עם חלאות כמו ישראל ליטל ואלה

שרי48

Active member
צודק כל העונה הזאת שקר אחד גדול עם חלאות כמו ישראל ליטל ואלה
ההתערבות של ההפקה לטובת הקבוצה של בוזגלו כל כך בולטת, לאורך כל העונה, בכל מיני פטנטים חדשים שהם ממציאים, שאני חושדת שגם במבחן האש הם התערבו ונתנו לאלינה אבן אש פחות טובה או זרדים לחים, שלא יידלקו במהירות. איך ייתכן פער כזה, שהחבל אצל רגב הוד כבר נחרך ואלינה עוד לא הצליחה להדליק את הזרדים?
אני מאמינה שההפקה כבר הכתירה את הזוכה שלה ועושה הכל כדי שכלום לא ישתבש לה בדרך.
זוארץ הוא רק שליח ומשקר כשמורים לו לשקר. אכן העונה הזאת היא שקר אחד גדול. כל כך חבל.

newyork56

New member
ההתערבות של ההפקה לטובת הקבוצה של בוזגלו כל כך בולטת, לאורך כל העונה, בכל מיני פטנטים חדשים שהם ממציאים, שאני חושדת שגם במבחן האש הם התערבו ונתנו לאלינה אבן אש פחות טובה או זרדים לחים, שלא יידלקו במהירות. איך ייתכן פער כזה, שהחבל אצל רגב הוד כבר נחרך ואלינה עוד לא הצליחה להדליק את הזרדים?
אני מאמינה שההפקה כבר הכתירה את הזוכה שלה ועושה הכל כדי שכלום לא ישתבש לה בדרך.
זוארץ הוא רק שליח ומשקר כשמורים לו לשקר. אכן העונה הזאת היא שקר אחד גדול. כל כך חבל.
מה המניע?
אני לא מסכים

תמר שרוני

Active member
גם אני !
כל כך ברור שיש הערבות של ההנהלה , וזה התחיל מהרגע הראשון כשרצו להדיח את ישראל . אני גם מאמינה שאם אלה לא היתה מקבלת כזה עידוד מישראל , יתכן ולא היה יוצא ממנה כך הגועל נפש .

שרי48

Active member
גם אני !
כל כך ברור שיש הערבות של ההנהלה , וזה התחיל מהרגע הראשון כשרצו להדיח את ישראל . אני גם מאמינה שאם אלה לא היתה מקבלת כזה עידוד מישראל , יתכן ולא היה יוצא ממנה כך הגועל נפש .
אני תמיד דחיתי את תיאוריית הקונספירציה של ההפקה, אבל העונה הזאת וגם קודמתה (ליהיא גרינר ונעמה) זה פשוט כל כך בולט. ההפקה ממציאה חוקים (שבט מצביע במועצת שבט אחר ומכריע את התוצאה), רעיונות מקוריים (המבחן הסוציומטרי), החלפת מתמודדים באופן מאד מכוון, מתדרכת את מי שהיא חפצה ביקרו, נותנת במה למי שהיא חושבת שמביא לה יותר רייטינג. ההצלה של ישראל, ההצלה של רגב, ההדחה של דוד, ההדחה של קוז'י - אין כאן יד המקרה.
לגבי אלה - היא מנסה להרשים את ישראל ואסי, להיות אחת מ"הכנופיה". שמחתי לשמוע שהיא מקבלת תגובות שליליות על התנהגותה ושרוב הצופים סולדים ממנה ומהדיבור הגועלי שלה, ואני ביניהם.
עכשו קראתי את "הסודות האפלים של הישרדות VIP ישראל", ווואלה, בול מה שחשבתי. ממליצה לך ולכולם לקרוא. אני מאמינה לעומר לגמרי, כי אני רואה את כל זה קורה. כל הכבוד עומר רוזן על האומץ והיושרה (y).

נערך לאחרונה ב:

שרי48

Active member
מה המניע?
אני לא מסכים
המניע הוא לחזק את הקבוצה של אסי וישראל ובזמנו את גם ליטל, שלדעתם מביאים להם את הרייטינג הגבוה. הם רוצים עונה סוערת, ואיך תיראה העונה בלי אסי וישראל? לדעתם, לאבי דאבי. משעממת. לדעתי ההפקה מתערבת ומנהלת את השתלשלות האירועים והמהלכים במשחק ואפילו לא טורחת להסתיר את זה. זו דעתי ואנחנו יכולים להסכים שלא להסכים. זה בסדר גמור.

נערך לאחרונה ב:
למעלה