אוסף היפ ישראלי להורדה

אוסף היפ ישראלי להורדה

כנסו לפה ... אני לא שם לינק סתם זה כי הפורום הזה תחת והוא לא נותן לי לשים פה ת'רשימה אלא רק 6500 תוים וזה בעיה ואין לי כח לזה

llljn

New member
תודה אחי.

מאיפה הורדת הכול? אה,נזכרתי- שכחת מאיפה...

King_E

New member
זאת די חוצפה

יש שם ים שירים שבכלל לא להפצה או שירים שמוכרים אותם כולל שיר מקורי שלי שאני שלחתי לאנשים בודדים אבל איכשהו זה הגיע לעוד אנשים ועכשיו זה מופץ, וואלה יופי לפחות תבואו לקבל אישור

King_E

New member
אני סתם אחד

זה לא שאני כוכב ואני מקבל על זה כסף אבל בכל זאת יש דברים שאני לא רוצה להפיץ אז למה מפיצים? תחפש איליה... תהנה...

באותו נושא, מצטער שאיחרתי :\

אם למישהו נגרם אבל מההפצה, שלא יהסס להתמשגל לאייסיקיו שלי או במסרים ולהגיד לי להוריד שיר מסויים מהשיתוף. 261421551 ואללק מצטער אח שלי, אני זוכר שביקשת ממני לא להפיץ את זה... טעות שלי, יש עוד כמה שירים שהורדתי מהשיתוף כי ביקשו, יש גם כמה שהוספתי. הורדתי את השירים שלך משיתוף, אני יכול להבטיח לך שלא הורידו ממני שירים שלך עדין ולא יורדו? לא קרה כלום עד עכשיו... בקשר להפצה של ה"סינגלים" שנמכרים ונמצאים בשיתוף- בדר"כ הסינגלים הם או כאלה שעבר עליהם הקלח ולא נמכרים יותר, או כאלה שמוקלטים מהרדיו כך שזה חוקי לחלוטין מה שלא (מה שאני לא חושב שקיים אבל תיידע אותי אם טעיתי) אני לא אביע את דעתי על הנושא כא ועכשיו כי זה לא המקום והזמן (מאוחר עכשיו והשקי שינה שלי גדלים מרגע לרגע).

King_E

New member
שמע, יש דברים שכן הפצתי

תרגיש חופשי לשתף את "האהבה שלי" או את "שמישהו יעזור" לא שנראה לי שמישהו ירצה להוריד את זה חחחחחח אבל נגיד "כל הזמן אותו דבר" אני כל כך לא רציתי להפיץ את זה וזה בא לי בהפתעה פתאום אז זה קצת הרגיז אותי... אני מאוד מודה לך שלא התעלמת ממה שאמרתי ועשית צעד - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Silly A

New member
חבוב. כנס.

לפי כל החוקים (הכתובים והלא כתובים...) אתה צריך לבדוק אם מותר לשתף שירים שלו ולא הוא אמור לבקש ממך שלא תשתף. סבבה הקלטות מהרדיו, סבבה סינגלים או הופעות לייב... אבל יש שם שירים מתוך אלבומים!

wtef

New member
../images/Emo31.gif

הגזמת מותק. לפחות תצניע,משהו...

הממ המלצות?

מומי ואמורא- תן לזמן לנצח דנידין- לא מאבד עשתונות אורטגה- פאף 2003 ילד פלד- תל אביב על הכוונת פיזדה- כל חומר אפשרי שקיים. סוניק וליברה- מה ששמתי אני בטוח שיש עוד.. בטוח במאה אחוז ששכחתי לפחות עוד 500 שירים לשים פה חח אבל זה מה שעולה לי לראש.

טובא

New member
אני לא מאמין!!!

יש לך 5 שירים של טובא!!! לי אין 5 שירים של טובא תב-ב-ב-דוק את זה אחי! ענק כבוד על הרשימה

למעלה