אוףףףףףףףףףףףףף מה יהיה ..????

אוףףףףףףףףףףףףף מה יהיה ..????

איפה כולםםםםםםםם, מה קרה פה ????????..... :-(

אחיותייייייייי

גם אני כאן נשמותייייייי חזרתי מהיםםםםםםם אכלתי אבטיח קררררררר מאחלת לכן..ולכולם שבת מקסימההההההה לעשות הרבה אהבה....ללכת לרקוד...להשתולל תמנגלו מחר... ולא לשכוח אותיייייייייי אוהבתתתתתתתת מקסימוששששששששש :)

מקסימההההההההההה שלי ..

הנה את .. יו התגעגתי אליך המון המון המון המון ... ואני אוכלת ארטיק קרח בטעם סברס .... מישהו רוצה????? אני מקווה שאת לא משאירה אותי פה .. אוהבת שרון

וואוו הוא בטח מה זה......

ט ע י ם !!!!! תביאי לי ביס...(או לק?)...מעדיפה ביס. מה שלומך יקירתי...מזמן לא דיברנו...הנה אני מצרפת תמונה שלי שלא תשכחי אותי..היא אומנם צולמה לא בשיא פריחתי אבל תהני. מתה עליך נשמה מקסימושששששש :)

שימי_

New member
את לא נורמלית.. בחיי

אמרתי לך שהדיאטה תהרוס לך ת`פיגורה.. נכון שאמרתי ??? דווקא מוצאת חן בעיניי בפיגורה החדשה.. התכונני אני בא ;-)

שאלה לי אליך אחי...

תסתכל טוב טוב בתמונה... אתה חושב שהיא מציאותית או שזאת באמת דוגמנית ובהזדמנות אומר לך למה...(ולא לדבר על זה שם). יאלההההה בוא כבר רצה ללבוש את הבייבידול החדש...(אוהב תכלת?)

שימי_

New member
בייבידול ????????

עברת לאלימות קשה ???? אגב יש גם נשים מציאותיות שנראות כך.. אני יודע כי ראיתי פעם אחת כזאת (רק לא זוכר איפה)

למה? למהההה?

אלימות???? ככה אתה מכיר אותי? ברכותתתתתת בעדינותתתתת באהבההההההה ברגשששששש

חחחחח יא גנובה ..

ואת חושבת שאת עשית דיאטה .. חכי תראי איך אני נראית עכשיו .... { ושימותו ,או בעצם לא .. הקנאים .. ;-) }

חחחחחח קרועה אחת :)

אני מנסה לתאר את עצמי בפוזה הזאת!!! לא מסוגלת אחותיייייייי יאללה..אהיה כאן יותר מאוחר..אני הולכת לעזור לדודה שעושה מסיבה יאללההההה בלאגןןןןן ביי }{ מקסימושששששש

סילבסטר

New member
נזקי השיעמום.. ;-p

אמנם קשים מנשוא אך אתם מסתדרים להפליא אחד מפרה את השטויות של השני אותי קודם הצליחו לבאס אך לא נורא אני לא כועס איה סער היכן ההשתלחויות שוב הוא יוצא לשבור לבבות שיהיה לכם אחלה סופשבוע נפלא מאחל לכם אני שלום ותודה

סילבסטר

New member
נזקי השיעמום.. ;-p

אמנם קשים מנשוא אך אתם מסתדרים להפליא אחד מפרה את השטויות של השני אותי קודם הצליחו לבאס אך לא נורא אני לא כועס איה סער היכן ההשתלחויות שוב הוא יוצא לשבור לבבות שיהיה לכם אחלה סופשבוע נפלא מאחל לכם אני שלום ותודה

סילבסטר

New member
אמרת ..

מסיבה אפשר בסבבה אביא עימדי אפילו את אבא במידה וגילי מדי הוא צעיר מלווה הוא אותי לכל מקום בעיר מחר כבר אולי אקבל רישיון אותך אבקר ברמת ה``שרון`` לעשות סיבובים בכיכר אפשרי רק בחילה שלא חלילה תקבלי

סילבסטר.......

למה הכעיסו אותך???? אמממ זה לא נשמע טוב בעיניי... ולא עצבני..זה נפלא בעיניי... אגב, התמונה...וואוו איזה ים...מתי הולכים ? זה בדיוק המקום שהייתי רוצה להיות בו בירח הדבש שלי...או ירח השוקולד שלי אממממ ....

ניראה לי כישרוני

כמו הבן...... שרונצ`וק...אולי אתחתן עם שניהם... מה דעתך??????:)

למעלה