אוףף אנשים !

shuson

New member
אוףף אנשים !

חזרתי עכשיו משיעור נהיגה גרוע :(( גם שיעור קודם היה לי לא ממש טוב............. (שיעורים 12-13..) לא יודעת , פניות לא הלכו לי טוב....ולא ראיתי כמה תמרורים וזה.. אוףף זה מזה מבאס !!!

Queen From Mars

New member
לא נורא!

לא תמיד נוהגים טוב בשיעורים יכול להיות שהיית עייף ולא מרוכז ואם זה שיעור כפול אז בד"כ יותר קשה כי נוהגים יותר זמן. אל תתבאס,בפעם הבאה יהיה טוב

shuson

New member
אני בת..

ובעיקרון באמת קמתי מהשינה בדיוק...והמורה שאל אותי כמה פעמים שלא שמתי לב לתמרורים..הוא שאל "מה קרה לך?" ואמרתי שקמתי מהשינה בדיוק...

Queen From Mars

New member
מבקשת ../images/Emo52.gif מ....

שירי?! אני מקווה שאני לא טועה בשם בטעות פניתי אלייך בלשון זכר
אז סתם רציתי לתקן את טעותי אני ממש לא מאופסת היום

shuson

New member
זה בסדר :) סלחתי..

וכן קוראים לי שירי... אז מה את אומרת לי לא להתרגש? כי בכל זאת אני בשיעור 13..

לא נורא!!

השיעורים המבאסים האלה בסופו של דבר באים גם בשלבים מתקדמים.. גם לי זה היה.. זה קרה לי במיוחד כי לא הייתי מרוכזת..מרוב עייפות או משהו כזה..זה באמת משפיע אל תתיאשי משיעור אחד או שניים.. דר"א שלום לכולם אני בתאל

Queen From Mars

New member
ממש לא....אל תתרגשי בכלל

אני עשיתי מלא שטויות בשיעור שהיה לי יום לפני טסט...סתם לא הייתי מרוכזת אבל זה ממש לא סיבה להתרגש מזה.

shuson

New member
תודה אנשים....המשך...

פשוט אני בן אדם רגיש מאוד ומתבאס כזה מהר.. זה לא שהמורה פגע בי.. פשוט בקשר אמרו לו כזה (זה היה ליד הביצפר שלו - אחת מהשטויות) "ככה פונים???" "ככה אתה מלמד??" וזה היה ממש פאדיחות...

miss_t

New member
../images/Emo24.gifשטויווווווות../images/Emo70.gif

שאלו יהיו הצרות שלנו בחיים.... אז שיעור אחד מכל השיעורים לא הלך משהו... קורה... אין לך מה להתבאס...

Superdror

New member
../images/Emo140.gif שטויות חביבתי.....

לכולנו יש ימים טובים וימים פחות טובים, אל תתבאסי, תמשיכי לקוות ולהאמין בעצמך, אין דבר טוב יותר מלהאמין בעצמך. ובכלל, בפעם הבאה תשתדלי להיות יותר עירנית, עירנות בשיעורי נהיגה ובכלל בכביש זה דבר חובה. נהג עייף הוא נהג שמפספס המון פרטים בלי לשים לב ואף זמן התגובה שלו גדל בצורה דרסטית, להבא תשתדלי להיות יותר עירנית בהצלחה !

למעלה