אוף, איזה לחץ.

Sweet perfume

New member
אוף, איזה לחץ.

עדיין לא לקחתי מהבית ספר ציונים של הבגרויות שלי [סיימתי י"ב], אני שיפרתי יפה באזרחות[ עשיתי קורס], ואני יודעת שנכשלתי במתמתיקה, אני מתכוונת לקנות ספר של אנקורי 4 יחידות וללמוד לבד מאחר ויש לי המון זמן להיות בבית, אני רוצה השבוע לקחת את הציונים, אבל אני ממש בחרדה, כי אני יודעת שאני צריכה לשפר גם בהיסטוריה... ואם יהיה לי עוד נכשל נוסף, אני חושבת שאני פשוט אקרוס, והמצב רוח שלי יתדרדר, אוף.
בכל מיקרה, רציתי לדעת, איך לברר את הבגרויות הבאות חורף\קיץ במתמתיקה..כי כפי שציננתי אני רוצה לשפר במתמתיקה והיסטוריה. [רוצה לתכנן את זמן הלמידה שלי]. תודה.

היי

בעקרון השאלות האלה מתאימות לפורום לימודים ושיעורי בית אבל אני אענה לך פה:) יש כבר לוח בגרויות שהוא טיוטה למועדי חורף. בדרך כלל הטיוטה נהיית גם הלוח הקבוע. מיקודים יגיעו בחנוכה בערך. הממ.. הכי חשוב- לא לקרוס
ואם נכשלת בעוד מקצוע?סוף העולם הגיע?לא קרה שום אסון. גם אני שיפרתי אחרי הלימודים וכמוני וכמוך יש עוד אלפים אלפים של אנשים. תשתדלי לא לקחת את זה כל כך קשה (למרות שזה מבאס-אני יודעת). אם תרגישי עוד יותר רע יהיה לך עוד יותר קשה לשפר כי המחשבה הזו כל הזמן תהיה בראש שלך שנה טובה
ו

Tanya 18

New member
כינוי שני שלי,

לא היה לי כח להחליף ^^ תודה רבה לך, הצלחת לעודד אותי טיפה. תודה על הקישורים....! אז את מציעה לקנות את הספרים אחרי שיגיעו המיקודים?...

למעלה