אוף התמחות!!!

maya243

New member
אוף התמחות!!!

אני בשנה ג' לומדת במיכללת נתניה ועוד לא מצאתי התמחות!! איזה חוסר אונים. שלחתי לפי רשימות לפחות ל50 משרדים קורות חיים וכיליון ציונים ואף אחד לא חזר אליי. אני רוצה להתמחות בדיני משפחה וירושה או בנזיקין.... לא אכפת לי איזה סוג משרד העיקר שכבר משהו יקבל אותי או לפחות שיזמינו אותי לראיון!!!! מה עושים??? תודה, מאיה.

BlackUnicorn

New member
אולי קורות החיים שלך לא בנויים טוב?

אולי את שואפת גבוה מדי?

maya243

New member
קורות החיים שלי בנויים בדיוק כפי

שאמרו לנו במיכללה. קיבלנו יעוץ והכוונה כיצד לבנות קורות חיים. פשוט מאוד אין לי קורות חיים "מפצצים" יש לי נסיון מועט מאוד ולא רלוונטי בעבודות(כמו איפור מקצועי) אני לא שואפת לכלום ... מצדי שיפנו אליי סתם משרדים ....גם ככה יש לי ממוצע 80 העיקר שיפנו....

BlackUnicorn

New member
אם את רוצה את יכולה לשלוח אליי למייל

שלי את קורות החיים ואני אשמח לעבור עליהם ולראות אם יש משהו שאפשר לנסח אחרת או לתקן. לפעמים דברים נראים טריוויאלים ממבט אישי, ואז במבט אובייקטיבי מגלים שהם מכשילים מאוד. יש לי עוד כמה דברים לומר שאני מעדיפה לא לומר כאן, אז אני אשמח אם תשלחי לי מייל - [email protected]

sacrament

New member
לא מתייאשים ושולחים עוד../images/Emo9.gif

במקרה שאת מגיעה ממש לסוף השנה- אפשר לנקוט בצעד נואש ולפנות למשרדים מסויימים ולהשאיר הודעה שתסכימי "להתנדב" שם מספר ימים על מנת שיוכלו לראות את כישורייך, זו המלצה שנתן לנו עו"ד באיזו הרצאה... בכל אופן, אני מקווה שלא תצטרכי להגיע לזה. לדעתי תשלחי עוד סבב קורות חיים לעוד משרדים- אחד מהם חייב לענות (-:

למעלה