אוף טורקי (כלומר שרשור אוף חדש)

nerdkey treky

Active member
אני היחיד שקופאות לו האצבעות כבר כמה ימים רצוף? חודש וחצי היה לנו מזג אויר אביבי וסוף סוף מרגיש כמו חורף.

ובנושא אחר לחלוטין - יש למישהי מושג איך אני יכול להגדיר טפט מתחלף בפלאפון? חיפשתי כל מיני אפליקציות אבל אין לי מושג איזו עדיפה.

Lhuna3

Well-known member
אני היחיד שקופאות לו האצבעות כבר כמה ימים רצוף? חודש וחצי היה לנו מזג אויר אביבי וסוף סוף מרגיש כמו חורף.

ובנושא אחר לחלוטין - יש למישהי מושג איך אני יכול להגדיר טפט מתחלף בפלאפון? חיפשתי כל מיני אפליקציות אבל אין לי מושג איזו עדיפה.
קור כלבים!
אני עם 2 זוגות גרביים ושוקלת להוסיף עליהם עוד אחד.

אצלי המצב הוא שיד ימין קפואה (קצות האצבעות ממש כחולות) ויד שמאל חמה.
הכל בגלל החלון במשרד שלי, שלא אטום עד הסוף - אז הצד שפונה לחלון קפוא, והצד שפונה למזגן חם.
בקיץ זה הפוך - בשמאל קריר ונעים ובימין חם.

בכלל אני לא סובלת חימום של מזגן, ובבית ההרגל שלי הוא לכבות מגזן ולפתוח חלונות, אבל בימים האחרונים זה בלתי אפשרי, אז אני נחנקת בשקט.
באנדרואיד יש אפשרות להגדיר כאלו דרך מסך הבית - לחיצה ארוכה על המסך מאשפרת לבחור טפט ויש אפשרות למתחלף, כולל מתמונות מהגלריה הפרטית.
לא מכירה אייפון

didalf

Well-known member
לא מאז שהתחתנתי עם אהובי הרדיאטור ועכשיו החדר שלי הוא כמו חממה.

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
לא כזה נורא.

אבל מצד שני לא יצאתי מהבית כבר איזה שבוע |פנים| (הבוס שלי החליט לשבור יד לפני איזה שבוע וחצי, אז יאיי חופש).

nerdkey treky

Active member
אצלי המצב הוא שיד ימין קפואה (קצות האצבעות ממש כחולות) ויד שמאל חמה.
הכל בגלל החלון במשרד שלי, שלא אטום עד הסוף - אז הצד שפונה לחלון קפוא, והצד שפונה למזגן חם.
בקיץ זה הפוך - בשמאל קריר ונעים ובימין חם.

בכלל אני לא סובלת חימום של מזגן, ובבית ההרגל שלי הוא לכבות מגזן ולפתוח חלונות, אבל בימים האחרונים זה בלתי אפשרי, אז אני נחנקת בשקט.

באנדרואיד יש אפשרות להגדיר כאלו דרך מסך הבית - לחיצה ארוכה על המסך מאשפרת לבחור טפט ויש אפשרות למתחלף, כולל מתמונות מהגלריה הפרטית.
לא מכירה אייפון
את לא יכולה לאטום את החלון במשרד עם משהו? למשל סלוטייפ 🤷‍♂️
תודה על הפתרון, דבר כזה מובנה לא הצלחתי למצוא, אבל הורדתי יישומון שעושה את זה.
@didalf כמובן שזה כלל אינספור תמונות של מארוול

מילי08

Well-known member
הנה אני לפני חודשיים
1611157396476.png

שונאת חורף וקור |שפם|
לא מאז שהתחתנתי עם אהובי הרדיאטור ועכשיו החדר שלי הוא כמו חממה.
רדיאטור זה בעל לחיים!
לא כזה נורא.
אנחנו חיות באותה מדינה?
למרות שכנראה בחיפה קצת יותר קר כי היא גבוהה. וגם - הדירה שלי ישנה וכנראה לא מבודדת כמו שצריך ;-(

didalf

Well-known member
@didalf כמובן שזה כלל אינספור תמונות של מארוול
כל הכבוד!
אבל האמת שומר מסך מתחלף נשמע לי מציק.

רדיאטור זה בעל לחיים!
נכון|מאוהב| סופסוף נעים לי ואני לא בשני מצבים קיצוניים שזה או במצב קרחון מתקדם או נחנקת למוות מהמפזר חום.

dilia snake

Well-known member
אנחנו חיות באותה מדינה?
כן, אבל אני לא אגיד איפה. אבל הבית שלי יחסית נעים כול השנה (והיום פעם ראשונה יצאתי מהבית השבוע ואז כן היה נורא בחוץ, למזלי הגשם התחיל רק שחזרתי הבייתה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני גם נשוי בשמחה לרדיאטור שלי בבית.
הוא דלוק מהערב ועד הבוקר כשאני יוצא לעבודה.
היום היה מצב קור קיצוני (הרוח המאוד חזקה פתחה קצת את החלונות) ולכן הפעלתי אותו וממש היה לי קר עד שהוא התחיל להשפיע.

אם כי בעבודה אני במוד אחר - היום כולם היו עם מעילים למרות שהמזגן עבד על חימום בגלל שהיינו חייבים גם להשאיר חלונות פתוחים בגלל הנחיות הקורונה.
אז בעוד כולם עם מעילים רק אני מסתובב עם טי-שירט, כולל כשאני יוצא החוצה.

מילי08

Well-known member
בגלל שאתם תמיד מאשימים אותי ואת בני מיני, אני רוצה להציג לכם צד אחר שלנו. אולי זה יפתח את הלב שלכם גם לרובוטים

למעלה