אוף ! כמה חיכיתי לזה !

gmillet

New member
אוף ! כמה חיכיתי לזה !

קודם כל - אפשר להשיג את האלבום בדיסק סנטר בדיזינגוף (אבל לא נשארו הרבה עותקים אחרי המחטף שעשיתי שם חחח...). נתחיל מהסוף - אולי זה מוקדם מדי ואני עדיין בהתלהבות אבל זה אלבום עם אוסף שירים מדהים. מבחינת החומר - האלבום הכי מרשים של בטי. וכן, זה מרגש כי חיכיתי לזה הרבה זמן וזה יצא אפילו יותר טוב ממה שדמינתי. טוב - בואו נודה על האמת. את רוב השירים כבר הכרתי מההופעות ומהסינגלים אז די ידעתי למה לצפות. שלושת השירים האחרונים הם חדשים ("האביר שלי", "יכולתי להיות" ו-"אהובי וכוחי") - הם ממש הפתיעו אותי לטובה. חשבתי שהם אולי פחות טובים ולכן בטי שמרה אותם אבל נראה לי שהם פשוט מאד מאד אישיים. "האביר שלי" פשוט שיר מעולה - ברמה של "בין המילים". לגבי העיבודים - הם לא מעניינים כמו העיבודים של "נסה אותי" אבל משרתים טוב את השירים ואת הקול של בטי. מאד אהבתי את "התמונה הגדולה" שקיבל נפח יחסית לגרסת ההופעה (למרות שה-"אני אוהבת אותך, אני אוהבת אותך" קצת הולך לאיבוד וחבל). אגב, אין רצועות בינוניות (אולי "מקום חדש" יחסית לאחרים קצת נופל אבל ממש בקטנה) וזה אלבום שפשוט כיף לשים ב-REPEAT ולחרוש. והערה אחת - מרגיש לי לא נכון לתמחר אלבום כזה במחיר כזה. זהו - הייתי חייב להגיד את זה. זהו - ותתחילו לדחוף את האלבום הזה לכל מי שאתם מכירים. הם יגידו לכם תודה. בטי - אין עלייך !!!

RTur

New member
גם אני אהבתי את העיבוד של "התמונה הגדולה"

אני עוד לא כותב פה ביקורת על האלבום כי אני עדיין חושב שלא שמעתי אותו מספיק פעמים כדי לתת ביקורת עליו. גם אני לא הבנתי את טענתך על התמחור.

למעלה