אוף מעיפים אותי מהחדר.. HELP!

Las Ketchup

New member
אוף מעיפים אותי מהחדר.. HELP!

זה קשור זה קשור אל דאגה
אנחנו 3 בנות בבית. אחות גדולה בת 22, אני בת 15 עוד מעט, ואחות קטנה יותר בת 13. עד לפני שנתיים לאחותי הגדולה היה חדר גדול, לי בינוני, ולאחותי הקטנה חדר קטנטן. כשאחותי הגדולה עברה את הבית עם החבר שלה קיבלתי את החדר שלה, אחותי הקטנה את החדר שלי והחדר הקטן נוטש. עכשיו הכל משתנה
אחותי הגדולה נפרדה מהחבר והיא חוזרת אלינו.. ומעיפים אותי מהחדר
אז אני מעיפה את אחותי הקטנה מהחדר שלי.. והיא חוזרת לקטן. (איזה סיבוכיםםםם..) כאן זה מתחיל 1. יש לי מיטה וחצי שלא מתאימה לחדר החדש שלי... ממש אבל ממש לא מתאימה. 2. בחדר אורחים יש מיטה רגילה שאיכשהו נכנסת פסדר לחדר אבל כשבאות לישון אצלי חברות (ובאות לישון הרבה.. כל הזמן) איפה אני יתקע אותן
לא טוף.. 3. ההורים קמצנים משו מפחיד ואם זה לא מיטה הזיל שבזול אין מצב שהם אפילו חושביםםםם על זה
HHHHEEEEEEEELLLLLLPPPPP וגם אני צריכה רעיונות לעיצובים.. החדר די קטנטן וקיר אחד זה רק ארון מחובר לקיר.. משו ישן ומגעיל אז חשבתי לצבוע אותו ולשים טפט על הדלתות. זה טוף
ובכלל הסגנון שאני רוצה זה הרבההההה צבעים
הרבה הרבה
והמחיר... רק דברים זולים.. סופרררר זולים..
ואני רוצה לצבוע את הקיר באדום/כתום/ורוד חזק.. מומלץ
מקווה שיצא חדר נורמלי
תנקיו וורייייי מאץ' על הזמן והעצבים וכמובן עזרה.. נטלילי :)

Kite Cat

New member
ההצעה שלי היא-

אני מציעה לך מס' דברים: -מיטה- לא שווה לך להיפטר מהמיטה וחצי, כי בקרוב אחותך הגדולה תמצא מישהו אחר, אך עם את מתכננת לעצב את החדר הבינוני מחדש שווה לך להישאר בו- דילמה מס' 1. את תרצי לעבור בחזרה לחדר של אחתוך הגדולה? אם לא אז כדי שתמכרי את המיטה וחצי בלפחות חצי המחיר המקורי שלה, ותקני מיטת יחיד לבנתיים, בטח אחרי הצבא ההורים יקנו לך זוגית. -צבעים- מכיוון שאת נערה מתבגרת עם מצבי רוח משתנים, רצוי שתצבעי את החדר בצבע שיוכל להישאר לך להרבה שנים, כדי שלא תצטרכי כל שנה לחדש את הצביעה. זה מקל וזה זול! בחרי לך נושא (Team) כלשהו, כך תקלי על בחירת צבע לארון ולקיר ולשאר הרהיטים. לדוגמא: אם אמרת שאת רוצה ללכת על אדום- צבע רומנטי וגם תוכלי לצבוע או לשים טפטים בצבע עץ כהים וכך תעצבי חדר כהה עם גוונים רומנטים (כמובן שתוכלי להוסיף כריות, פוף, נרות ודברים נוספים שמעשירים את החדר באווירה רומנטית. וכנ"ל לגבי הצבעים הנוספים שציינת. תגדילי ראש- אל תנסי לעשות חדר צבעוני שימאס לך ממנו בקרוב. כמו-כן בגיל 15-16 נערות מנסות להיראות בוגרות יותר, ולא ילדותיות, עיצוב החדר זו דרך נחמדה להראות את עצמך יותר בוגרת, תאמיני לי, אני בת 16. תנסי ללכת על נושא כי זה מאוד עוזר בגיל שלך, תאמיני לי שהחברות שלך יאהבו ללון בחדר שלך. ותחשבי גם על ההוצאות של ההורים, לקנות צבע כיום זה המון כסף לחדר ברוחב ואורך של 3 מ"ר. מה שמביא אותי לנושא הבא: -מיטה לחברות- תמיד תוכלי לצרף מזרון, או לישון בשקי שינה. מקווה שעזרתי, בהצלחה!

|תוכי../images/Emo53.gif!|../images/Emo70.gif

הי נטלילי, משרטוט החדר נראה כי ניתן להישאר עם המיטה הגדולה אולי על חשבון שולחן כתיבה . האם יש לך שולחן גדול? אולי תרגישי מעט צפיפות אך זה אפשרי. לגבי צבעים, לכי עם ליבך ותחושותייך אל תפחדי להשתמש בצבע זה כייף ונותן אנרגיות נפלאות בחלל. ציינת שמדבר אליך שילוב של אדום כתום וורוד\ לטעמי שילוב חם ונפלא במיוחד לנערה מתבגרת...

Las Ketchup

New member
טוף אז החלטתי לגבי המיטה..

אני יקח את המיטה הקטנה.. ויוסיף לזה בדים והכל.. כמו בקובץ המצורף. עכשיו בקשר לצבע הקיר.. והארון.. ממש אבל ממש אין לי שמץ מה אני רוצה מעצמי
ושווה לי להשקיע כי זה יחזור איתי עוד כמה שנים לחדר של אחותי.. עכשיו אני רוצה חדר מאגניב כזה... לא משו רומנטי, זה ממש לא אני. אני רוצה שמישו יכנס ויגיד וווואאאאוווו
מרב צבעים
עכשיו אם המיטה תראה ככה
אז איזה צבע יהיה הקיר? חשבתי על סגול לילך.. לא יודעת מה קשור אבל בא לי על זה
ואולי ארון טורקיז... ואני לא רוצה שולחן.. יש לי בארון מדפים והכל פתוחים זה כמו שולחן
אז מה אני ישים במקום
אני לא צריכה משו ספציפי.. רק איזה אביזר נחמד כזה אבל אין לי מושג מה.. והמיטה תיקח את רב המקום כי אני שמה אותו קבקיר האחורי באמצע. אז כללללל הצעה תתקבל בברכה
תנקיו שוב.. נטלילי

למעלה