אוף!!!! סוף כל סוף הגיעו לנקות לנו את העלים ב

alonaski

New member
אוף!!!! סוף כל סוף הגיעו לנקות לנו את העלים ב

ברחוב שהצטברו לגובה של מטר מעל מפלס פני המדרכת....
וזאת - אחרי פניה נואשת למוקד שזה כבר בלתי נסבל שכל הרחובות לידנו יפים ונקיים ורק אנחנו תחת שלכת מוגברת!!!!

הגיע הרכב החדש לאיסוף עלים ועשה את שלו!

האם הנקיון הבא לרחוב צפוי רק בעוד 4 שנים?...

בכביש הגישה לצור כוכב מתחנת הדלק למעלה,

יש אי תנועה ארוך.באי הזה שתולים צמחי המרוקליס בגושים.בגלל השקייה מועטה מידיי בקיץ,מתו חלק מהצמחים.ומה עשו צוותי הגינון החאפרים במקום להשלים את הערוגות באותו צמח?שתלו אמנון ותמר! חאפרים עלובים שהמועצה משלמת להם כסף רב מאוד מהארנונה הגבוהה שמשלמים אנשים בצור יגאל וכוכב יאיר.הם חאפרים שלא איכפת להם כבר שנים שהורדים המרכז המסחרי בכוכב יאיר נראים פשוט נורא ואיום.חצי מתו וחצי ימותו.
שותלים ורדים כאילו אחד מהחאפרים התורנים פה יודע לגזום נכון..

אפשר להעלות את רמת הגינון בארץ!אנחנו,מעצבי הגינות,הולכים ללמוד 3 שנים כדי להיות מוסמכים ואז הרשויות לוקחות חאפרים בזול.הנוי הסביבתי יכול להראות הרבה יותר טוב.די להעסקת חברות גננות מתחזות שעושות כאילו הם מטפלות אבל בעצם הכל נראה חארטה .
שתילה לא נכונה של צמחים בכיכר המרכזית בצור יגאל.שתלו שם החאפרים צמחים שצריכים גיזום בזמן(גאורה קיפחת 'ססיו פינק')שלא נגזמת בזמן ואז יש גוש של גועל נפש.מי החליט לשתול את הצמח הזה?החאפר?ומה עם הצמח דיאטס דו גוני?נראה גוש מלא עלים יבשים ולכן גזמו אותו לגמרי כדי שיתחדש לאחר זמן רב ועד אז הכל מכוער.אין מה לשתןל את הצמח הזה בגינון הציבורי!!
יש לשתול את הצמח הנכון במקום הנכון.תתקשרו למועצה ותגידו שמי שמשלם ארנונה גבוהה כמו כאן,ראוי לגינון ציבורי ברמה ולא את אוסף החאפרים שמסתובבים כאן.

אנימו

New member
מסתבר שמי שסיים 3 שנים

ומוסמך עסוק בגננות ברמה נאותה, אינו מעוניין לעסוק בעבודת התחזוקה אלא רק ליזום ולתכנן ומשאיר את השטח חשוף למי שהוא קורא "חאפרים". הכל נכון, אבל בסופו של דבר יש אילוץ לעבוד עם מי שמסכים לבוא לעבודה הרציפה.

תומר הגנן

אולי יש אמת בדברייך אבל פה ופהבא אבל גדווול .......
"זהירים הם בני אדם שלא לבלוע נמלה חיה ואין הם זהירים שלא לבלוע אדם חי"

לא יפה ללעוג בצורה שכזאת. כן ניתן לגשת למועצה ולעדכן אותם על המצב כדיי שידברו עם מנהל חברת הגינון [שלרוב נבחר בשל חוסר בתקציב]
הרי גננים שלמדו 3 שנים ועם ניסיון רב מה יש להם לחפש במכרזים ??? הסכומים פה נמוכים ולכן הם מעצבי גינות ולא גננים.
רובם מוכנים רק לעצב גינות ולא לעבוד בעצמם .
גילוי נאות:
תומר אם אינני טועה אתה הגנן של שכנתי ברח' ברקת 26?
אם כן אז אני דבי והכלבה שלי קלי ....שמטריפה אותך כל פעם בזמן שאתה עובד.....
ואם זה כן אתה אז אני יכולה להרשות לעצמי להמליץ עליך כעובד מסור,נאמן לעבודתו ומזכיר לי את הגננים של פעם.....
ואם לא.....
אז נעים להכיר

שבת שלום ושלווה

למעלה