אוף

מאי19

New member
אוף

הכי קשה זה מה שהם קוראים חופש. בשבילי זה "חופש". עם מרכאות מטורפות. זה שאין גן וצריך לבד לחפש פעילויות ולבד לסוע מכאן לשם כדי להעסיק אותה. ובסוף כל החופש הזה מגיע יום חול כמו היום, ואני כל כך מותשת. החופש הזה זה עבודה הכי קשה שיש. כמו חופשת לידה שמה בינה ובין חופש בכלל? סתם החלטתי לפתוח את הבוקר בהתבכיינות. מקווה שהפורום הזה סובל קיטורים. שיהיה לכם בוקר טוב .

כל כך סבלתי

שישנתי עד עכשיו . סתם
האמת היא שאני מצטרפת לקיטורי תשישות מה בזמן האחרון. לוידת , אולי המצברוח משפיע על הכח גם? בטח מותר לך לקטר. איפה אם לא כאן?
(זה לא שיש לנו פתרונות קסם , אבל טוב לדעת שיש מי שיקשיב.) עוד מישו לקיטורים?

גם אני רוצה ../images/Emo3.gif

אתם מכירים את הימים האלו שהכל הולך הפוך? אז היום זה היה ה ם ו י שלי. האוטו לא נדלק השקית של הזבל נקרעה (ודווקא היום היו בה מלא נוזלים
) הראש לא עבד:
את הדף עם המתכון שכתבתי לעצמי איבדתי ומצאתי אחרי שעה ב... מקרר, נשבעת לכם
זרקתי לפח את הכף שהייתה צריכה ללכת לכיור ואת הבקבוק שהיה צריך ללכת למקרר שמתי בכיור ואת הדף שהיה צריך להזרק לפח שמתי במקרר (לא המתכון, דף אחר,[אני לא סובלת דפים בטמפרטורת החדר
])
האינטרנט עשה לי בעיות
האוכל לא יצא מי יודע כמה
והיום עדיין לא נגמר מה אני אומר לכם, כשפורטים את זה לפרוטות זה נראה סתם קוטרי, אבל כשזה קורה בפועל זה מעצבן ומי שיעיז לשאול אותי אם אני צריכה לקבל, יקבל

../images/Emo53.gifוווווו , מישו מבין חתולית ../images/Emo35.gif

היא קולהזמן רודפת אחריי ביללות מייאו ואני לומבינה מה היא רוצה. כמעט אני דורכת עליה כשהיא עוברת לי המעקב צמוד בין הרגליים. ככה כמה שעות כבר. יש לה אוכל חדש בצלחת , מים טריים , מצעים חדשים לגמרי בארגז החול , ואפילו ריחניים , חמישה עכברי פרווה צבעוניים לרשותה על הרצפה , עם החומר שהיא כל כך אוהבת להסניף , ו...נאדה , היא בשלה , רודפת אחרי. וג´וניור נרדם ולא יכול להסביר לי מה היא אומרת
מישו יכול להסביר לי מזה :"מיייייייייאו מי או מייאו מיא ווווו"

לא ../images/Emo9.gif זה לא

סוג היללות שאת מתכוונת אליהן . אני מכירה אותה , זה לא הניואנס הנכון

העקשנית

New member
../images/Emo6.gifרציתי לשאול אותך אם

קיבלת? כי ככה זה אצלי כשאני .....
או שפשוט היית עייפה ולא מרוכזת-עייפות החומר, גם זה קורה. אם לא-אז היה משעמם, לא?(זה למדתי ממך)

מאי שלום ../images/Emo24.gif

מאי שלום אין מה לעשות יש דברים שאין להם תחליף אנחנו הורים והיינו ילדים מה הורינו אמרו עלינו. ככה זה בחיים לפעמיים יש עזרה ולפעמים אנחנו מרגישים שאנחנו לבד ושאנחנו לבד עלינו להסתדר בעצמינו. תהיי סבלנית והכל יסתדר באהבה <<<<<<<<לורין>>>>>>>>>>>>

למעלה