אופפפפפפפפפ

אורצוש

New member
אופפפפפפפפפ

לומדת באוניברסיטה,תואר ראשון,נמאס לי. קצת מבולבלת, סליחה. לא אכפת לי כ"כ מהאיטיות של ההרצאות והטמטום של המרצים, רק שאני יושבת כל הזמן וחושבת "וואו איזו חכמה אני ואיזה טפשים כולם" (מוכר לכם?). ואז אני שונאת את עצמי על ההתנשאות שלי, ואין לי כח להתבכבשות הזאת. אני רוצה לתקשר עם אנשים בגובה העיניים. בחיים לא מוותרת על השכל שלי, אבל הלוואי שכולם היו קצת יותר חכמים. אה! גם לכם קרה שהופתעתם מהקלות של הלימודים הגבוהים? חשבתי שרק בתיכון החיים קלים.

neko

New member
זה מאד תלוי באיזה תחום ואיפה את

לומדת... והאיטיות לא קשורה לאינטליגנציה, היא בעיקר נועדה כדי לאפשר לסטודנטים לעקוב. גם איינשטיין העיד על עצמו כעל בעל קליטה איטית.

ה א נ ט ר

New member
מבינה אותך..

למרות שזה באמת תלוי מה את לומדת ובאיזה שלב את. אני התחלתי את הסמסטר הראשון שלי באו"פ ועד עכשיו אני באה למפגשי הנחייה רק בגלל התקווה שיסבירו משהו שלא חשבתי עליו (כמובן שזו הגזמה, תמיד יש משהו שלא שמתי לב שלא הבנתי כמו שצריך), וגם כמובן בגלל האנשים
בקשר ל"קלות" של הלימודים הגבוהים- שוב, זה תלוי באיזה שלב את. אם את בתחילת התואר הראשון, סביר להניח שעוד יהיו לך חיים קלים. אבל קצת סבלנות...
ואם את מחפשת אנשים לדבר איתם בגובה העיניים, למה שלא תנסי את אירגון מנסה? אפילו יש לנו קבוצה לצעירים. אני יכולה להגיד לך מנסיון אישי, גם אני חיפשתי כמוך אנשים "נורמלים" שאפשר לדבר איתם ולא להרגיש שצריך להזהר במה שאומרים כדי שהם יבינו הכל, ואחרי שהצטרפתי התחברתי עם הרבה חדשים ו... הממ.. "נורמלים"
טוב, כמובן שאני משוחדת (רכזת אגף הצעירים...) לשיקול דעתך: http://www.mensa.org.il/ והבלוג של הקבוצה: http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=mensa

fire storm

New member
תני לי חיבוק.

את לא יודעת כמה אני מזדהה איתך. גם אני ככה, כל הזמן, אני פשוט מתייסר מהאיטיות, מזה שיש מורים טיפשים(המורה שלנו להיסטוריה מתחילה משפט, מגיעה לחצי, בודקת בדפים שלה עם החומר, ואז היא כבר שוכחת איפה היא עצרה והיא מתחילה משפט חדש), מורים שלא יודעים את החומר(בתחילת השנה המורה שאלה על שינויים שחלו בעולם בתחומים שונים בין השנים 1870-1920 ואני ישר קפצתי: "בשנת 1905 איינשטיין פירסם את תורת היחסות הפרטית ששינתה את כללי הפיזיקה מן היסוד" והיא עונה בחזרה: "זה לא קשור"- רציתי לצרוח עלייה) והכי נורא באמת- שאני מעדיף לא לדבר כדי לא להתנשא, שזה התכונה שאני הכי שונא בעצמי, שאני מדבר, אף אחד לא מבין על מה ואז לא רוצים לדבר איתי כי אני "חופר".

theXequation

New member
אהההמ אההמ, לשאוב תסכול מהסביבה

זה קל. לבוא ולומר כי לא קראו לי בחיים "חפרן" זה שקר מוחלט,קוראים לי כך על בסיס שבועי.אני אומר תראה את היופי שבדברים ואל תיקח את זה כמילת גנאי. אולי יש בך משהו שאין באנשים שסובבים אותך? אולי זו בכלל מחמאה בשביל מישהו אחר? לא הייתי אומר שזה קל להיות מוקף סביב אנשים שלא מכירים בתכונת החפירה שלך, אבל עוברים גם את זה. החיים מציבים בפנינו אתגרים חדשים מדי יום ביומו, מה אתה מעדיף? להתגבר על האתגר או לסור לדרכם של המתריסים? לגבי האו"פ - מקווה שקיבלת תשובה מספקת בפורום האו"פ. טיפקטן תמשיך להאמין בעצמך, תעריך את עצמך גבוה ותבין שאף אחד לא הבטיח לך כלום בחינם. יש לך יכולת ואני מאמין לך. אם אתה חושב שאתה תצליח בבי"ס חרף העבר, מצויין יש לך שם תמיכה של סגל מורים, שלפחות חלקם (אני רוצה להאמין) יכולים לעזור לך, ובנוסף יש לך שם חברים או חברים ללימודים (אני מאמין שמתוך שכבה של מאות תצליח למצוא אחד או שניים שיתאימו לך). אם לא, תמיד אפשר ללמוד לבד, נשמע קשה? נשמע יומרני? לא לטעמי. מס' משפטים שימושיים אם כי יכולים להיות מעצבנים: CREATE YOUR OWN REALITY אף אחד לא הבטיח לך גן עדן של שושנים LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE שיהיה בהצלחה

electric blues

New member
השאלה היא מה את לומדת ואיפה?

אולי מתאימה לך יותר תכנית לימודים אחרת. למשל באוניברסיטה העברית בירושלים קיימת תוכנית אמירים ואני מניח שגם בעוד מקומות יש תוכניות דומות. (אישית אני עוד לא בצבא אז אני לא ממש מתמצא באוניברסיטה... אבל תחשבי אם אולי יש דרך אחרת שאת יכולה ללמוד את מה שאת לומדת או שאולי מתאים לך יותר חוג אחר...

אורצוש

New member
../images/Emo13.gifתודה לכולם אתם חמודים!../images/Emo140.gif

איזה כיף שמישו מבין, יופי שמצאתי אחכם!

dot27

New member
בואי לטכניון!

אם את רוצה רמה. גם לא יזיק שיגיעו קצת בנות.

the new L

New member
זה מוכר

באמת בהרצאות מתקדמים מאוד לאט בדרך כלל. מה שאני עושה ומציע לך גם זה הרבה פעמים פשוט לוקח בספריה ספרים בתחום, וקורא אותם, וככה לומד בקצב שלי (ואז גם מבריז מהרבה הרצאות).

למעלה