אוץ´! זה הצליל שאני מפיקה

אוץ´! זה הצליל שאני מפיקה../images/Emo122.gif

בכל פעם שמשה יונק (וזה כ-10 פעמים ביום) וזה אומר שהפטרייה שלנו לא רוצה לעבור! ניסיתי למגר אותה בכל מיני שיטות אבל בנתיים ללא תוצאות
היום משה ניסה למצוץ אצבע וקיויתי אולי שהיא תחליף אותי קצת...אבל זה בכלל לא היה לו טעים, לפי הפרצוף שהוא עשה. אני מנסה להציע לו לפחות לשתות מבקבוק, אם לא לאכול!

inbale

New member
טיפול בפטרייה

אוי כמה שזה כואב..אי אפשר לתאר אפילו. הטיפול הטוב ביותר בפטריה הוא אצידופלוס . ישנן מספר חברות שמייצרות כדורי אצידופולוס וההשפעה היא תוך 24 שעות - אצלי אפילו פחות אחרי כמה ימים של כאבים אדירים. אבל אם מדובר בתופעה שחוזרת על עצמה סימן שגם לילדל יש בפה את הפטריה ואז הטיפול צריך להיות משולב. במיון ילדים בקפלן הכינו לי תערובות מיוחדת בשביל יערה - שילוב של לידוקאין לשכך כאבים בצורת ג´ל כמובן וניסטטין לטיול בפטריה. וגם זה עבד מצוין. גם לתינוקות יש אצידופלוס. אם משה גדול מספיק אפשר לתת לו מעדנים שמכילים ביו.

תודה ענבל, אני לוקחת אסידופילוס../images/Emo51.gif

של סולגר וגם נותנת למשה את האסידופילוס הנמס לתינוקות, וגם מורחת לשנינו דקטרין ועושה לי רטיות חומץ ומיץ לימון- בקיצור כל תרופות ותרופות הסבתא מוכרות לי. אני גם יודעת שזה לוקח כמה ימים. היום באמת טוב יותר. רק שנורא קשה להיות גם מוצץ במצב כזה...

למעלה