אוקיי אם כבר התחלנו אז נתחיל מההתחלה

אוקיי אם כבר התחלנו אז נתחיל מההתחלה ../images/Emo188.gif

סקר חורף קצרצר 1. אוהבים את החורף? 2. כשאומרים את המילה "חורף" מה עולה לכם בראש? 3. כשיש גשם, מה אתם עושים? 4. טיול בגשם עם מטרייה או בלי מטרייה? 5. אוהבים כשיורד שלג? 6. חוורף זה רומנטי? 7. אוהבים בגדים ארוכים? 8. מה יותר כייף- צעיף או כפפות? 9. מה אתם אוהבים לאכול כשקר בחוץ? 10. מה אתם אוהבים לשתות כשקר בחוץ? 11. אוהבים רעמים וברקים? 12. מפנטזים על לקפוץ מעל שלוליות כמו ילדים קטנים? 13. אוהבים להתכרבל בפוך? 14. פעם יצאתם החוצה כשירד ברד? 15. אוהבים מעילים? 16. אוהבים כשקר לכם? 17. מה אתם הכי אוהבים בחורף? 18. מה אתם הכי פחות אוהבים בחורף?

אני ראשונה ../images/Emo66.gif

1. אוהבים את החורף? כן הכי הרבה 2. כשאומרים את המילה "חורף" מה עולה לכם בראש? הצבע אפור 3. כשיש גשם, מה אתם עושים? יוצאים החוצה 4. טיול בגשם עם מטרייה או בלי מטרייה? בלי בטח בלי 5. אוהבים כשיורד שלג? כן מאוד אני גרה במדינה לא נכונה 6. חוורף זה רומנטי? מאוד רומנטי (אולי בגלל זה רוב הלידות בסוף הקיץ
) 7. אוהבים בגדים ארוכים? כן ועבים ורכים 8. מה יותר כייף- צעיף או כפפות? צעיף ארוך עבה שאפשר ללפף 9. מה אתם אוהבים לאכול כשקר בחוץ? פסטה (אבל היא גם טעימה שחם) 10. מה אתם אוהבים לשתות כשקר בחוץ? סחלב חם עם מי ורדים 11. אוהבים רעמים וברקים? כן זה יפה ומדהים (למרות שהכלב לא מסכים איתי) 12. מפנטזים על לקפוץ מעל שלוליות כמו ילדים קטנים? ברור! אבל תמיד יש מישהו בסביבה אז לא יצא לי עדיין 13. אוהבים להתכרבל בפוך? מאוד הקושי הוא לצאת משם
14. פעם יצאתם החוצה כשירד ברד? כן לצערי קצת כאב ונהרסה המטריה 15. אוהבים מעילים? כן יש לי אוסף וינטג' וגם מודרני 16. אוהבים כשקר לכם? לא, אבל אפשר לעשות משהו בנידון שלא כמו שחם. (מה תעשה תוריד את העור) 17. מה אתם הכי אוהבים בחורף? שבת בבוקר גשומה ואפרורית שאפשר להתכרבל בפוך עד מאוחר
18. מה אתם הכי פחות אוהבים בחורף? גרביים רטובים

smagi

New member
עכשיו אני

1. אוהבים את החורף? - שונאת! 2. כשאומרים את המילה "חורף" מה עולה לכם בראש? - איכססססס 3. כשיש גשם, מה אתם עושים? נשארים בבית 4. טיול בגשם עם מטרייה או בלי מטרייה? אין טיול בגשם 5. אוהבים כשיורד שלג? כן 6. חוורף זה רומנטי? חורף זה מדכא 7. אוהבים בגדים ארוכים? לא 8. מה יותר כייף- צעיף או כפפות? שום דבר 9. מה אתם אוהבים לאכול כשקר בחוץ? חמין 10. מה אתם אוהבים לשתות כשקר בחוץ? מים עם נענע 11. אוהבים רעמים וברקים? שונאת 12. מפנטזים על לקפוץ מעל שלוליות כמו ילדים קטנים? לא 13. אוהבים להתכרבל בפוך? כן 14. פעם יצאתם החוצה כשירד ברד? הייתי במקרה 15. אוהבים מעילים? לא 16. אוהבים כשקר לכם? לא 17. מה אתם הכי אוהבים בחורף? כלום 18. מה אתם הכי פחות אוהבים בחורף? כבר אמרתי שונאת חורף!

litzuf

New member
החורף שלי

סקר חורף קצרצר 1. אוהבים את החורף?
ככה ככה 2. כשאומרים את המילה "חורף" מה עולה לכם בראש?
שאני חולההההההההה 3. כשיש גשם, מה אתם עושים?
בוהים בטיפות.... 4. טיול בגשם עם מטרייה או בלי מטרייה?
רק עם מטרייה... אבל לפעמים נתקעת בלי 5. אוהבים כשיורד שלג?
כן 6. חוורף זה רומנטי?
בכלל לא 7. אוהבים בגדים ארוכים?
לא ממש 8. מה יותר כייף- צעיף או כפפות?
צעיף 9. מה אתם אוהבים לאכול כשקר בחוץ? 10. מה אתם אוהבים לשתות כשקר בחוץ?
מרק 10 11. אוהבים רעמים וברקים?
לא 12. מפנטזים על לקפוץ מעל שלוליות כמו ילדים קטנים?
בכלל לא 13. אוהבים להתכרבל בפוך?
כן 14. פעם יצאתם החוצה כשירד ברד?
כן 15. אוהבים מעילים?
לא ממש 16. אוהבים כשקר לכם?
לא 17. מה אתם הכי אוהבים בחורף? כשיש גשם ואני בבית 18. מה אתם הכי פחות אוהבים בחורף? כשיש גשם ואני בחוץ

בכלל,בכלל,בכלל,בכלל.......

לא אוהבת חורף
חורף,צריך ללבוש מעיל כל החורף
וגשם מטפטף על העורף
חורף..... וקררררררררר

חורף ../images/Emo9.gif../images/Emo182.gif../images/Emo188.gif../images/Emo183.gif../images/Emo182.gif../images/Emo188.gif../images/Emo188.gif

1.אוהבים את החורף? כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! החורף מרגש אותי! 2. כשאומרים את המילה "חורף" מה עולה לכם בראש? עננים שחורים שמביאים עמם תקווה לגשם... לנחלים זורמים ושוצפים...להתכרבל בשמיכה מול החלון ולצפות בגשם...גשמי זלעפות, התרגשות בלב. 3. כשיש גשם, מה אתם עושים? אם אפשר- להתכרבל בשמיכת פליז עבה מול החלון הגדול ולצפות בהנאה, לבד, עם בן הזוג או עם הילדים. 4. טיול בגשם עם מטרייה או בלי מטרייה? תלוי במצברוח, אפשר גם וגם. 5. אוהבים כשיורד שלג? כן, אבל הכי אוהבת ממטרים עזים וחזקים! 6. חוורף זה רומנטי? מאדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד!!!!!!!!!!!!!! 7. אוהבים בגדים ארוכים? תלוי. 8. מה יותר כייף- צעיף או כפפות? אין העדפה, תלוי כמה קר. 9. מה אתם אוהבים לאכול כשקר בחוץ? מרק ירקות נפלא, כל דבר בעצם.... 10. מה אתם אוהבים לשתות כשקר בחוץ? תה עלים חם, קפה חם, תלוי. 11. אוהבים רעמים וברקים? כן!!!!!!!! 12. מפנטזים על לקפוץ מעל שלוליות כמו ילדים קטנים? למה מפנטזים? עושים את זה. למה לקפוץ מעל? ללכת בתוך השלוליות.יש לי מגפיים שחורות כאלו, כמו של ילדים רק במידה שלי ואני הולכת איתם בחורף לטיולי שלוליות, לנחל הזורם בקרבת היישוב שלנו. תענוג! 13. אוהבים להתכרבל בפוך? כןןןןןןן! 14. פעם יצאתם החוצה כשירד ברד? הרבה פעמים, בשמחה רבה. 15. אוהבים מעילים? לא. 16. אוהבים כשקר לכם? לא. 17. מה אתם הכי אוהבים בחורף? את הגשם, העננים השחורים, האווירה המדהימה של החורף, זרימת הנחלים, השטפונות האדירים והמרהיבים במדבר. 18. מה אתם הכי פחות אוהבים בחורף? כשקר.

חולה על החורף בעיקר כי זה יומולדת שלי../images/Emo13.gif

אין על שלג. לא יצא לי הרבה לחוות אותו. זה קרה בעיקר כשהייתי סטודנטית בי"ם, מזמן. אין על לקפץ בשלוליות עם הזאטוטים ואז לקנח בגלדיה, או להיכנס מתחת לפוך כשיש רעמים

../images/Emo183.gif../images/Emo182.gif../images/Emo183.gif

אוהבים את החורף? מאאאאאאווווווווווווווווווווווווד 2. כשאומרים את המילה "חורף" מה עולה לכם בראש? עננים אפורים וטיפות גשם גדולות 3. כשיש גשם, מה אתם עושים? תלוי איפה אני - אם ברחוב אני ישר מרימה עיניים למעלה וסופגת את הטיפות , אם בבית - רצה לחלון ונושמת את האויר. 4. טיול בגשם עם מטרייה או בלי מטרייה? גם וגם 5. אוהבים כשיורד שלג? כן 6. חוורף זה רומנטי? כן 7. אוהבים בגדים ארוכים? כן 8. מה יותר כייף- צעיף או כפפות? למה לא יחד? 9. מה אתם אוהבים לאכול כשקר בחוץ? מרק או חמין ולפעמים אפילו גלידה 10. מה אתם אוהבים לשתות כשקר בחוץ? שוקו חם , קפה, שוקולטה ולפעמים תה 11. אוהבים רעמים וברקים? כן 12. מפנטזים על לקפוץ מעל שלוליות כמו ילדים קטנים? לפעמים אפילו עושה את זה - עם הילדים 13. אוהבים להתכרבל בפוך? כן 14. פעם יצאתם החוצה כשירד ברד? כן 15. אוהבים מעילים? כן 16. אוהבים כשקר לכם? לא תמיד 17. מה אתם הכי אוהבים בחורף?הכל 18. מה אתם הכי פחות אוהבים בחורף?את הגשם הסוער בדיוק כשצריך לקחת את הילדים מהגן הביתה.

../images/Emo183.gif../images/Emo182.gif../images/Emo183.gifעונה.

אוהבים את החורף? מאוד.
כשאומרים את המילה "חורף" מה עולה לכם בראש? עננים, גשם, קור
כשיש גשם מה אתם עושים?אני מאושרת וכיף לי.
טיול בגשם עם מטרייה או בלי מטרייה? בטח שאם
אוהבים כשיורד שלג? הלוואי ויירד שלג על עירי
חורף זה רומנטי? תתארי לך חושך בבית את ובן זוגך מתחת לפוך עם כוס
ונרות דולקים בבית , זה לא רומנטי?
אוהבים בגדים ארוכים?אוהבת את הבגדים של החורף,מגפיים , מעילים צעיפים.....
מה יותר כיף צעיף או כפפות? שניהם כייפים.
מה אתם אוהבים לאכול כשקר בחוץ?מרק
מה אתם אוהבים לשתות כשקר בחוץ?
אוהבים ברקים ורעמים?כן.
מפנטזים על לקפוץ מעל שלוליות כמו ילדים קטנים?
אל תגזימי
אוהבים להתכרבל בפוך?מתה על הפוך
פעם יצאתם החוצה כשירד ברד בחוץ?האמת לא זוכרת.
אוהבים מעילים?מאוד..........
אוהבים כשקר לכם?לא, אני מתלבשת בהתאם לקור.
מה אתם הכי אוהבים בחורף?את המזג אוויר הסגרירי, העננים האפורים ואת הגשם
מה אתם הכי פחות אוהבים בחורף?כשקצת מוגבלים ואי אפשר לצאת עם הילדים לכל מקום

למעלה