אוקיי, זה מה שאני אהיה ...

אוקיי, זה מה שאני אהיה ...

יחידת הנ``מ (נגד מטוסים). כלי לגמרי, לא ? אני כבר רואה את עצמי רץ עם משגר טילים על הכתף, ו.. מממ .. מפיל מטוסים סורים וכד`. לא לצחוק ... איך שנכנסתי לחדר של הקצין מיון .. הייתה שם חיילת מטומטמת שאמרה לי ``קח את זה (דף עם מידע עליי) ולך לקצין מיון`` איך שהיא הביאה לי את זה אני מתחיל לקרוא את זה ... פתאום היא חטפה לי את זה בבהלה מידי ואמרה ``אופסססס אסור לי לתת לך את זה`` נבלה, מטומטמת, טיפשה, תני לי את זה ! אח``כ הקצין מיון הציג בפניי את האפשרויות: צנחנים דובדבן וסטיל``ים, שאם אני בוחר אותם אז אני צריך ללכת לגיבושים ולדברים כאלה, דילגתי. גבעתי, גולני, נח``ל והנדסה קרבית ... אין לי כוח להתעסק עם זה. שריון, נ``מ, תותחנים, משמר הגבול ועוד איזה ראשי תיבות של משהו שאני לא זוכר ... כמובן שאם אני לא בוחר משהו מן האפשרויות הללו .. אז הצבא יבחר במקומי ... לכן אני חייב לבחור. ``אלה האפשרויות שלך, מה אתה רוצה ?`` ``את התפקיד שלך, איך השגת אותו ?`` *``עבדתי קשה מאוד``* והוא דיי צחק ... שימות. אמרתי לו נ``מ עדיפות ראשונה, ואז תותחנים ושריון. ואז הוא אמר לי שאני כנראה אהיה בנ``מ. אההה ! אני כלי ! עכשיו בקשר למשהו אחר, (אני מרגיש כמו בפורום ``על בנים ועל בנות``) השאלות מופנות לבנות הפורום. 1) איך אתן מעדיפות את החבר שלכן, בתול או לא ? 2) אני מניח שכל אחד מהבנים פה לא היה מתנגד ל*השתעשע* או *לשכב* עם פמלה אנדרסון. אם הייתה לכן עכשיו את האפשרות לזיון עם בראד פיט או כל מי שלא תרצו, הייתן מסכימות ?

בהצלחה קודם כל

1. לא בתול אבל לא אחד ששכב עם המון בנות...... 2. בשמחה:) וזהו

N0

New member
מה לא בתול ?

N0 עכשיו הבין את כל הבעיה שלו, הוא נולד בתול. לא מראה לא אישיות לא אורך הכל זה רק בגלל שהוא בתול. מה זה בכלל משנה ? מנסים פעם מנסים פעמיים בסוף זה הולך, לא ? N0

גם אני נולדתי כך לא?!

פשוט הממממ בוא נגדיר את זה כך... אחרי שבחור שכב עלי בלי שום תזוזה (קרש....כאילו אמורים לזוז נכון?) והוא היה בתול נראה לי שאני אוותר בזמן הקרוב על הבתולים.... אני מאוד מבינה את NO שזה מציק לו....אבל שטויות יעבור:)

N0

New member
אמורים לזוז ?!

שיט... את בטוחה ? N0 צריך לעבור מתמונות לסרטים... את רוצה להגיד לי שהם גם זזים ? מזעזע!

כן כן

האגן אמור לנוע.....לך לראות רוקי הוררור (שזה נורא עצוב ששם הכרתי אותוו והוא לא קלט כלום מהסרט....עצובב.....) אולי תבין משהו

N0

New member
ראיתי...

הדבר היחיד שלמדתי מהסרט הזה היה לא לראות אותו עוד פעם... (לפחות לא את ההצגה, הם לקחו סרט שהוא עוד איכשהו בסדר והרסו אותו לגמרי עם ההצגות שלהם...)

mmm

New member
m....

אחרי שקרא הודעה זאת, החל לדמייו דברים, אז תקני אותו, הגעת עם בחור למיטה הוא שכב עליך(עד לאיפה זה הגיע) ומה קרה בסוף. לפי ``אני אוותר בזמן הקרוב על הבתולין`` m הבין שלא היה דבר. m שהחל מדמיין דברים. BY mE

לא קרה שום דבר

כשהבנתי שהוא קרש והוא עצבן אותי גרמתי לו בטעות (אבל באמת באמת באמת בטעות) כאב ביצים הוא הלך לאונן ואני הלכתי לישון בביתי הקט

N0

New member
וואי בעסה...

איך גרמת לו כאב ביצים אם הוא בכלל לא זז ? בכלל לא עדיף היה שפשוט תתחלפו ואת תיהי למעלה ?

אם הייתי רוצה

להיות למעלה אז הבייתי ממזמן למעלה והיו כמה קטעים שאני כן הייתי למעלה אבל עצבן אותי שהוא לא ידע כלום אז פשוט הלכתי אמרתי שאין לי מושג יך כי זה היה בטעות כל הקע של הכאב אבל הרגשתי אח``כ טוב....

orchid

New member
תראה...תשמע...

1.ברור שבתול, כי אז זה יותר מיוחד, איזו שאלה מובנת מאליה : ) 2. כשאתה אומר, בראד פיט או מי שתרצו, הכוונה היא לכל סליברטאי שנרצה? כי, עם הסכנה שבלהשמע מתחסדת, לא, אני לא הייתי עושה את זה. כאילו, אני לא מוכנה לשכב עם מישהו שאני רוצה, אז סתם מישהו שרק משיכה פיזית קיימת...? לא נראה לי :) ד``א, גלעד, מזל``ט על נ``מ ;-) רוני, משועממת עד כדי מוות.

Levinzone

New member
שונאת את כל הראשי תיבות האלה

אבל בהצלחה:) ושתזכה ומצוות... מתי אתה מתגייס? ובקשר לשאלות: 1. לא בתול, דפנטלי... אני לא מתכוונת להיות הראשונ השל אף אחד בשום דבר.. אפילו להיות נשיקה ראשונה של מישהו מזעזע אותי לחשוב על זה... אני לא מספיק בטוחה בעצמי כדי להיות ראשונה של מישהו. 2. לא, כי יש לי צהבת, ומגע מיני יכול להדביק אותו.. לא חבל?

ב23 ליולי

עכשיו תגידו לי .. למה אתן מתלוננות על כך שאנחנו משקרים שאנחנו לא בתולים, אם אתן מעדיפות שנהיה לא בתולים ? אגב .. גם אני מעדיף לא בתולה.

Levinzone

New member
מי מתלונן?

אני אי פעם התלוננתי? (זה פשוט היה כתגובה אלי)... אף פעם גם לא גיליתי ששיקרו לי בקשר לזה אז....לא יודעת. אבל בכל מקרה, אני חושבת שלשקר שאתה לא בתול, ולא להיות בתול זה משהו אחר לגמרי... קודם כל, זה שקר (נכון, נשמע דבילי, אבל זה הדבר השני שהכי מעצבן אותי), ואם תשקר בקשר לזה זה לא ממש יעזור במקרה חירום מסוג כלשהו, נכון? :) בכל אופן...אין לי מושג מה אמרתי פה... אבל גלעד, אתה לא צריך לשקר בקשר לזה שאתה מדוכא מינית (מצטערת, אני לא שולטת בעצמי)! תודה -יעל-

למעלה