אוקיי חברים - הגעתי

Aeroguy

New member
אוקיי חברים - הגעתי

אפשר לפתוח את הפורום! למי שלא מכיר אותי, הנה התמונה שלי - לא מצאתי תמונה לבד אז הנה בלינק הבא ישנה תמונה עם איזה זקן (אני בצד שמאל עם הפנים המוזרות זמנית) http://www.aeroguy.up.co.il/ ...ומי אמר לא לדבר על בוטלגים? דרך אגב, בקרוב עדכון מאסיבי לאתר שלי...

Aeroguy

New member
שכחתי,

יש את התמונה שלי אם תלחצו על השם שלי ותחכו איזה שנייה ותלחצו עליה להגדלה. נועם, קח לפרסום במאמרים את המאמר שכתבתי ונתתי לסטיבן ואת יומן המסע שלי מלפני שנתיים!

SaintJohn

New member
גיא, זה רק אצלי או ש...

יש בעיה להכנס לאתר שלך? גם מהקישור בהייד פארק אני לא מצליח להכנס.

rocket

New member
אתמול הצלחתי

והיום זה כבר לא עובד .. :( בכל מקרה ממה שהספקתי לראות - וואו !!!!!! איזה חתיכת מזל יש לך ! ! ! הדבר הכי קרוב שיש לי מאירוסמית זה חתימה של סטיבן שידיה הביאה לי מהופעה שהיא הייתה בה בזמן שהייתה בח"ול

AeroTom

New member
היי גיא! Erev Tov

חיכינו לך באמת... בא לך לטוס להוצאה של האלבום החדש? הייתי עושה את זה ברצון רב... או שאתה שקוע בלימודים?

AeroTom

New member
האלבום החדש...

יהיה אלבום בלוזי שצפוי לצאת בערך בפברואר אבל עדיין אין תאריך רשמי. גם השם עדיין לא רשמי אבל כנראה יהיה Honkin' on bobo. באלבום הם יעשו גרסאות חדשות לשירי בלוז שהשפיעו עליהם וכאלה וגם כנראה לפחות שיר אחד חדש. חשבתי אולי לטוס מתי שהאלבום ייצא אבל אני צריך איתי מעריץ שמוכן לבוא. אם יהיה איזה פגישה או משהו נוכל אולי לדבר על זה ניר. וגם שמת לב שהניק שלך הוא-זווית נופלת במקום מלאך נופל?

falling angle

New member
תגובות...

חלום חיי זה לנסוע להופעה שלהם, רק לא בא לי לטוס לבד.... באמת צריך לדבר על זה במפגש שיהיה..(ושיהיה כבר!) ובקשר לניק... זה צריך להיות מלאך נופל ברוח השיר שמסיים את ניין לייב... אבל מה לעשות כשפתחתי כרטיס התבלבלו האצבעות... וגם שמתי לב רק אחריי זמן מסויים... לי זה לא מזיז כי אני יודע למה התכוונתי... ואיזה יופי עכשיו גם אתם יודעים!!!

AeroTom

New member
גם אני מחפש מישהו

לטוס איתו. וגם בהנחה שיהיה מפגש לפני שיוצא הדיסק...אי אפשר לדעת בדברים האלה כי פעם שעברה שלקח לנו זמן לארגן מפגש בסוף הגיעו גם רק ארבעה. בכל אופן אני מת להיות בארה"ב שהאלבום החדש יגיע או לטוס בקיץ אם יהיו הופעות או משהו.

בינג

New member
וואו אני חייב להיות בהופעה..

ושאמרתם על הדיסק החדש שיש בו חידושים של שירי בלוז,זה שירים שלהם, או הכל Covers?

AeroTom

New member
רוב הדיסק אמור להיות Covers

יהיה כנראה לפחות שיר אחד חדש של אירו. אבל הרוב יהיו חידושים לשירי בלוז ישנים.

AeroTom

New member
מה חבל?

כל מה שיוציאו זו חגיגה למעריצים. אין לי ספק שזה יהיה אלבום מצויין עם הגרסאות שלהם לשירי בלוז. נראה לי ייצא משהו כמו האלבום הראשון ככה... בכל אופן יהיה מעולה! ושיגיע כבר

למעלה