אוקיי, חברים. תקשיבו למה שיש לי עכשיו להגיד! (#מפגשמיתופיה)

אוקיי, חברים. תקשיבו למה שיש לי עכשיו להגיד! (#מפגשמיתופיה)

בתאריך ה-21/8, יום חמישי, עומד להתרחש במודיעין כנס מיתופיה העשירי!
בגלל שהכנס הזה הוא כנס של קהילת טולקין הישראלית וקהילת הארי פוטר לבוגרים, מן הסתם חלק מאיתנו יהיו בו.
שאלתי היא כזו: למה שלא ננצל את העובדה הזאת כדי לארגן מפגש פורום בכנס?!?!
אחרי הכל נהגנו לעשות את המפגשים האלה בעבר במיתופיה. הם כיפיים, מרגשים, מאפשרים לנו להיפגש אחד עם השני, וחוץ מזה הם מאפשרים לנו לרפאל פוטריסטים חדשים לפורום שלנו ולאפשר לו לצמוח ולגדול :).
זוהי קריאה לכל הביישנים, העצלנים והאנשים שלא שמענו מהם בפורום הזה במשך שנים, לארוז קופסה של בורקס פטריות (אני אישית מעדיף גבינה, אבל הבורקס פטריות נהיה בדיחה חוזרת בפורום) לנסוע למודיעין ולבלות במיתופיה עד השעות המאוחרות של הלילה.
זוהי קריאה לפוטרסיטים שכן מגיעים לכנס לאשר הגעה ולהראות לי שאני לא היחיד שיפגין בכנס הזה נוכחות!
זוהי קריאה נרגשת לכולם לבוא לאירוע ההקראות של מיתופיה בסימן 100 שנים למלחמת העולם הראשונה! למה? (א) כי זה מגניב. (ב) כי עבדכם הנאמן עומד להקריא שם קטע ולהתרגש.

אז אתם באים?

אם אתם באים, סמנו

אם אתם לא באים, סמנו

אם אתם מתלבטים, סמנו

ואם אתם ענקים למחצה שעובדים בהוגוורטס כשומרי קרקעות, סמנו

אני את שלי אמרתי.
רות סוף

OKDeSign

New member
אני עובדת ושיט

אז לצערי אני לא יכולה להגיע, אם במקרה ולא יהיו צריכים אותי / תתבטל המשמרת וכו, אני שם. אבל לאהייתי בונה על זה.
מה שכן, תלכו, יהיה מגניב, יהיה מענין יהיו נסיונות רפאול מגניבים
ובהצלחה עם הקטע! :D

Ayelet 363

New member
לא בטוחה

אם אני באה, לאילו אירועים נוספים כדאי לבוא לדעתכם (ואני מאמינה שאעזוב לכל המאוחר בהפסקה הערב)?
&nbsp
לא יודעת מתי אהיה בטוחה...

Ayelet 363

New member
ממש נהניתי למרות שלא הייתי להרבה זמן

אירוע ההקראות היה נהדר וגם הייתי בהרצאה על הסאגות האיסלנדיות וגם היה מאוד טוב.

רוזי ק

New member
היה מעולה

הגעתי רק ב3 להרצאה/מפגש עם מספר סיפורים, זה היה נחמד אבל לא ממש מעניין. אח"כ הלכנו להרצאה הפוטריסטית היחידה בכנס שהשוותה בין וולדמורט להארי. היה די בנאלי ולא חידש הרבה אבל גל מרצה רהוט וטוב. אחרי מפגשים חברתיים בעיקר עם טולקינאים וקצת עם פוטריסטים מבוגרים הייתי בשתי הרצאות טולקינאיות - ההרצאה המעולה של ראובן על פציפיזם מול לוחמנות אצל טולקין כהשפעה ממלחמת העולם הראשונה וההרצאה הנהדרת של אסנת על אראגורן שהופרעה די בהתחלה ע"י אזעקה.
חזרנו מהאזעקה במצברוח טוב וההרצאה זרמה וממש ריתקה, אהבתי את הניתוחים שלה למרות שלא ממש הסכמתי עם חלקם.
היה ממש כייף
&nbsp
אה ומי שלא בא הפסיד טעימות מצפרדע שוקולד וסוכריות ברטי בוטס :p

OKDeSign

New member
נשמע טוב :)

ולשאלה החשובה, למי יצא את הטעמים המגעילים בברטי בוטס?

למעלה