אוקיי כתבתי הודעה למטה אבל

Too Bad Baby

New member
דיברתי עם רודי ויש לי חדשות

אז קודם כל חשוב שתדעו שיש 3 חברים חדשים בלהקה - במקום ג'ייק, מארק, ואני חושבת שגם טומי, אבל לא בטוח! אני לא זוכרת את השמות של שלושתם, אבל לאחד מהם קוראים פרננדו, ושלושתם מצ'ילה. לפי התאורים של רודי, אחד מהם דומה קצת לניקי מווסטלייף, השני נראה כמו קיאן מווסטלייף ולשלישי גם יש עיניים כחולות (וואו!) דבר שני, הם התחילו לצלם את הקליפ החדש לשיר המדהים - Thank You For The Moments. השיר נכתב ע"י בריאן מקפאדן. שמעתי את השיר כבר, זאת בלדה מ-ד-ה-י-מ-ה! אני בטוחה שתאהבו אותה
זה הכל בינתיים. בקרוב אני אקבל את התמונות של החברים החדשים בלהקה ואפרסם אותם כאן.

Too Bad Baby

New member
מרודי

התקשרתי אליו אתמול, הם היו בצילומים של הקליפ החדש וכל החברים החדשים בלהקה היו שם אז הוא הסביר לי בקצרה ואז נתן לי לדבר עם שלושתם.

Dani Ryan

New member
או מיי גודדדדד

אני בשוק!!!!! טומי שלי!!!!!!!לאאא!!! אמאלה למה הם מחליפים ?!?!?! האאאאאאא!

Too Bad Baby

New member
דני...

תקשיבי... אני אדבר עם רודי שוב ואבקש ממנו שירשום איזה תצהיר לפורום שיסביר בדיוק מה קורה כדי שלא תלחצו. בסדר?

Vicks

New member
תודיעי לו

שאם הוא לא שולח לי כאן ועכשיו אימייל אני מרביצה לו, יש מצב?

Too Bad Baby

New member
אני אשתדל

אבל צריך לחכות שהוא יתחבר כדי שהוא יכתוב את ההודעה...

לחם לחם

New member
מה מה מה מה מה??????

בריברי כתב לווקסס שיר?!?!?!?!?!? מתי איך מי מו איפה?????????? ואנשים שדומים לניקי וקיקי??? אין מצב! אפחד לא יפה כמוהם! (חוץ משייני ומארקי מארק ובריברי כמובן!)

לחם לחם

New member
וואו למה זה לא קיפצץ??

קפוץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ :-O

לחם לחם

New member
גגגגרררררררררר

אני לא מיבינה למה ההודעה המטומטמת הזאתי לא קופצת למעלה?!?!?!?!
קפצייייייייייייייייייייייייייייייי

CheekyGirl

New member
חחחחחחחחחח

אני גם אנסה להקפיץ... בכל מקרה, הוא לא בדיוק כתב את זה בשביל ווקסס. הוא כתב את השיר לפני זה ואז ווקסס קיבלו אישור להקליט אותו ולהוציא אותו כסינגל. אגב השיר נקרא במקור Thank You - ווקסס שינו את זה ל Thank You For The Moments והקדישו את זה למעריצים... אם אני זוכרת נכון זה היה אמור להיות על סבא של בריאן שנפטר.

על סבא של בריאן שנפטר???../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אבל אני בטוחה שהשיר מזה יפההההההההההה

Pink Bitch 2

New member
גם אנית גםאני

שירי, תדאגי לי למספר של רודי! חוצמזה, סעי לתחנה בהרצליה באוטובווווווווווווווווווווס

לחם לחם

New member
אוקיי כתבתי הודעה למטה אבל

ניסיתי להקפיץ אותה 3 פעמים והיא לא קפצה אז פשוט תרדו למטה כי זה דיי חשוב טופי? תודיתתתת LOL

למעלה