אוקיי. עכשיו זה רשמי.

נמרה

New member
אוקיי. עכשיו זה רשמי.

אני מאוהבת עד מעל האוזניים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יש לו עיינים מדהימות, בטוח לא ראיתם כמותן, כחולות-כחולות, ראסטות משגעות, והוא נערץ בכל העולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ו... *טמ טטדם!* יש לו שומר!!!!!!!!!!!!!!!!!! כןןןןןן זהו MIGHTY ZOOT אם לא הבנת חברי היקרים... איזה שם מהמם יש לו.. דניאל ג´יימססססססס........ ככה מתגלגל על הלשוןןןןןןןן...... פנאטית גמורה שלוווווווווווווווווו זוט! איי לאב יו!!!!!!!!! בי דה פאדר אוף מיי צ´יילד!!!!!!! איייייי ראיתם אי פעם עיניים כאלה? ומה הקטע של קיי סי כילו הרי לזוט אף פעם לא היו משקפיים, ובטח לא איזה משקפי שחיה.. פחחח יו אני מאוהבת אני הולכת לבחור תמונה ראשונה מבין מאות (אוקיי *קצת* הגזמתי) של מייטי זוט...... הוריי!!!!! ג´יזס איך אני מתלבטת.......... טוף נתחיל מהתחלה מתי שמייטי זוט צעק בפעם הראשונה והבתולית, POWER AND CHAOS!!!!!!! בבצפר שלו הוריי!!!!!!1

נמרה

New member
אני בוחרת לשפוך את ליבי..... ואתם?!

איפה הצומי? אה?!?!?!?!??

נמרה

New member
יאאאאאאאאאאאאאא

עברו כמעט 24 שעות (עוד כמה דקות) ואני אשמח מאוד אם תתנו לי איזה תגובה!!!!!!!

~*~gaL

New member
המממממממ......

מזל טוב!!!!!
איי הופ יו וויל האב אה גרייט לייף טוגת´ר
gaL

נמרה

New member
ג´י ת´נקס..

*מקבלת פרחים מוועד ההורים על החתונה המוקדמת*

Jackaholic

New member
He´s MINE you b*tch!!!

HANDS OFF!! סתם...אנחנו יכולות בשותף?! מה קורה?? הקליטו כל השבוע ואני אראהה הכל מחר!! מרתון השבט!!

נמרה

New member
אהם?!!?!!?!?!? גירל אר יו אינסיין?!

אני לא רואה פה כתב בעלות!!!!!!! את יכולה לקבל את לקס מתנת פיוס ואם לא, יש לנו מבחר גדול:. יש את ריאן, טמפוררלי אנאביילבל, ואת ג´ק האן!!!!!!!!!! כילו, מה עם אהובך משכבר הימים! אז BACK OFF בעצמך האן, לפני שמישו כאן יפגע! *מוסיקה של מערבון* THIS TOWN AIN´T BIG ENOUGH FOR THE BOTH OF US! אז יאללה!! זוט+נמי פוראבר!!!!!!!!!!! @נמי המאוהבת ולמה את לא באיציק שלי?

נמרה

New member
אוקיי.....

לא אכפת לי מה היה המשחק הזה, אבל אני אגן על מייטי זוט בגופי!!!!!!!!!!!!! אההההההההההה

Jackaholic

New member
זוהי הכרזת מלחמה....

get ready to FIGHT! our life belong to mighty Zoot...he is the tree, we are the fruit....

נמרה

New member
אנחנו הולכים על סתם ציטוטים מגניבים

או רק של מייטי זוט? שיהיה לי ברור וזה בכלל לא של זוט זה של זהבה

Jackaholic

New member
העלית לי רעיון!!

נעשה לעצמנו משחק ציטוטים!! כל אחת אומרת ציטוט והשניה צריכה לנחש מי אמר למי ובאיזה הקשר!! בא לך?!

נמרה

New member
1.

i know what that is! thats a baby!! זה לא הכי קשה בעולם.. האמת זה דיי קל.. *הולכת לחרוש באתרים לציטוטים קשים* @נמי

Jackaholic

New member
2.

פאטסי לכולם כשבריי מביא את טרודי לקניון!! אררררר.... why are we waiting, we are suffocating....

נמרה

New member
אפשר.....?

לא לענות וסתם לתת ציטוט? מאוחר מידי, אני כבר נותנת pass the salt please... אני מתארת לעצמי שזה קרה כמה פעמים.. אבל אם זה באמת קרה המון אני מוכנה להגיד מי אמר... או באיזו עונה.. אוי! על מה אני מדברת! את הרי מומחית את אמורה ישר לדעת מי אמר ובאיזה הקשר! אז קדימה! *הולכת לחפש* @נמי

Jackaholic

New member
זה כמו לכתוב....

i love you... טיפה בעייתי:) ושלי היה אלי לג´ק כשהוא רצה להראות לה את הקלטת הממשלתית....זה היה דווקא שיר נחמד... i take it back, tha man has Ketchup!!

נמרה

New member
=

אני לא ממש מעורה בעונה הראשונה.. שלי היה קצת חסר פרטים.. אם הדיאלוג היה מופיע בשלמותו הוא היה יותר מצחיק.. ארי אמר את זה.. מתי שטרודי כל זמן חשבה שמדברים עליה, וארי לחש ללקס משהו, וטרודי היתה בטוחה שהוא אמר משהו עליה, והיא התחילה לצעו עליהם והכל ובסוף יצאה משם בסערה.. ואז לקס שואל את קיי סי מה הוא רצה להגיד, והוא אומר pass the salt please.. חיחי.. אוי הציטוט הזה מוכר לי!!!!!!!! אני רק לא זוכרת מי אמר אותו! ראתי אותו בהמון אתרים!!!!!!!!! אוףףףףףףףףףףף

למעלה