אוקיי

yair24

Member
אוקיי

הורדתי את הבינארי עכשיו מה צריך לעשות, להתקין? כי אם אני לא טועה כתוב שם שזה מקמפל תוכניות בPHP כלומר שכותבים תוכנית ומקמפלים אותה ע"י הפעלת הבסינארי הזה בקיצור אני חייב עוד עזרה יאיר

אמיר ט

New member
איך להפעיל תוכניות PHP

בכדי להריץ תוכנית ב PHP, ואני מניח שאתה רוצה לעשות את זה בתור דף אינטרנט אז אתה פשוט כותב איזה סקריפט, שם אותו בספריה בעלת גישה של אינטרנט (בחלונות) ואז קורא לו, רושם את השם שלו לדוגמא http://localhost/test.php בשלב זה הסקריפט אשר כתבת מקומפל אוטומטית ע"י הקובץ הבינארי שהורדת (PHP.EXE) ואז שרת האינטרנט מחזיר את כל מה שהסקריפט מחזיר. קבצי PHP עובדים בדומה לקבצי ASP או PERL או רוב השפות הקשורות לתכנות באינטרנט למעט C\C++ אשר מקומפלות קודם לבקשתן ע"י המשתמש. מקווה שהבנת את ההסבר, אמיר.

yair24

Member
בעיה..

יש לי IIS שמתי קובץ בספריה WWWROOT שזה מה שהבנתי שצריך לעשות וקימפלתי אותו עם הבינארי: נוצר קובת חדש עם אייקון של PHP בעיגול סגול (אתה בטח מכיר את האייקון) עכשיו כשאני כותב בדפדפןאת הכתובת הבאה: 127.0.0.1 סלש ושם הקובץ אז זה אמור לעבוד לא? אבל מה שקורה זה דף ריק במקום מה שהיה אמור להיות שזה HELLO WORLD העתקתי את התכנית מאתר שנקרא PHPBUILDER אתה בטח מכיר אז מה לא עשיתי טוב? אולי צריך לשים את הבינארי בתוך הספריה של WWWROOT דרך אגב אני לא התקנתי את הבינארי כי לא היה מה להתקין בו זה תוכנה שכשאתה לוחץ עליה הוא מבקש ממך PATH לקובץ PHP וPATH לקובץ EXE שיווצר וזהו אולי לא הורדתי את הדבר הנכון? רק דבר אחרון: קבצים שיצרתי בASP כן עבדו בIIS תודה יאיר

למעלה