אוקי, זה אתגר (שירים של תנועות נוער

אוקי, זה אתגר (שירים של תנועות נוער

אולי למישהו יש את המילים, או יותר טוב את השירים של תנועת הנוער "נוער עובד ולומד" אולי יודע על איזה דיסק עם כל השירים? אשמח לתשובה..!

גרי רשף

New member
הגבעטרון הולך?../images/Emo22.gif

יש לי תקליט של הגבעטרון ובו הקלטת אולפן של ´ערב שירי הנוער העובד והלומד´ שנערך בקיבוץ גבע ב- 15/08/1975 לציון יובל ה-50 של התנועה. השתתפו בהקלטה הגבעטרון ותזמורת כפר-רופין. סרקתי את רשימת השירים מעטיפת התקליטים. קשה קצת לקרוא כי מעצבת העטיפה הדפיסה אותה שחור על רקע חום. אני מוכן להתערב שהיא שמוצניקית..

צ´מע ../images/Emo68.gif

כל החברים שלי בנוע"ל. אני יכולה לבקש מהם את המילים. בטוח יש להם. ועוד משו. יש פורום ב
שנקרא 285 target=_blank>הנוער העובד והלומד, שמספרו 285 אתה יכול לשאול שם!

trilliane

Well-known member
מנהל
המממ... בתור "נערה אובדת" לשעבר ../images/Emo8.gif

האם אתה מתכוון לשירי "מורל" למינהם? או לשיר ששרו הלהקה של התנועה, בשם "60 שנה"? (איכשהו מתישהו בתקופתי הנוער העובד והלומד חגגו 60 שנה). זה היה שיר שלא דיי בכך שאני זוכרת (פחות או יותר) איך שרים אותו, אני אפילו זוכרת את הריקוד! (אם כי קצת במעומעם, אני מודה). הנה זמרור קצר:
"עברו שישים שנה, חלפו כבחלום ואלה שהתחילו כבר אינם היום אבל אנחנו כאן נהיה להם לעד אנחנו ההמשך לנוער העובד! הנוער העובד, עובד ולומד עדיין לא הניח מידו את הכלים אחרי שישים שנה, כמו בראשונה אנחנו מחדש כל בוקר מתחילים - מתחילים..."

למעלה