אורחים להעברת מפגש כייף להורים בהתנדבות

אורחים להעברת מפגש כייף להורים בהתנדבות../images/Emo210.gif

שלום
שמי נעה ואני עובדת סוציאלית במעון רב תכליתי, שהוא מעון לילדים בסיכון מטעם ויצ"ו ולשכת הרווחה
.
אני מחפשת אנשים טובים שיגיעו להתארח במעוננו חד פעמית להעביר איזושהי הרצאה, פעילות, או סדנא, בנושאים שונים, כגון: קריסטלים, נומרולוגיה, שמות ומשמעותם, חשיבה חיובית, יוגה צחוק, ונושאים מעניינים נוספים. אני סבורה כי נושאים אלו יכולים לעזור להורים לתפקד בצורה יותר טובה עם ילדיהם, להתמודד יותר טוב עם ילדיהם ועם החיים הלא פשוטים שלהם. כמו כן מטרה נוספת הינה חיזוק ההורים ותגמולם על העבודה הקשה שלהם בשיקום התא המשפחתי. המפגשים יהיו מעין פסק זמן מכל ההתמודדות היומיומית. אנחנו נדאג לגיוס כיבוד
. כיום אין לנו אפשרות להקצות תקציב עבור ההרצאות, ולכן הן צריכות להיות בהתנדבות. התגמול הוא ההרגשה שעשיתם טוב לאנשים שבאמת זקוקים לכך. המעון שלנו ממוקם בחולון
. אני מזמינה אתכם להגיע להתרשמות ולהיכרות. קצת על המעון: במעון שוהים כ- 70 ילדים בגילאי שישה חודשים עד 6 שנים ומשפחותיהם המוכרות במחלקת הרווחה בין השעות 7:00-19:00. ילדים אלו סובלים מחסכים רגשיים וחינוכיים בסיסיים ולרובם עיכובים התפתחותיים וקשיים רגשיים. מטרת המעון הרב תכליתי לשקם את הקשר שבין ההורים לילדים ולסייע להם ליצור הורות טובה יותר. כאשר המעון מהווה "משפחה מורחבת" עבור ההורים וילדיהם. המעון הרב תכליתי מהווה מוצא אחרון עבור ילדים אלו, לפני הוצאה למסגרת חוץ ביתית. תודה ענקית
נעה [email protected]

למעלה