אורח מארצות הברית

אמנון אלבז

New member
מנהל
אורח מארצות הברית

קבלו את חברי דוד קורבי מארצות הברית, אשר ביתו בת ה-12 תלמידה שלי, התחילה ללמוד לפני שנתיים על האט הד, דוד ישמח לדבר איתנו ולשאול שאלות.

DAVID KAARBY

New member
Hi

hi all, I live outside Philadelphia, in Pennsylvania, my daugther, Dylan did learn to play with glass from Amnon, I will take some pictures and show you here work.,

forestdevil

New member
Hello David! Welcome to Israel!

Or are you still in the states ? It is a great honor to have a guest in our little forum, It is very modest but for now it will do
I wish I was now in Pennsilvania, If I am not mistaken AGI is taking place right now (Art Glass Invitational event), I was invited but was not granted with turist visa...
Tell us a but about yourself, are you also play with glass? What do you make? Anyway, have a great (end of) weekend!! Best regards, Orr Zahavi. (forum moderator / mannager / chief / master... etc...)

אמנון אלבז

New member
מנהל
דוד

דוד מדבר וקורא עיברית, אמנם השפה קצת התקלקלה לו אך הוא עדיין יכול להבין אותנו,דוד נולד בארץ ואנו חברים מגיל הגן.ביתו של דוד מרוחק מבית לחם מרחק של שעת נסיעה, זו הסיבה שאני נוהג לבקר הרבה בוואל.

eytcor

New member
לכל אלו שכותבים באנגלית. טיפ קטן.

כאשר אתם כותבים באנגלית ומעונינים כי הכיתוב יהיה מוצמד לצד שמאל (ואז קריא יותר) השתמשו בשני הלחצים [תחילת קוד] ו-[סיום קוד] הנמצאים בסרגל התחתון ליד [סמיילים וסימנים לתוכן].
And then it will be exactly like this

צחקן

New member
אני מעדיף לקרוא אנגלית כו עברית

ב"ה כלומר בצד ימין. \ לדעתי יותר נוח (ותחלק עלי המורה לאנגלית, טוב נו - בעצם עכשיו חופש)

eytcor

New member
לגבי המפגש אין לךהעדפות?

בכל זאת נערך בשבת. מה רוצה אני לאמר: לא חייבים להגיב על כל הודעה פה, במיוחד אם היא לא עיננית.

h e l e n a 1

New member
לצעריו של אמנון../images/Emo6.gif

אינני יכולה להראות פה את החרוזים היפים שלי, אבל: ברוך הבאה לחברתינו

למעלה