אושפזתי ועכשיו יש בעיה

tapuz3k

New member
אושפזתי ועכשיו יש בעיה../images/Emo92.gif

אישפזו אותי אחרי נסיון התאבדות אחרי ששיחררו אותי הביאו לי דף שרשום אליו שאני צריך לשלם 835 שקל אני 75% נכה ומקבל 1800 שקל בחודש בלבד אם לא הייתי גר אם ההורים כבר מזמן הייתי מת מרעב איך הם מצפים ממני לשלם את החוב הזה? מישהיו יכול לעזור?

צבינגית

New member
מוזר...

ממני אף פעם לא בקשו דבר כזה? מה כתוב שם בדיוק? על מה אתה צריך לשלם? על אמבולנס? על אישפוז? על מה? אפשר לנסות לעזור- אולי סיוע משפטי. אבל קודם- תנסה להסביר

אופירA

New member
מנהל
תברר בקופ"ח

כמה שידוע לי, מותר ללכת למיון במצב של סכנת נפשות ללא טופס 17, ואם לאחר המיון מקבלים אותך לאשפוז - קופה"ח מכסה את האשפוז. תברר גם בקופ"ח וגם במשרדי ביה"ח מה פתאום צריך לשלם על אשפוז כזה. אל תשלם לפני שתברר. יש מקרים שיש לך כיסוי רפואי, אבל בגלל טעות של ביה"ח יש דרישה לשלם. במקרים כאלה, שמים כמה צעקות על המחלקה המשפטית של ביה"ח, וזה אמור לסדר את הבעיה...

tapuz3k

New member
מה זה טופס 17? והחיוב הוא על...

בדף חשבון רשום שאני מחוייב על "הסעה" (אמבולנס) ו"טיפול". גם החתימו אותי על הטופס חיוב ולא ידעתי שזה טופס חיוב חשבתי שזה אישור שהם יכולים לטפל בי או משהו רק מאוחר יותר אחרי שחזרתי לעצמי וקראתי הבנתי שחייבו אותי

צבינגית

New member
טופס 17 זוהי התחייבות של קופ"ח

לכסות את הטיפול הרפואי. במידה ואושפזת, יש כיסוי ב100%- עפ"י חוק.

tapuz3k

New member
אני לא בדיוק הייתי מאושפז :(

ואני לא חושב שהם מחשיבים שהייתה סכנת נפשות כי בלעתי רק 10 כדורים אוף עכשיו אני יצתרך לשלם על זה :( איך איך!!! אין לי כסף :( לא מזמין יותר אמבולנס בחיים שלי

אופירA

New member
מנהל
אתה כן מזמין - אם אתה צריך

ואם לא צריך - אינך מזמין. למה לא תברר בקופ"ח אם אתה זכאי להחזר, ואם לא - מדוע (לפחות תלמד מזה כיצד לנהוג בעתיד, תלמד את זכויותיך)?

שרי לי

New member
הי אופירה

על אף ולמרות וויכוחים בפן המקצועי בינינו בעבר תמיד תענוג לקרא את תגובותיך אשר מנוסחות לעילא ולעילא

tapuz3k

New member
הם לא הביאו לי טופס שיחרור.. ../images/Emo10.gif

אחרי 4 שעות במיון הם שיחררו אותי ובם לא הביאו לי שום טופס חוץ מהדף חיוב בסך 835 שקל עכשיו התקשרתי למכבי הם אמרו שאני צריך טופס שיחרור ואז ללכת אליהם איפה עכשיו אני משיג את הטופס שיחרור הזה? איזה אנשים אלוהים הם לא מבינים באזיזה מצב הייתי אחרי זה עוד יאשימו אותי ששחכתי את הטופס או משהו ויפנו הכול נגדי

אופירA

New member
מנהל
לא יאשימו אותך בכלום

אתה עובר טרטור נורמלי לחלוטין לאזרח בישראל הבא במגע עם הרשויות. תמיד שוכחים לתת לך מסמך, ומצפים שתדע לדרוש אותו. תמיד שולחים אותך "תלך תבוא" כדי להביא מסמכים שאפשר לדרוש דרך פקס או טלפונית. היית בבית חולים - סביר שתיאלץ להתרוצץ לאחר מכן.

למעלה