או ווהההההההההה

אוסה

New member
או ווהההההההההה../images/Emo24.gif

טוב ראשית בוקר טוב לכולם!!!!(או בינתיים כולן) ברכות חמות על הפורום החדש , מקווה שיהייה מעניין . למרות שאני לא עקרת בית אני חושבת שלעיתים זה די כיף להיות כזאת..... אני חושבת ומודה שאם היינו יכולים להסתדר מבחינה כספית עם משכורת אחת ... הייתי שמחה ל"בלות" כל היום ..... אני אישית מתה על קניות ....לא משנה איפה והיכן רק לקנות לקנות ... לעיתים אני מודה שאני זקוקה לגמילה !!!!!!!!!!!!!!!!! לכן מישהו צריך לממן את ה"ההתמכרות" שלי ... בכל אופן בנות יקרות - עקרות בית .....למה להסמיק????????? תהנו !!! הרבה נשים היו מתות להיות עקרות בית !!! לא כולנו מחפשות קריירה !!! אני לאחר לידת התאומות שלי הייתי בבית 10 חודשים - לטפל בהן . אני לא סבלתי מהישיבה בבית זה היה כיף ומהנה !! אבל באיזה שהו שלב הרגשתי שאני מתמוטטת ....אבל ......היום כשהן בגן ......או ווה זה נשמע די טוב ... יאלה בהצלחה בננות ו.........פנחס שלי .....אז לא אהבתי את העגילים ....אבל אותך ן!!!!!!!!! יאלה חכי לי הערב ........

אוסנת ...ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

ומי זה פנחס ..ומה זה הסיפור על העגילים ???

חחחחחחחחחחחחחחח

פינחס זאת אני בפיה של פוסה העגילים זה מאתמול, רציתיח שנוי קטן, ניפחתי קצת את השיער ושמתי חישוקים גדולים באזניים פוסה הייתה היחידה שלא אהבה את המראה החדש,,,, בקיצור פוס יקירתי אוהבת אותך המון ואת מוזמנת להישאר בלי קשר לעובדת או לא יאללה מחכה לך הערב

למעלה