או קיי החלטתי כן לכתוב

• פותח הנושא fuq
  • פורסם בתאריך

fuq

New member
או קיי החלטתי כן לכתוב

אני שוחה בחרא כבר די הרבה זמן. כשאני בחוץ החיים שלי יופי,אני שחקן בתיאטרון וקיבלתי פרס על השחקן המצטיין בהפקה האחרונה. אני עובד קצת ומרוויח כסף,אצל החברים שלי אני נחשב שאקל שפיץ ובחרו לנסוע לייצג את העיר שלי בחו``ל. אבל כשאני מגיע הבית אני מתחיל לאכול חרא. ההורים שלי הם האנשים שהכי לא מסתדרים בעולם.אמא שלי חולה במחלה רצינית וכל היום מתלוננת כאבים אבא שלי כל הזמן עוזר לה ומביא לה מה שהיא צריכה אבל במקום להודות לו היא מקללת אותו וצועקת עליו. הבן אדם שהכי סובל מהקטע הזה זה אני. כשאני בא לדבר עם אחד מהם הם צועקים עליי כאילו קיללתי עליהם ולא מוכנים להסתכל עליי אבא שלי בן אדם דתי ולאחרונה אני רואה אותו מוריד את הכיפה וכשאני שואל אותו למה הוא אומר לי:``מה זה ענינך?!תעזוב אותי מטומטם!`` הדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה להזיק לעצמי כי אני ארגיש ממש דפוק ואני לא מסוג האנשים האלה כל החיים שלי אני צוחק על כולם ומבסוט מעצמי אבל כל השמחת חיים יורדת לי. אם יש לכם משהו להגיב אני אשמח לשמוע

אז ככה....

יכול להיות שהתרופות משנות לאמא שלך את מצב הרוח.... עוד משהו הייתי ממליצה לך במיוחד עכשיו שזה החופש הגדול תתרחק מהבית.. לא לברוח או משהו כזה תתנחל אצל חברים...

bubble

New member
fuq

האם אתה מעדיף הצלחתך על פני משפחתך.. אני במקרה הזה הייתי בוררת אם אבי מדוע זה כך תומכת בו ומעודדת אותו למרות היותו דתי, לדעת לשלב בין הדברים מקווה שעזרתי..באבל

לדעתי.......

אני לא ממש יכולה להגיד שאני מבינה אותך או יודעת איך זה בדיוק אבל אני חושבת לפי מה שכתבת שאתה במצב דיי גרוע אז לדעתי יום אחד שאמא שלך לא מבקשת מאבא שלך משהו או ישנה, בקיצור, תתפוס את אבא שלך לבד ובשקט ותגיד לו שאתה צריך לדבר איתו על משהו חשוב ותוריד את הכל מהלב בלי לצעוק ובלי להתווכח. אני יודעת שלפעמים זה מביך (ואפילו מאוד מביך) לדבר ככה עם ההורים ואני אישית מעדיפה להימנע אבל במצבך זה נראה לי הדבר הכי הגיוני לעשות. שלך מקווה שהכל יסתדר מאיה

משבר בבית...

המצב בו אתה נימצא כרגע לא קל והקשה בכל הסיפור הוא שאתה בכלל לא אשם מצד אחד ומצד שני הבית הוא המקום שממנו אנו אמורים לשאוב את הכוחות כדי לצמוח במיוחד בגיל ההתבגרות. לדעתי אתה יכול לנסות ולהתיעץ עם אביך ותשתדל שזה יהיה ביום קצת יותר טוב מיום שתארתה ותבדקו ביחד איפה אתה יכול לסייע בטיפול באימא אפילו בדברים קטנים, יתכן שזה יקרב אותם אליך עם הזמן. שלומי

kiticat

New member
אוקיי. אני אתחייס לכל בעיה בנפרד.

ההורים במשבר. זו הבעיה שלהם, אבל במובן מסויים היא משפיעה עליך, וזו באמת בעיה. כי זה מוריד את מצב הרוח ואת הכוח. אתה צריך להבהיר להורים שלך את המצב. אם הם באמת אוהבים אותך (וכל הורה אוהב את הילד שלו), הם יבינו. אתה פשוט צריך לעשות את זה באופן דיפלומטי, ולא בצעקות. בקשר לבעיה של האמונה של אבא שלך. זה כבר הבעיה שלו. אתה לא יכול לשלוט על אמונה של בני אדם גם אם הם ההורים שלך......

lolly pop

New member
ממי אני מרחמת עלייך

הלוואי והייתי יכולה לעזור לך אבל באמת שאני לא יודעת מה להגיד אני רק מאחלת לך שתצליח בתור שחקן ושהמצב ישתפר בבית וכמובן שאמא שלך תבריא

קשה קשה מדי..

ואתה לא יכול לפתור להורים שלך את הבעיות.. לדעתי .. מה שאתה צריך זה מישו תומך בחיים האמתיים.. גם לנסות לדבר עם אבא שלך.. להסביר לו את המצב שלך.. אולי לנסות לעזור לאמא שלך גם אתה . בכל אופן, הנקודה היא מישהו לדבר אתו קודם כל (אם אתה רוצה אתה מוזמן ליצור אתי קשר באי מייל או באיי סי קיו) כי זה סיפור על רגל אחת.. ואולי יש פתרון דרך הבעיות הקטנות ודרך הגורמים האמתיים לבעיות.

למעלה