או קי.

או קי.

לא הצלחתי לפתוח תגובה להודעה, לוידעת למה, אז אני פותחת הודעה חדשה. קודם כל, הודעת היכרות קטנה, שתבהיר מי אני ומה אני רוצה. אני ליז, תלמידת תיכון העולה בשמחה רבה לי"א, לכשתתחיל שנה"ל הבאה. נכון לעכשיו אני במגמת אומנות, לומדת בנוסף לכך לבגרות פסיכולוגיה (אבל זה לא באמת חשוב לנושא) ותרגום (גם זה לא ממש חשוב). בשנה הבאה הבאה אמור להיפתח מסלול עיצוב, במסגרת המגמה, (כשפרוייקט הסיום אמור להיות עציוב תערוכה, מה שאמור לעזור בבגרות עצמה) שבו התנסתי ממש מעט. במסגרת פעילויות נוער נוספות למדתי: עיצוב אריזה עיצוב כרזה (וגם באנרים) עיצוב קינטי (קהל שותף) קצת קצת עיצוב חלל (בעיקר תערוכות) מכל זה, מה אני בעצם רוצה? או. אני רוצה לשאול - האם אלו נחשבים אומנות שימושית? אני מניחה שכן, ע"פ ההגדרה שקיבלתי, אבל אני לא לגמרי בטוחה.

av_i_va

New member
תודה ששיתפת אותנו../images/Emo140.gif

התשובה היא לא. אומנויות אלה, שציינת, שייכות למגמה שונה לחלוטין: אומנות העיצוב. (לפחות רוב הדברים שציינת) אישית, לו ניתן לי כיום לבחור מקצוע מחדש, הייתי בוחרת באומנות העיצוב. מקווה שעזרתי

המממממ

עיצוז חלל, אני עוד יכולה להבין למה לא, אבל עיצוב אריזה זה זהה כמעט לחלוטין לעיצוב מוצר, שזה כן אמנות שימושית. בקיצור, קצת בילבלת אותי.

אולי בתיאור הזה תוכלי יותר להבין..

אומנות שימושית crafts פונה יותר לתחום עבודות היד..

למעלה