אזהרה מפני סוטה מין בתורכיה

אזהרה מפני סוטה מין בתורכיה

שלום לכולם, אני לא אוהבת מכתבי שרשרת אבל נאלצת ליצור אחד כזה. על מקרה שעברתי אני אישית.סיוט שלא אשכח לעולם!!! היינו בתורכיה בעיר קמר,במלון "מדר ריזורט" מלון יפיפה והכל התחיל בטוב עד שבלילה מאוחר חזרתי עם אחותי לחדר ושניות אחרי שנכנסנו לחדר האורות כבו והיה חושך מצרים,אחותי פתחה את הדלת ומחוצה לה עמד עובד המלון עם מברג ביד [!!!] [מה שאח"כ נתן לנו להבין שזה הוא זה שהוריד את החשמל ושאל אם אנחנו צריכות עזרה. מרגע זה ואילך הפכו חיי לסיוט שלא יישכח לעולם. אחותי נכנסה למיטה להתכסות כי פשטה את המכנסיים בכדי להתקלח בדיוק לפני המקרה,ואילו אני הכנסתי אותו פנימה. העובד אמר באנגלית עילגת שהוא זקוק לאור ונתן לי פנס,בשלב הבא הוא הצמיד אותי לקיר ורכן מעליי כאילו שהוא מסדר את החשמל בלוח הבקרה,כל הזמן הזה הוא השתפשף עליי וניסיתי להדוף אותו אבל הוא תפס אותי חזק ביד. קראתי לאחותי לעזרה אבל היא התמהמה כי חיפשה משהו ללבוש [והרי הכל היה חשוך] הכל קרה כ3-4 דק' שנראו לי כמו נצח.ברגע שהיא הגיעה אליי היא משכה אותי ממנו והוא התכופף לרצפה והמכנסיים שלו קיבלו שני כתמי זרע. העובד הצליח לברוח אבל אחרי 3 שעות של חיפושים מצאנו אותו במלון והתלוננו לאבטחה שלא עזרה כ"כ [ברור,אנחנו תיירים שהיום פה ומחר עוזבים,העניין יישכח מהר מאוד והסוטה ימשיך לעבוד שם]הם לא נתנו לנו לערב משטרה בתירוץ שזה מלון חדש [רק 4 שנים] והם לא רוצים שיהיה בלגאן, הסוטה כמובן שהחליף את המכנסיים והכחיש כל קשר לעניין, רק לאחר 3 שעות שלא ויתרנו לו אז הוא הודה שהיה אצלנו בחדר וגם שהחליף מכנסיים,אבל משום מה כשביקשנו לראות אותם הוא "לא מצא" המלון רצה להשתיק אותנו והעבירו אותנו לעיר אחרת רחוקה בנסיעה של כשעתיים מהעיר קמר, לא ידענו איך להגיע למשטרה וברגע שהגענו לגבולות ישראל נאמר לנו שכבר אין מה לעשות בנידון. אני פונה לכולכם בבקשה גדולה להפיץ את מכתב זה ומצרפת תמונה של הסוטה המנוול שהשאיר לי טראומה נוראית ובעיקר הרגשה של השפלה לכל החיים, בנוסף יש בידי תמונה נוספת שצולמתי ובה סימנים כחולים בזרועי שמעידים על כך שתפס אותי חזק. ומבקשת מכל אדם שחושב שיוכל למצוא לי דרך להעניש את הנבלה הסוטה הזה או שיהיה מעוניין לשמוע את הסיפור במלואו, מוזמן ליצור קשר במייל ואתן את כל הפרטים. אני מתחננת ! אל תעצרו את השרשרת,העבירו לכל אדם שנמצא לכם ברשימת התפוצה. תודה ענקיתתתתתתת R המייל שלי: [email protected]

למעלה