אזרח מס

drors1987

New member
אזרח מס

אזרח מס
היי,
אני ואישתי נמצאים ממש לפני תהליך של נתיב (מתן אשרה א/5), כרגע היא על b/2, לא עובדת בארץ. ההכנסה שלה היא ברוסיה (עובדת מרחוק).

האם בשלב זה ״אזרח מס״ חל עליה? מאיזה שלב עלינו להצהיר על הכנסות למס הכנסה? היא נמצאת כשנה בישראל ובשלב זה איננו יודעים למי לפנות לגבי זה. יש למישהו מושג?
דרור

יהושע פקס

New member
מענה לשאלתך

אזרח מס
היי,
אני ואישתי נמצאים ממש לפני תהליך של נתיב (מתן אשרה א/5), כרגע היא על b/2, לא עובדת בארץ. ההכנסה שלה היא ברוסיה (עובדת מרחוק).

האם בשלב זה ״אזרח מס״ חל עליה? מאיזה שלב עלינו להצהיר על הכנסות למס הכנסה? היא נמצאת כשנה בישראל ובשלב זה איננו יודעים למי לפנות לגבי זה. יש למישהו מושג?
דרור
מענה לשאלתך
שלום רב,

שאלתך מתאימה לרו"ח או לעו"ד המתמחה בנושא מיסוי בינלאומי.

בהצלחה,
עו"ד יהושע פקס

אם הכסף מועבר

אזרח מס
היי,

דרור
אם הכסף מועבר
לחשבון בנק בישראל אז
המנק מחתים את בעל החשבון שלא ישים כפל מס ברוסיה וישראל
היא צריכה ליפתוח תיק במס הכנסה . ולהצהיר מהשקל /רובל הראשון שהיא מקבלת
נידמה לי גם בביטוח לאומי . צריך לברר שם

drors1987

New member
תודה על המענה

אם הכסף מועבר
לחשבון בנק בישראל אז
המנק מחתים את בעל החשבון שלא ישים כפל מס ברוסיה וישראל
היא צריכה ליפתוח תיק במס הכנסה . ולהצהיר מהשקל /רובל הראשון שהיא מקבלת
נידמה לי גם בביטוח לאומי . צריך לברר שם
תודה על המענה
הכסף אינו מועבר לארץ. השאלה היא על אזרח מס. האם חייבים לפתוח תיק במס הכנסה אפילו אם לא עובדים?

אים הכסף לא מועבר לארץ

תודה על המענה
הכסף אינו מועבר לארץ. השאלה היא על אזרח מס. האם חייבים לפתוח תיק במס הכנסה אפילו אם לא עובדים?
אים הכסף לא מועבר לארץ
זה כאילו אין לה הכנסה . כי גם העבודה לא נעשת בארץ .והיא עדיין לא אזרחית ישראל . לא חייב ליפתוח תיק במס הכנסה . מה זה אזרח מס ? מילה חדשה שהמצאתה . אתה מזכיר לי מהטירונות מישנת 1964 . המפקד לעלות לרכב עם הקיטבק . או בלי הקיטבק .

למעלה