אז איך אתן שורדות את אוגוסט האיום?

debby12

New member
מנהל
אז איך אתן שורדות את אוגוסט האיום?

אני ברחתי לכנס עבודה יחד עם בתי האמצעית (זה כנס של קיץ כזה שבו יש גם פעילויות לילדים). שתי האחרות, לצערי, לא רצו להצטרף. ולאב המסור כבר אין ימי חופשה.

Ani15

New member
אוגוסט הנפלא

הכבישים ריקים, הסטודנטים נעלמו, אפשר לעבוד בשקט ולהתקדם. שלא ייגמר לעולם.
(הגדול גדול והקטנה הולכת לקייטנות ולחברות, בלי לחץ של להעיר בשבע בבוקר והחוגים הלא נגמרים. אושר)

debby12

New member
מנהל
ואללה

השתכנעתי קמעא.... הבעיה היא שאצלנו יורד גשם והמון כמעט כל יום. האדמה בוצית והכל ספוג מים. לא קר בחוץ אבל רטוב מאוד.

הכלבה מביאה איתה בוץ על הרגליים וצריך לנגב לה אותן אחרי כל טיול. ויש לה גודל של סוס.

Ani15

New member
מזג האוויר הוא לא הצד החזק של אוגוסט

פה נורא חם, אז הכלבה טובלת רגליים בקערת המים שלה ואז צריך לנגב גם אצלנו, בלי גשם בכלל, וגם שלנו בהמה לא קטנה.
מצד שני, פה הכל ממוזג, אז פשוט נשארים בפנים (ולא נוסעים לאירופה הרותחת).

mikmik291

New member
ברחתי לביקור מולדת

יחד עם הבת שלי והאחיינים, תכף חגיגות יום הולדת לי ולאמא שלי.
בכלל, בשבילי אוגוסט זה תמיד חודש כייפי ולא איום בכלל.

עדיקים

Active member
אוגוסט פחות איום השנה למזלי כי הילדים גדלו

ובעלי קצת יותר זמין השנה.
מתחילת אוגוסט אין יותר קיטנות, למרות שהיה השנה רק לקוח אחד בקיטנות.
אני אהיה בחופש שבועיים ואז נטייל ונעשה בילויים משפחתיים עוד לא סגורים מה בדיוק אבל חו"ל כנראה לא יהיה השנה מכל מיני סיבות ואילוצים שצצו לצערי.
מחכה לחופש צריכה קצת בילוי משפחתי והתאווררות.

debby12

New member
מנהל
אולי בחגים יהיה לך זמן לחופש

Dr T noki

New member
אוגוסט לא רע בכלל

הילדים גדולים ומתפעלים את עצמם
יש מזגן - מסכנים באירופה עם גל החום שלהם , להם אין מזגן בד׳״כ
מחר טסים לבודפשט עם הילדודס, לא יהיה הרבה יותר קר...

debby12

New member
מנהל
הייתי פעם בבודפשט, מאוד מזמן

ב-2001. היא הרגישה לי עמוסה בזכרונות מרים מהשואה
. אשמח לשמוע חוויות משם

MiaJoy

New member
אומנם לא הייתי לאחרונה בבודפשט

אבל לידיעתך דבי זהו נהיה יעד מאד פופולארי עבור הרבה ישראלים. טיילתי שם לפני כשבע שנים בערך לארבעה ימים עם שתי חברות. נוף יפה (לקחנו נהג ויצאנו יום אחד מחוץ לעיר להסתובב בקאנטרי סייד...), אוכל משובח (בכל מקום שאכלנו לא נפלנו), המון דברים לראות בעיר עצמה. הבנתי שעכשיו יש שם גם פארקי מים ושאר אטרקציות עבור ילדים. אבל בשבילנו קצת שופינג, אוכל טוב, מועדוני לילה ופאבים ממש מעולים (משתווה לתל אביב/ברלין) אלכוהול במחירים מגוחכים היה ממש מהנה. וכן לצערי כל דבר באירופה מזכיר את השואה. יותר מזה? יום אחד נפלנו על התכנסות של ניאו נאצים בשדרה ואנשים חלפו על פניהם והגיבו אליהם בחיוך סלחני... אירופה של היום חוזרת לעברה וזה מדאיג אפילו יותר.

איילה א

New member
בקושי רב

אצלי סיר לחץ כמשל... מסיימים שיפוץ, עוברים, מפנים - והפילו על בעלי משהו מהעבודה בדיוק באותם ימים שלא ניתן להתחמק ממנו.
&nbsp
בנוסף הלחץ הכללי בחיי עקב כל התרחישים האלה מתחיל לזלוג לעבודה ואני פחות סבלנית ופחות מפוקסת, וזה מרגיז אותי מאוד. זה גם גובה מחיר מהזוגיות שלנו, כי אני לא מגיבה טוב ל"הכל ביחד והכל עלי" הזה, וחוץ מזה ילדים ואוגוסט. בקיצור, שיעבור כבר...

למעלה