אז איך היה בסידרה
?

mv100

New member
אז איך היה בסידרה../images/Emo188.gif?

שלום לכולם בתור רכזת (לא משנה איפה) חשוב לי מאוד לשמוע איך היה היה באמת כ"כ קשה בלי מקלחת? מה הייתם רוצים לשפר? עם איזה תובנות יצאתם? וכמובן כמה שעות ישנתם אחרי

DANIELTerrible1

New member
היה ממש טוב!!

חבל שלא היו מקלחות..אבל תמיד אפשר להסתדר.. שעות?לא הרבה...יש חיים להמשיך..ועוד ניווטים!!

ניר אבל

New member
מצוין

טוב אני יצאתי השנה בתור בוגר לחלוטין לא רס"פ ולא מדריך בשטח שהייתי פעם. הלכנו בתור בוגרים להתנדב במרכז עולים של אתיופים עשינו שם לילדים מישחקים ועשינו פעילויות הכירות בין הבוגרים לבוגרים (שלא היו איתי באוטובוס חחח) שהיו כבר שם. שהגענו לשם ומישם נסענו להופעה. כמו כולם אני נהניתי נורא וזה גיבש אותי עם הבוגרים עוד ומישם נסענו לחורשת הרועה לינת לילה ואוכל ועשינו פעילות לילה גם. בבוקר קמנו יצאנו למסע אבל בלי אלונקות היו בוגרים שכן הלכו לקבוצות שלהם לעזור קצת שם המסע בוגרים גיבש בנינו עוד יותר. הבוגרים שהכרתי כבר בעבר ובוגרים חדשים. והעסקנו את עצמנו בדיבורי הכרות, שירים ומשחקים בנינו ושהגענו למידרשה כמו כולם מול הגדנה של "שדה-בוקר" עשינו שם מורלים ושהגיע העלה קרב ואין לנו אלונקות לקחנו את הרכזים שלנו ועשינו אותם עלה קרב עלה קרב עלה קרב קרב קרב חחחח.... אני נזכרתי בנוסטלגיה צופים שלי, כאילו אני בטיול צופים חחח עם כול המורלים האלו חחחח.... ופרמידת בוגרים ואני השטתפתי בה גם והמצאנו מורלים לבוגרי מי שלא קופץ צעיר ומי אנחנו הבוגרים ומה אנחנו עושים: כלום.... ובוגרת אחת אמרה לי כאילו אנחנו מכירים מזמן וחלק מבוגרי אני הכרתי כבר בתור רס"פ או בסדרות הקודמות שלי עם הבוגרים ואחת הבוגרות אמרה לי שהיא כאילו מכירה אותי כבר שנים ולא מהסידרה. אבל אנחנו הבוגרים קבענו להפגש בשבוע הבא אצל מישהי כבר למיפגש כול הבוגרים חחחח

למעלה