אז איך העברתם את החג???

nikit1

New member
אצלינו לא משהו

ביום ג' עשינו קצת קניות לילדון ובערב הבחור הלך לעבוד וגם למחרת עבד כל היום. הנסיך אני וההולכת על ארבע עשינו טיול בסביבה

קולונה

New member
בלאכול יותר מדי...

ביום שלישי חגגנו לאחי הקטן יום הולדת בערב - היה המוןןןןןןן אוכל - מתאבנים,פשטידות, דגים מטוגנים וגם כל מיני עוגות ביום רביעי נסענו למשפחה של הבעל שגרה במושב - לאירוח המוני (היו שם לפחות 30 איש) ולחגיגות השבועות של המושב. היה כיף - אנחנו כל כך אוהבים לבוא לשם, לאווריה רגועה ומשפחתית, ושמחנו לראות את בן הדוד של הבעל מציג לראווה את בנו בן החודשיים בטקס. אכלנו המון בחג, והגענו למסקנה שכל מאכלי הגבינה מעיקים עלינו הרבה יותר מאיזו חתיכת סטייק עסיסית...

היה ממש כיף../images/Emo41.gif

היינו בצפון אצל הורי, נהננו מארוחת ערב חלבית נהדרת!!! מאוחר יותר יצאנו למסיבת שבועות שנערכה ב"נתנזון" בחיפה שבה הופיע הגדול מכולם----אדם!! היה אחלה, אחרי ההופעה הוא "ירד לעם" החלפתי איתו כמה מילים (אחוקים
) על כמה הערצתי אותו בילדותי...הוא היה ממש נחמד, ואף לחץ יד לבעלי
הרגשתי ממש "סגירת מעגל" למחרת עלהאש טעיםםםם חזרנו בלילה עייפים אך מרוצים...

נופר30

New member
גם אנחנו היינו אצל חברים ומאוד

נהננו גם מהאוכל וגם מהחברה רק חבל שיורש העצר כבר היה שפוך ועשה בלאגן בעשר אז נטשנו

ואנחנו היינו "מקוריים"!:

אוכל שינה משפחה אוכל מנוחה וכו'... כמה נדושים כולנו... אה?!?

מספרית

New member
לנו היה סיפור ממש מבאס...

שלשום בערב הלכנו לחברים, היינו שם עד מאוחר (ראינו את הסרט הסמוראי האחרון - ממש סרט טוב) וכשיצאנו באיזה 4 בבוקר, מספרון נכנס לאוטו ומתחיל לנסוע, ואנחנו מרגישים שיש פנצ'ר. יצאנו מהאוטו ומה מתברר - יש 2 פנצ'רים!! מישהו החליט להתעלל בנו ופינצ'ר לנו 2 גלגלים (ודווקא חנינו במקום מסודר, לא חסמנו אף אחד ולא כלום...) הקיצר, חבר בא לעזור לנו - נסענו איתו לתחנת דלק וניסינו למלא אוויר בגלגלים (כי אז עוד לא היינו בטוחים שזה פינצ'ור מכוון, וקיווינו שסתם יצא האוויר ...משני גלגלים...
) בסוף החבר הקפיץ אותנו הביתה ואת כל הבוקר של אתמול בילינו בפנצ'ריה. בסוף מה מסתבר - שבגלל שהז%^&ות חתכו לנו את הצמיגים מהצד של הגלגל, ובמצב כזה אי אפשר לתקן את הצמיג אז היינו צריכים להחליף 2 גלגלים
אני לא חושבת שהעבריינים שעשו לנו את זה, חשבו לעצמם איזה נזק זה יעשה לנו...במחשבה שניה, הם בטח לא חשבו - נקודה. אתמול בערב ישבנו בשלוותה בנמל תל אביב - אחלה מקום! נורא נהננו. זה מקום כזה על הים, נראה לי מושלם לארוחות בוקר. אנחנו עוד נחזור לשם באיזה בוקר

אתי@

New member
איזה בעסה ../images/Emo46.gif

יש לכם במקרה אוטו מעורר קנאה?
בקשר לשלוותה - שמעתי הרבה המלצות. איפה זה בדיוק? נכנסים לנמל ת"א דרך גלידה מונטנה וזה נמצא היכן שכל המסעדות נמצאות? יש שם גם אוכל קל לשאר שעות היום או שזו מסעדה-מסעדה?

מספרית

New member
לא...אין לנו אוטו מעורר קנאה בכלל..

פורד פיאסטה
נראה לי סתם ילדים משועממים! שלוותה נמצא ממש ליד ה-TLV. נכנסים לחניה של הנמל, ואז מגיעים למזלג ולוקחים בו שמאלה ואז עד הסוף. ת'אמת, בקשר לאוכל אני לא יודעת כי לא אכלנו אתמול ואפילו לא בדקתי תפריט...

פ א ב

New member
החברים גרים במקרה באיזור השרון?????

כי אנחנו העמדנו אוטו למכירה וחתכו לנו 2 גלגלים. אבי העמיד אוטו אחר וחתכו לו 2 גלגלים ואתמול חברים שלנו סיפרו שהעמידו בשבת וחתכו להם 2 גלגלים. אתמול בעלי ניגש לרכב שגלגליו תוקנו וגילה פנצ'ר בגלגל שהחליף....

tiny dancer

New member
מה הקטע?

אתם יודעים מי עומד מאחורי זה? זה בטוח לבקר אתכם? נגיד יותר בטוח מעזה

פ א ב

New member
נראה לי שהפנצ'ר מאכר עובר ומחפש

מכוניות למכירה כדי להתעשר על חשבון המוכרים. בטוח, בטוח.

מספרית

New member
ת'אמת...עכשיו שאת אומרת

אתמול בבוקר קמנו ורצינו לגמור עם הסיפור כדי לא לגרור את זה להיום כי בעלי בעבודה וזה כבר נהיה סיפור. אז ביררנו איפה יש פאנצ'ריה שעובדת בשבתות ונחשי מה?!? יש אחד שעובד ממש קרוב לאיפה שזה קרה לנו

איך העברנו את החג? אז ככה:

בערב החג, כמנהגנו בכל שנה, היינו אצל סבתא שלי, לארוחת ורניקס (כיסונים ממולאים בתפו"א). סבתא שלי, שתהייה בריאה, כבר בת 85 ועדיין עומדת פעמיים בשנה (סוכות גם כן) ומכינה ורניקס. השנה עוד הצלחנו לשכנע אותה שתעשה אותם יותר גדולים, כך שבמקום 432 יצאו "רק" 207...
. מאחר ונותרה לי גבינת פיראוס במקרר, החלטתי לעשות לחמניות במילוי גבינת פיראוס ועשבי תיבול - יצא משו-משו. אתמול, בחג עצמו, התארחנו אצל חמותה של אחותי (אמה של בעלה). היה אוכל בשפע וחברה נעימה ביותר. לאירוח הזה הכנתי עוגת גבינה, שיצאה משובחה, לחמניות במילוי גבינת עמק ועשבי תיבול ופיצה (אודי לא אוכל פשטידות וכד', אז כדי שהבחור לא ישאר רעב...). בקיצור, הבטן שלי צועקת חמאס, מכל הדברים הטובים האלה. וכמו שאומרים אצלינו - מיום ראשון ...

gilliron

New member
אצלנו בדרום הרחוק

החג עבר בעיקר במנוחה. שיחקנו הרבה קלפים (Shithead למי שמכיר), פסחנו על חגיגת השבועות הקיבוצית המתישה וקינחנו (בנפרד) בהופעה של אהוד בנאי (האדיר!!!) וביקור חברתי. לסיכום - היה סבבה ולמי שיש הזדמנות - רוצו להופעה של אהוד.

gilliron

New member
אחרי שלוש שעות

הוא סיים את ההופעה אבל רק כי כנראה הוא ריחם על כל מי שאמור לעבוד היום... היו עוד כמה שירים שהוא לא ביצע ולא היה אכפת לי שיהיו.

שקדייה

New member
אין כמו Shithead ../images/Emo70.gif

גם אנחנו העברנו את החג במשחקי שיט-הד לתוך הלילה. היינו עם ההורים והאחים בים המלח, אכלנו כמו חזירים, ישנו, התפנקנו בים המלח ושיחקנו שיט הד כל לילה לתוך הלילה. איזה כייף- הרווחתי כמה לירות... אבל בסוף הזמנתי את כולם לבירות בכסף שהרווחתי, אני משו-משו, לא?

למעלה