אז, איך מתחילים אחרי סכום פרק

omk62

New member
אז, איך מתחילים אחרי סכום פרק../images/Emo35.gif

או קי !! סגרנו פרק א´, עם המון תקווה לפתיחת פרק חדש, עם המון כיף! אבל, כל החברים המשותפים שהיו לנו, "הלכו איתו", ואני צריכה למעשה להתחיל הכל מחדש. אז איך מתחילים? אני בדרך כלל לא מתחילה עם אנשים ברחוב, ולענות למודעות בעיתון לא נראה לי בטוח. חפשתי אם יש מועדונים שמארגנים ערבי פו"פ, מין מקום כזה ללכת אליו בשישבת שהילדים לא איתי, אפילו להתערבב בין אנשים מבלי להרגיש בולטת בגלל ה"לבד". מכירים משהו כזה ???

smd

New member
איך להתחיל מחדש -פשוט מאוד

שלןם לך. ראשית בשמי ובשם רעייתי והילדים חג שמח. הנה התחלת מחדש. להצחיל מחדש זה לא באותם הדרכים שאת ציינת,הנה פנית אולי הרווחת חברים טובים? ואז מחפשים שפה משותפת ואין קל יותר מחינוך ילדים או פרנסה או אפילו סתם מה מזג האוויר. מהי תשובתך?

free y

New member
הדברים קורים.....אספר סיפור...

אני מאלה, שלא אוהבים פעילויות יזומות לפנוייים פנויות. בוודאי לא מתחילה עם אנשים ברחוב... מודעות בעיתון...מחוץ לכל חשבון ו... גם לא סובלת פגישות עיוורות. ובכל זאת... בשנתיים האחרונות היכרתי אנשים...ולאו דווקא למטרות היכרויות, גם כאלה שיצאתי איתם, וגם כאלה שנשארו חברים לתמיד, להרבה פעילויות עם או בלי ילדים. האנטרנט...הוא מצע נפלא לחברויות שכאלה. אני בעד שיחות וירטואליות, דרך איסיקיו ואודיגו, אחרי שיחות נפש שכאלה, אפשר להכיר קצה נפשו של אדם, ולדעת אם בכלל מתאים...בבסיס. אנשים מקסימים היכרתי, אנשים כלבבי, טבע, אוהלים, טיולים, מדיטציות לעתים, כל אחד והנישה שלו. ו...קוריוז... לפני שבוע וחצי, קיבלתי מסר מאדם שקרא מילותי באחד הפורומים, התחיל פינג פונג מסרים...עד אשר גילינו....ששנינו מ אותו הכפר...
עולם קטן גורל מה שתגידי... ובינתיים, בהצלחה.

free y

New member
וזאת ...תמונה שצילמתי עם...

אדם שפגשתי גם דרך המסך... החלטנו על פרוייקט צילום חורף והנה אחת מן התוצאות של הטיול בשבת חורפית על שפת הים היום, חבר טוב הוא לי אנשים באמצע הדרך

omk62

New member
קצת סגורה בהתחלה...

האמת היא שלא חשבתי ממש להתחיל ישר בהכרויות לצורך זוגיות.. אלא קודם כל להתערות בחברה שבה ארגיש יותר ביחד. לא קשה לי לנהל שיחות, כשאני כבר "רגילה" לאנשים. הקטע הקצת יותר קשה לי הוא כשלא מכירים. דרך אגב, התמונה שצרפת,- מדהימה !!! כרגע אני מנסה לצאת מהניוון היצירתי וההתפתחותי שנגרמו בשנות הנישואים. קצת להתגבש. וגם הפורום הזה (ופורום "גרושים-גרושות) הוא נסיון חדש עבורי. לא ידעתי שאפשר לקבל כל כך הרבה חיזוקים!!! אז, המון תודה. ניתן לזמן לפעול לטובתנו....,- ובהצלחה גם לך !

free y

New member
מבחינתי ההתערות בחברה....

היתה להכיר אנשים במצבי...שקודם לא ידעתי שהם בכלל קיימים החיזרים האלה. גרושיםוגרושות, לצאת איתם, לטייל איתם קבוצת תמיכה מדהימה, לרגעי אושר כמו גם לרגעי כאב ושפל... קבוצת תמיכה גם לילדים...שקודם התביישו בכלל לספר שהם במשפחה שכזו.. (הסטטיסטיקה פסחה על הכיתות שלהם), ופתאום גילו שהם לא לבד.. בצד זה...לא רע גם להכיר... אנשים, לקירבה רבה יותר... אבל כל דבר בזמנו

שחף 1

New member
כולנו צריכים יותר זמן../images/Emo122.gif

שלום עומק לצערנו כולנו יוצאים חבולים מפרק א´ מי יותר ומי פחות וכולנו צריכים זמן כדי להתאושש אבללללללל לאחר זמן מסוים אנו מוכנים לדרך חדשה שיהיה לך בהצלחה

smd

New member
יש לך הודעה בדואר שלך מקווים שתשמחי

כשתכנסי לפורום אל תשכחי להכנס לדור שלך מצפה לך הפתעה נעימה מאיתנו. שנית אנו יודעים את שמך הפרטי אך לא נציין זאת כאן מטעמים רלונטיים ותכבדי את צעדנו זה. ממתינים לך החברים הזוג smd

הנה כבר התחלת ../images/Emo24.gif

בזה שהצטרפת אלינו כאן.ולאט לאט תגלי שפתאום את מוקפת חברים.הדברים קורים באופן טבעי ,הכרות אחת מביאה את השניה ,השלישית והמעגל גדל. יש המון מועדונים שמארגנים ערבים לפנויים פנויות אבל אני אישית לא אוהבת את המקומות הללו,יצא לי כמה פעמים לבלות בערבים כאלו והתחושה שהיתה לי היא כבשוק בשר. את יכולה להצטרף לחברה להגנת הטבע ולצאת לטיולים אשר קהל היעד בהם מגוון ולאו דוקא עם תוית של פו"פ. את יכולה להצטרף לאיזה חוג שמעניין אותך וגם שם להכיר אנשים חדשים. וגם כאן באינטרנט קורה ונוצרים קשרים יפים בכלל בלי כוונה (רק לאחרונה יצא לי להכיר כמה חברות חדשות ומקסימות,דרך הפורומים ודרך אודיגו). וכמובן שבדרכים הללו גם נוצרים קשרים עם בני המין השני שגם הם בדיוק כמונו מתחילים מחדש.במהלך שבע השנים שאני גרושה רכשתי לי חברים נפלאים שבודאי ילוו אותי לתמיד,חברים שהפכו להיות משפחה עבורי. אז סבלנות יקירה והמון בהצלחה

omk62

New member
התחושה כבר יותר טובה

אז, תודה על קבלת הפנים ועל התגובות הנפלאות ! האמת??? התחושה כבר יותר טובה. בפורום לפחות אפשר ל"הגיד" מה שבאמת מרגישים. אז בהצלחה לכולם !

omk62

New member
לניצה 1

לניצה 1, אז, אם החלטת להצטרף לפורום הזה, קודם כל ברוכה הבאה. ואני מאד מקווה שתוכלי להיעזר פה בכולם ב"איך מתחילים פרק חדש / איך מכירים חברים/ות. בהצלחה !!

ממתינה

New member
באמת איך

אני נראת אחלה מרגישה אחלה אך לבד. למה? לא כי לא מתחילים איתי אבל איך אצא עם אחד ששורק לי או קורא לי או מצפצף לי נזכר בזה עוד שנים ונגיד "אז זוכרת איך שרקתי לך" נשמע מגעיל לא? ואיך אדע ולא שרק למישהי אחרת לפניי קצת רצינות חברים-מה עושים? אז גם בעבודה מתחילים איתי ובדרך מהעבודה וכו´ וכו´ אז? ולמה? כי אני נראת טוב. אבל שוכחים שאני אמא ל-2 אה? ואז מה ? הכל אותו דבר? בולשיט. לפעמים אני מרגישה שרוצים רק אותי את גופי ונשמתי. אבל זיון אני לא מחפשת ולא בילוי "בחינם" כי קפה אני יודעת לשתות גם לבד בבית קפה. מחפשת אהבה כמו כולם פה אז למה בעצם כולנו פה?

ממתינה ../images/Emo45.gif

כל כך מזדהה עם מה שכתבת וגם אני התהלכתי הרבה זמן עם תחושה של "אוביקט מיני" אבל עבר זמן וצברתי קצת נסיון ופתאום זה בסדר וזה מחמיא שמתחילים איתי ורוצים את גופי,מה שעדיין לא אומר כלום - זכותם לרצות וזכותי לסרב. העיקר הוא להבין שכולנו בני אדם ובסופו של דבר מה שכולנו רוצים זה לאהוב ולהיות נאהבים.

למעלה