אז אני מניח שכאן יהייה הבית של כל מה שלא קשור לאנימה וכיו"ב?

אז אני מניח שכאן יהייה הבית של כל מה שלא קשור לאנימה וכיו"ב?
למרות שבדף הראשי הייתה תמונה מאבא אמריקאי אני דווקא ישר חשבתי על כל הסדרות המצויירות של החינוכית כשראיתי את השם של הפורום

ואגב .. נעים מאוד אני זאדק (שם בדוי ,השם המלא שמור במערכת
)

Lion_Heart

Well-known member
קודם כל ברוך הבא

דבר שני כאן תוכל לדבר על כל סדרת אנימציה\סרט אנימציה שבא לך , איזה סדרות אתה זוכר מהחינוכית?

כל מה ששודר בשנות השמונים בעיקר

בכינו ב"הלב" והתעצבנו על פינוקיו

העברנו את הזמן עם רכבת ההפתעות אבל הכי הכי אהבתי את סדרות המד"ב כגון הרובוטריקים וכוח המחץ וחלוצי החלל ומקרון אחד וגם G FORCE רק ששכחתי איך קראו לזה בעברית

אני גם זוכר לטובה את METV עם הבית המעופף והספר הקסום שהיו בעצם תוכניות ללימוד אירועי התנ"ך + הברית החדשה ...
וגם סדרה ששכחתי את שמה על כוח משימה שרכב על ציקלונים והיו להם חליפות מיוחדות שמסננות את האויר שלא יהפכו לסוגשל זומבים בגלל המתקן המהפנט\מזהם כימי של הרשע
&nbsp
היו עוד כמה דברים שהייתי רואה בתחילת ה90 בערוץ סקאי וואן כמו FORCE FIVE וMACROS וולטרון
ואהה .. היה גם בילי הנער עם התיק שהפך למכונית ומטוס ועוד או שזה היה שעון

Lion_Heart

Well-known member
האמת
שגם באנגלית לא קראו לזה G-FORCE, קראו לזה BATTLE OF THE PLANETS
ואם אני לא טועה הסדרה שאתה לא זוכר היא spirel zone
והיו איזה שלוש גרסאות לרכבת ההפתעות, או שתיים, כבר לא זוכר,
את נילס הולגרסון אתה זוכר?

DOCTOR W H O

Member
מנהל
חדשה ומכורה
אני חולה על מצוירים עבר הווה עתיד! ביחוד את הקלאסיקות של פעם, ומאוהבת קשות בבלטור המניאק מוינקס קלאב.
שמי כהנא ביי דה ויי

בתור אחד שגדל ב90 ותחילת 2000
אני זוכר מהילדות את cartoon network ובמיוחד את powerpuff girls, foster home for imagenry friends, johhny bravo, samori jack, ed edd n eddy, sheep in the big city, codename: kids next door, curage the cowarly dog, catdog וכמובן את הקלסיקות tom and jerry, scoobie doo, loony toons, the flintstones, the jetsons, waky races וכ'ו.
השם יונתן אגב

באמת שכחתי להזכיר את כל הסדרות של CN ...
ואת האמת שאני דיי מתגעגע לאיאון פלוקס ומקסס של ערוץ MTV

לא התחברתי אל החייזר הזה שישב לבחור בראש
ולגבי הסדרות שתיקנת אותי עם השם שלהן אז ידעתי שיש לגי פורס שם רשמי אבל לא זכרתי אותו רק את שם הצוות ולגבי השניה אז אני הייתי כמעט בטוח שזה השם אבל לא רציצי לקחת סיכונים

&nbsp
ולגבי נילס אז אם אני אשב באמת ואתחיל להיזכר ולכתוב את כל הסדרות השרת של תפוז יקרוס

Lion_Heart

Well-known member
זה אתגר?

כי אני זוכר סדרות מצוירות עוד מהזמנים שהטלויזיה היתה שחור לבן

Lion_Heart

Well-known member
ואז באיזהשהוא שלב
הגיע ערוץ 2 (שידורי ניסיון של נופים...שעות על גבי שעות) ואיתו הגיעה הסדרה של "היער הירוק"

למעלה