אז בואו נדבר סדרות

Lion_Heart

Well-known member
אז בואו נדבר סדרות

באמת, בוא נדבר סדרה סדרה,מה היה טוב מה היה רע...
אני אתחיל עם "היה היה" למי שזוכר, סדרה חינוכית שדיברה על ההיסטוריה של המין האנושי,שלימדה אותי אישית דיי המון, ושלמרות היותה לילדים היתה בה כמות לא מבוטלת של אלימות, ואני כל כך אהבתי את מוזיקת הפתיחה-https://www.youtube.com/watch?v=sk0Siv4Z0RA -מרשים עד היום,לא,ברצינות
יש הערות? הארות? רוצים סדרה אחרת לדבר עליה?

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי

אני אהבתי יותר את "החיים" מאותו בית יוצמר. יותר מרגש וגם חינוכי ופחות אלים מהיו היה. היו היה באמת היה קצת אלים.

Lion_Heart

Well-known member
החיים

היתה באמת סדרה נהדרת...אבל תמיד ברגישה לי בתור חיקוי (כן, אני יודע שזה לא נכון)
וזה דיי נכון שהאלימות ב"היה היה" היתה נכונה היסטורית , אבל ממש לא מתאימה לילדים, יש לך סדרה אחרת לדבר עליה אולי ?

לא סתם היא הרגישה לך כחיקוי ..
חצי מהדמויות שם היו העתקה של הדמויות של היו היה .. היה שם את החיידק שהיה הג'ינג'י הגמד (בוס זה הוא הוא הרביץ לי בוס
) וגם הבחור שהיה לו את החבר השמן וגם הנשים שם והזקן שונה בטיפה ונהפך למשהו הזה שהיה מרפא (שכחתי את השם של זה
)
ולענייננו נכון שבסדרה היו היה הייתה אלימות ברמה טיפלה יותר גבוהה ממה שהיית מצפה מסדרה שכזאת אבל במבט לאחור על ההיסטוריה שהיא לימדה עליה זה בטל בשישים ...
&nbsp
פיניאס ופרב היתרון -סדרה קלילה ומצחיקה לעיתים
החיסרון -למה האחות הניג'סית שלהם צריכה להרוס להם את היום ולמה לעזאזל האימא לא מסתכלת בזמן כשמבקשים ממנה ?!?

porky169

New member
זה לא מדויק

החיים הייתה העונה השלישית במספר מתוך כמה שהופקו להיה היה (למרות שבישראל היא שודרה שניה).
כל העונות שודרו בשלב כלשהו בישראל, אבל רוב הציבור הישראלי זוכר רק את העונות ששודרו בלימודית/חינוכית.

אני חייבת לציין

שעם כמה שאני מתחרטת על זה היום, כי זו באמת סדרה רצינית, לא ראיתי אותה יותר מידי.. הייתי עסוקה בלחכות לסופר פיג ודיג'ימון. XD

למעלה