אז בואו נראה..

אז בואו נראה..

מי מתכנן להגיע מחר (היום?
) לעיר הקודש? מגיע-
לא מגיע-
אולי/נראה-

האמת שהיה מדהים. (היה כואב..)

בניגוד לפעם שעברה היה מקום לשבת ולא היה מפוצץ, לא בניגוד לפעם שעברה- שוב הגענו על השניה האחרונה
, אני חושבת שאני ממש אוהבת את המקום הזה.
כל ביצוע היה יותר חזק מקודמו. "מגי" הצליח להפוך לי כמה דברים בלב, "לונדון" התחיל לעצור לי את הנשימה, וב"יום שישי" כבר לא יכולתי. פרח קיר
, כורש, הרגע, טוב-תשלח-אליי, "אלף רסיסים" בסוף [לבקשת עמרי
], היה הקש ששבר את גב הגמל. זה עמד לי בקצה. [מכל הדרכים........] אני אתגעגע, עד שייצא האלבום. שיהיה לה המון הצלחה.

היה טוב, היה יוסי. סיכום בנקודות.

נקודה 1. 'אני בנאדם מופיע', כך היא אמרה. די להפתעתי. לא שהיא לא 1 המופיעות האהובות עליי, אבל היא לא מרבה בזה, אבל אני לא מתלונן. 2. האוגנדה זה מקום פשוט נהדר להופעות שלה, אני גם חושב שעשן הזמן בבאר 7 מותאם לה ככפפה, ואם בא לה קהל דרומי, שתתעופף לשם מתישהו. 3. זה כבר פעם שנייה רצוף שהיא עושה את 'יום שישי' בסוף, בפעם שעברה כשהיא אמרה שהיא הולכת לעשות שיר אחרון, עלה לי במוח(או שמא-בלב) תפילה/הרגשה שזה יהיה 'יום שישי', וכך היה. הפעם נתנתי לכולם לצעוק שמות של שירים, חיכיתי ליום שישי, וכך קרה. תודה שילה :) 4. טיפשי מאוד מצידי שנכנסתי רק באמצע השיר הראשון וככה לא באמת הקשבתי לו. מגיע לי קנס על זה. 5. אולי כדאי לעשות סקר פורום/חובבי שילה מה הסיגריות שאנחנו מעשנים? אני חושב שבאופן מפתיע/מהפכני זה יכול להיות נובלס. 6. איש אחד אמר אחרי ההופעה שהיא מזלזלת בקהל שלה. נכון שאני לא אובייקטיבי אולי, ואולי עיוור מלראות, אבל לדעתי זה ממש עוול להגיד דבר כזה. אם היא מזלזלת(והיא לא, היא סתם מתגוננת מפני ההתקפה האכזרית) אז זה ב-'עולם שבחוץ'. זהו, נראה לי.

chen1litvak

New member
תיקון בקשר ל3.

'יום שישי' היה מתוכנן,השיר שהיא נתנה לקהל לבחור היה 'אלף רסיסים' שהאמתי יצא לו כל הקסם מבחינתי. הוא נהפך להיות שיר הופעות רגיל,לא משהו שנדיר לשמוע.. למרות שאני חושבת ששילה טיפה הופתעה כשחלק מהאנשים ביקשו לא את אלף רסיסים ('רגע שאני אבין,אתם לא אוהבים את אלף רסיסים?') וכל ההופעה רציתי שיכבו את האור,זה היה ממש כאילו שאנחנו בסלון שלה,בעיקר בדיונים על השרדות. ואני עדיין בטראומות ממה שקרה אחרי. שקלתי לא ללכת אתמול בגלל זה,אבל לא עמדתי בפיתוי. (אבל אתה כן מוכשר אחרי הכל,כן רואים את החולצה
)

לא כפת לי

מתוכנן או לא, כל עוד זה לא 'נשחק', שינוגן 'יום שישי'. כשיר אחרון זה בכלל נחמד.

לא הבנתי

מה ברכה? ואני מעשן נובלס, בלי קשר לכסף שזה.. אני חושב שאני לא היחיד. היה איתי 1 מבית מאוד מאוד מאוד מבוסס בצבא שעישן את זה..

למעלה