אז ההורים שלי היו בהופעה של אפרת היום

Francine1

New member
אז ההורים שלי היו בהופעה של אפרת היום

אתם קולטים כמה מדכא? ההורים שלי הלכו ולא אני (היו לי תוכניות מחייבות אחרות, שבסוף גם הן התבטלו אבל לא משנה)
בכל מקרה, אבא שלי מאוד נהנה. אמא קצת פחות. יפה ירקוני הייתה בת דודה של אבא שלי אז הוא נורא התלהב שיש מופע לזכרה עם שירים שלה :) הוא אמר שהיא שרה ממש יפה, ובסוף שרה גם שירים שלה וכל הקהל עמד על הרגליים. המופע היה משהו כמו שעה וחצי.
הגעתי בסוף ההופעה, אחרי שהיא נגמרה. ממש רציתי לדבר עם אפרת (אריה, אם אתה זוכר את מה שאמרתי לך לגבי איך אני מרגישה כלפיה חח), אבל לא העזתי, כי לא הייתי בהופעה. אמנם ידעתי שהיא תזכור אותי אבל בכל זאת. וחיכיתי, בסוף היא באה איכשהו מהמעלית, ועברה ליציאה.. אמרה שלום לכמה אנשים שראו את ההופעה והחמיאו לנגנים, והתקדמה ליציאה.. רציתי לקרוא לה אבל פחדתי שהיא לא תבין מה אני רוצה ממנה ולא יהיה לי מה לומר לה. עכשיו אני ממש בדאון מזה:/

אריה31

Member
מנהל
אני מבין את הרגשת הפספוס עופרית

אבל אני בטוח שיהיו לך עוד הרבה הזדמנויות ללכת להופעות של אפרת ולדבר איתה
זה יפה שהרגשת שכביכול את 'לא ראויה' לדבר עם אפרת היום כי לא היית בהופעה שלה, למרות שברור שיכולת, אבל לא נורא, נסי להשלים עם ההחלטה שקיבלת

אריה31

Member
מנהל
ולגבי שאר הדברים שסיפרת

חבל שאבא שלך לא ניגש לאפרת בעצמו וסיפר שיפה ירקוני ז"ל היתה בת דודה שלו ושהוא נהנה מההופעה
אגב, אנחנו אוהבים את אפרת והיא אחת הזמרות המדוברות כיום, אבל בראי ההיסטוריה, יפה, לפחות כרגע, עדיין חשובה מאפרת

חוץ מזה אני שמח שהאפיזודה ברוק עצמאות היתה חולפת ואפרת חזרה לעצמה:)

Francine1

New member
באמת חבל.. הוא רצה לעלות איתי אבל

אמא שלי הייתה ממש בעצבים ואמרתי לו שלא ישאיר אותה לבד בחניון
חח אני מקווה שאפרת לא תהפוך לזמרת מלחמות!
וכן, גם אני נורא שמחתי :)

למעלה